1. Gotowkowe.net
  2. >
  3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
  4. >
  5. Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty
Ocena: 3.7 (ilość ocen: 148)

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym. Dla klientów indywidualnych kieruje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Jako misję stawia sobie oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych oraz wspieranie lokalnej gospodarki. Wśród produktów BGŻ PNP Paribas znajdziemy także kredyty gotówkowe, które pomogły już wielu ludziom w zmianie ich świata na lepszy.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

W ramach kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas uzyskamy środki na dowolny cel w wysokości od 1 000 zł do 200 000 zł, na okres od 6 miesięcy do 10 lat. O kredyt gotówkowy może wnioskować maksymalnie dwóch kredytobiorców, przy czym musi to być małżeństwo. Wniosek można złożyć w oddziale banku, wypełniając formularz online razem z konsultantem lub przez infolinię.

Dla osób zabezpieczających kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas przygotował 4 pakiety ubezpieczeń. Akceptowane źródła dochodu to umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura, renta, zasiłek przedemerytalny, umowa zlecenie, dochody uzyskiwane za granicą oraz z własnego gospodarstwa rolnego.

Oprocentowanie kredytów gotówkowych zaczyna się od 4,99% w skali roku. Bank nie ujawnia wysokości marży. Przykładowe parametry kredytu możesz ocenić na podstawie poniższej oferty.

Oferty kredytów gotówkowych w BGŻ BNP Paribas

Kredyt Gotówkowy | BGŻ BNP Paribas

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.142,48 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

464,69 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 6,99% | Prowizja banku: 9,90%, 990,00 zł | RRSO: 10,70%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt gotówkowy w banku BGŻ BNP Paribas można zaciągnąć na okres od 6 do 120 miesięcy (dla kwot min. 30 000 zł). Wstępną decyzję możemy otrzymać przez telefon, a pieniądze wydać na dowolny cel. Bank jako dodatkową opcję oferuje 4 pakiety ubezpieczeń. Oprocentowanie jest stałe. Prowizja dla reprezentatywnego przykładu wynosi ok. 9,9%, natomiast RRSO - 10,70%.

Zobacz, jak oferta BGŻ BNP Paribas przedstawia się na tle innych banków w rankingu kredytów gotówkowych.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w banku BGŻ BNP Paribas wynosi 200 000 złotych, umowę można zawrzeć aż na 120 tysięcy. Bank jednak w przypadku większych kwot wymaga dostarczenia zaświadczenia o dochodach od pracodawcy lub uprawionej instytucji. Kredyt posiada obowiązkowe ubezpieczenie.

Inne pożyczki i kredyty w BGŻ BNP Paribas

Bank oferuje również pożyczki z przeznaczeniem na konkretny cel, jak np. zakup samochodu, remont mieszkania czy nawet kupno nieruchomości. Karty debetowe oraz kredytowe z odnawialnym limitem to jedna z opcji dla klientów BGŻ BNP Paribas. Naklejka zbliżeniowa dedykowana jest dla osób lubiących szybkie i funkcjonalne rozwiązania.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas

Gdy pomiędzy małżonkami istnieje wspólnota majątkowa, a wnioskowana kwota (bez prowizji i ubezpieczenia) przekracza sumę powyżej 20 000 zł – konieczna będzie zgoda współmałżonka. Także zaświadczenie o dochodach jest obowiązkowe. W zależności od źródeł naszego utrzymania wymagane dokumenty będą się różnić. Podstawą zaciągania kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas zawsze jest posiadanie aktualnego dowodu tożsamości.

KOSZTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO W BGŻ BNP PARIBAS – PRZYKŁADOWE WYLICZENIE

Kredyt w BGŻ BNP Paribas na kwotę 10 000 zł oraz okres 24 miesięcy generuje odsetki w wysokości 1 941,58 złotych. Przy takiej kwocie miesięczna rata wyniesie 460,07 zł, natomiast RRSO ukształtuje się na poziomie 9,70%. Powyższe wyliczenia nie uwzględniają kosztów ubezpieczeń oraz innych dodatkowych opłat w ramach promocji.

Podstawowe informacje o BGŻ BNP Paribas

Bank powstał w 1919 roku pod nazwą Polskiego Banku Rolnego. W 1975 roku zmienił nazwę na Bank Gospodarki Żywnościowej. Po prawie 20 latach przekształcