1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Alior Bank kredyt gotówkowy- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Alior Bank kredyt gotówkowy- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Alior Bank kredyt gotówkowy- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty
Ocena: 3.5 (ilość ocen: 199)

Alior Bank jest instytucją uniwersalną, która zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i biznesowych. Stawia przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość obsługi. Zdobył zaufanie blisko 3 mln klientów indywidualnych i 126 tysięcy firm w Polsce. W jego ofercie znajdziemy również kredyty gotówkowe dopasowane do różnych potrzeb. Sprawdź, czy warto skorzystać z oferty kredytowej Alior Bank- specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy informacje o propozycji banku. Warto zapoznać się także z opiniami klientów.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku

Kredyt gotówkowy dostępny jest całkowicie online bez wychodzenia z domu. Maksymalna kwota zaciąganego zobowiązania to 200 000 zł. Bank nie wymaga w tym przypadku zakładania konta przez kredytobiorcę. Wypłata środków jest możliwa nawet w 1 dzień.

Alior Bank akceptuje wiele źródeł dochodu, również umowy o dzieło i zlecenia. Pożyczkę można zaciągnąć nawet z trzema współkredytobiorcami. Dla kwot poniżej 4 000 zł jako zabezpieczenie wystarczy wyciąg z konta i oświadczenie o dochodach. Alior Bank daje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Procedura udzielania kredytu jest uproszczona, decyzję można uzyskać nawet w jeden dzień.

Oferty kredytów gotówkowych w Alior Banku

Pożyczka Przymiarka | Alior Bank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

11.646,51 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

474,85 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy / kredyt samochodowy | Raty: równe Oprocentowanie: 5,00% | Prowizja banku: 2,50%, 250,00 zł | RRSO: 12,88%
Maksymalny okres kredytowania: 48 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 30.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak, do 4 tyś zł.
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Alior Bank oferuje swoim klientom pożyczkę z oprocentowaniem nominalnym 5%. Maksymalna kwota kredytu to 30 000 zł. Prowizja kredytu ustalana jest indywidualnie. Kredyt można wziąć online lub standardowo- przychodząc do placówki Banku. Pożyczka udzielana jest nawet z trzema współkredytobiorcami. Pożyczkę do 4000 zł otrzymasz na podstawie oświadczenia o dochodach – wystarczy wyciąg z konta

Pożyczka internetowa z zerową prowizją | Alior Bank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

11.947,02 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

497,79 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 0,00%, 0,00 zł | RRSO: 17,70%
Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: 0 zł
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: NIe
Informacje:
Skorzystaj z oferty dostępnej jedynie przez internet i zyskaj zerową prowizję. Pieniądze z pożyczki uzyskać można nawet w jeden dzień - bank gwarantuje szybką decyzję kredytową na podstawie wniosku złożonego za pośrednictwem internetu. Oprocentowanie może być stałe (do 3 lat) lub zmiennie, oparte o WIBOR 3M.

Kredyt Łatwy Kapitał | Alior Bank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.818,40 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

523,68 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: dla firm | Raty: równe Oprocentowanie: 11,99% | Prowizja banku: 2,50%, 250,00 zł | RRSO: 22,99%
Maksymalny okres kredytowania: 36 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 500.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: 3% min. 1500 zł
Kredyt na oświadczenie: Nie dotyczy
Oferta tylko dla klientów banku: NIe
Informacje:
Oprocentowanie kredytu jest zmienne: stawka WIBOR 3M + marża. Wysokość marży ustalana jest indywidualnie. Podane w ofercie parametry stanowią jedynie reprezentatywny przykład. Do 170 tysięcy złotych można uzyskać kredyt bez dodatkowego zabezpieczenia. Bank gwarantuje szybką decyzję kredytową, podejmowaną na spotkaniu w oddziale.

Oprocentowanie kredytów i pożyczek gotówkowych rozpoczyna się już od 2%, marży zaś od 2,90%. Zobacz w naszej porównywarce kredytów gotówkowych, jak oferta Alior Banku przedstawia się na tle innych banków.

Inne pożyczki i kredyty w Alior Banku

W ofercie Alior Banku oprócz standardowych kredytów i pożyczek gotówkowych znajdziemy także kredyty konsolidacyjne i hipoteczne. Limit odnawialny w koncie to opcja dla osób, które chcą mieć zawsze pod ręką dodatkowe środki. Każdy kredyt można ubezpieczyć bezpośrednio w oddziale banku za pomocą wybranych pakietów: Pramerica, Generali oraz Metlife. Karta kredytowa z serii MasterCard to możliwość wyboru cyklu rozliczeniowego oraz wysokości dostępnego limitu.

 Dokumenty do kredytu gotówkowego w Alior Banku

Do ubiegania się o kredyt gotówkowy niezbędny będzie aktualny dowód tożsamości. Zaświadczenia o wysokości zarobków to podstawa do oceny zdolności kredytowej przy kwotach powyżej 4 tysięcy złotych. Przy niższych kwotach kredytu możemy zostać poproszeni o wypełnienie oświadczenia o uzyskiwanych dochodach lub okazanie wyciągu z konta.

KOSZTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO W ALIOR BANKU – PRZYKŁADOWE WYLICZENIE

Kredyt w Alior Banku zaciągnięty na okres 24 miesięcy w kwocie 10 000 zł to łączny koszt 11 947,02 zł (bez uwzględnienia ubezpieczenia i dodatkowych produktów). Odsetki w takim wypadku wyniosą 1 947,02 zł, miesięczna rata będzie równa 497,79 zł. RRSO kształtuje się na poziomie 17,70%.

Podstawowe informacje o Alior Banku

Historia banku rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to grupa Carlo Tassara otrzymała zezwolenie od Komisji Nadzoru Finansowego na rozpoczęcie działalności. Jego debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych datowany jest na grudzień 2012 roku.

Dwa lata później Alior Bank został włączony do indeksu WIG20, tym samym znalazł się wśród dwudziestu największych i najbardziej płynnych spółek na warszawskim parkiecie. Rok 2015 to czas wykupu przez instytucję finansową akcji Meritum Bank ICB, z którym pół roku później dokonał fuzji. Tak połączony bank działa pod nazwą Alior Bank SA. W tym samym roku grupa kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń zakupiła w trzech transzach ponad 25% kapitału zakładowego Alior Banku. W listopadzie 2016 roku włączono część oddziałów Banku BPH w jego struktury, by pół roku później dokonać fuzji operacyjnej. W skład Alior Banku wchodzi także Biuro Maklerskie i Kantor Walutowy Online. Na przestrzeni lat instytucja finansowa zyskała wiele nagród na różnych polach swej działalności, między innymi pierwsze miejsce w rankingu „Przyjazny bank Newsweeka” w 2010 roku czy tytuł „Złoty Bank 2012” w plebiscycie „Złoty Bankier”.

Oferta Alior Banku to konta osobiste stworzone dla klientów o różnych potrzebach, w tym również konto bezpłatnie regulujące rachunki. Instytucja finansowa proponuje także lokaty na wiele okresów deponowania środków (od 10 dni do 36 miesięcy), a także kredyty i pożyczki (również hipoteczne i konsolidacyjne). Świadczy usługi inwestycyjne i ubezpieczeniowe (w pakietach Pramerica, Generali oraz Metlife). Zajmuje się doradztwem w kwestiach inwestycji i zarządzania aktywami.

Dane kontaktowe Alior Bank

Infolinia telefony komórkowe i stacjonarne: 12 342 70 00

Infolinia dla numerów z sieci Play: 12 19 502

 

Centrala:
Alior Bank Spółka Akcyjna
ul. Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa


Opinie o kredycie gotówkowym w Alior Banku

 • maskotek

  2 gwiazdki ode mnie, koszty kredytu gotówkowego w aliorze są koszmarne

  • celo-fan

   koszty i to piękne mydlenie oczu mówiące o bezpłatności wszystkich usług

 • @NoWi

  w tym banku to akórat dokładnie trzeba umowy czytać. nie wieżcie na słowo doradcy, bujdy jakieś opowiada. miałem tyle dodatkowych usług powciskanych rze szkoda słów. dodatkowe ubezpieczenia od utraty pracy, na rzycie itp. nikt mi o nich wcześniej nie mówił a jak nie chciałem płacić to sie okazało że umowe podpisałem i jest za późno. rzadna gwiazdka im sie nie nalezy.

 • krzysiek

  Pożyczka w Alior to jakaś pomyłka. Mega drogo!!! Już w Pekao wygląda to lepiej. Nie rozumiem jak ludzie mogą korzystać z ich usług.Po ilości gwiazdek widzę, że nie tylko ja się przejechałem na nich.

 • alicja w krainie czarów

  alior jedynie w czym przoduje to w reklamie. to najroższy bank w jakim starałem się o pożyczkę (no może jeszcze santander jest ciutkę droższy). widocznie jakoś muszą nadrobić koszty promocji. Na pewno nie na mnie.

 • sofia

  dałam im 1 gwiazdke i to tylko dlatego że 0 niemożna a niedanie im oceny niezmniejszy średniej

  • luśka

   przejechałam się na nich. a takim godnym zaufania bankiem się wydawali. chciałam skorzystać z ich oferty i przenieść kredyt. oczywiście wszystko przebiegało łatwo i pięknie aż nie zobaczyłam pierwszej raty!! koszty za przeniesienie, jakieś kosmiczne ubezpieczenia itp o to na co możecie liczyć!!!

 • Gosia

  Pełna zgoda z Krzyśkiem. Mega drogo, jeszcze ta pożyczka dwuosobowa jako tako się opłaca, no ale jak ma być inaczej gdy się na dwie osoby pożyczkę rozkłąda. Dobry PR i reklama, nic więcej.

 • ziom

  Elo mam gdzieś taki bank, chciałem od nich kiedys porzyczkę na nowego lapka, 3 tyś zl i co? przy zarobkach 2,5 tysiąca powiedzieli ze nie…..

 • vente

  niewiem czy tylko ja mam takiego pecha, czy to standard w tym banku. zaświadczenie o zarobkach załatwiałam dwa razy, potem okazało się że skan mojego dowodu gdzieś w papierach zaginął i czy mogliby jeszcze raz wykonać. poprostu przeraża mnie taka niekompetencja. koniec końców udało się i podpopisalam umowę. przelew mial być natychmiast, kasa dotarła następneggo dnia (więc z tym aż tak źle niebyło).

 • ToMik

  o tym banku mógłbym pisać w nieskończoność, że niemiła i niekompetentna obsługa, wysokie marże i ukryte koszty. konto miałem u nich tylko z przyzwyczajenia, ale jak zaczęło mi zjadać kasę za niby bezpłatne przelewy to zrezygnowałem. pożyczki w życiu u nich nie wezmę bo wiem dokładnie jak działają.

 • mfash

  alior- ma najwyższe opłaty chyba ze wszystkich banków.za to kredyt dają bezproblemowo i nic dziwnego bo krocie na nim zarabiajom

  • morzdzes

   to prawda u nich kredyt dostanie każdy, jednak nie każdy chce aż tak przepłacać.

  • joggy

   co wy mówicie. dla mnie tutaj jest przecięnie. izcie do santander to dopiero zaobaczycie co znaczy drogo!!! prowizja przekraczająca 20% to u nich normalka. dlatego nie wiem co chcecie akurat od aliora

 • ollie

  wzięliśmy z żoną kredyt na pralkę i lodówkę w alior banku. już nigdy więcej nie popełnimy tego błedu. czujemy się oszukani,warunki miały być zupełnie inne, a jak przyszło do płacenia rat to okazało się że są wyższe niż być powinny bo wmuszono nam między zapisami dodatkowe karty kredytowe do konta, które oczywiście musieliśmy otworzyć i jeszcze ubezpieczenie od utraty pracy

  • Piotr

   trzeba było dokładnie czytać umowę przed podpisaniem a nie teraz narzekać!

 • stach

  dlaczego na ich stronie niczego nie można się dopatrzeć. wszystko jest poukrywane. nawet jakby czlowiek chciał skorzystać, to musi wypełnić formularz ze swoimi danymi, a ja mówiąc szczerze nie chcę im ich podawać póki się nie zdecyduję!

 • Rafał

  dlaczego jak się idzie do nih po kredyt to tak owijajom w bawełne? rzadnych konkretów. denerwuje mnie to. najlepiej podpisać umowe bez czytania to byliby zadowoleni!

 • matrix lol

  najgorszy bank w historii. przeniosłem nawet do nich konto znęcony reklamami. nie dośc że drogo jak smok, to jeszcze mi nie chcą dać kredytu mimo comiesięcznych wpływów wynagrodzeń. chyba znowu musze przenieśc konto bo innej rady nie widze!

 • groszek1989

  Jedyny bank w którym trzeba pracownikom na ręce patrzeć. naprawdę! wiele w życiu potrafię znieść i przemilczeć, ale upychanie dodatkowych produktów klinetom, które są gdzieś ukryte głęboko w umowie to już przesada. potem odwołać się od tego to jakiś horror. prawie dwa miesiące z nimi walczyłam, ale się udało. jednak co przeszłam to moje. przy poprzednich kredytach w innych bankach (pko, bgż) tak nie by ło.

 • Tymon Ko.

  bank totalnie niepoważny. nie można do nich dodzwonić się na infolinię. chciałem zastrzec kartę kredytową, bo ją zgubiłem (na szczęście znalazła się w sklepie, podziękowania dla pani kasjerki). a najlepsze było to że wszystko zdarzyło się, kiedy banki były już zamknięte i nic w placówkach nie można załatwić.dopiero następnego dnia załatwiłem wszystko w oddziale. nie zmienia to jednak faktu, ze taka usługa jak zastrzeganie karty we współczesnej bankowości powinny być dostępne 24/7.

 • tomasz

  nie nie i jeszcze raz nie. co to ma być za bank? zero zrozumienia jak ktoś ma przejściowe problemy ze spłatą. musiałem ratować się pożyczką od znajomych!

 • ZABOL

  SPŁACIŁEM U NICH KREDYT A ONI CIĄGLE WYDZWANIAJĄ. MÓWIE ŻE SOBIE TEGO NIEŻYCZĘ, A ONI ZA 5 MINUT I TAK DZWONIĄ. DAJCIE ŻYĆ! JESZCZE RAZ KTOŚ DO MNIE ZADZWONI TO NIERĘCZE ZA SIEBIE. ILE RAZY MOŻNA MÓWIĆ. NIE TO NIE I TYLE!!!! WOGÓLE TO SIĘ NIEŹLE DAŁEM NABRAĆ Z TA SPŁATĄ. ZAPŁACIŁEM 70% TEGO CO POŻYCZYŁEM.

 • marcin

  nie nie i nie. miałam w aliorze kredyt i powiem że to najdroższa pożyczka jak do tej pory. opłaty jakieś kosmiczne i za wszystko sobie liczom.

 • poldek

  trzeba bardzo dokładnie czytać u nich umowę, szczegulnie wszystko co napisane drobnym druczkiem. raczej nie ma co licyć, że doradca powie o opłatach. jak nieprzeczytasz i nie zapytasz to się nie dowiesz rzadnych szans. doradca bardzo się zdziwił jak zobaczył że wszystko czytam, zachwycony to on raczej nie był. jak mu zacząłem zadawać pytania to wogóle wymiękł. skończyło się na tym że nie wziąłem u nich kredytu, bo zwyczajnie był mega drogi. spróbujcie kiedyś zrobić tak jak ja a zobaczycie o co tam naprawdę chodzi i jak to zapisują. niestety aliorze- nie zemną te numery

 • IveTTa

  BARDZO DROGO!

Facebook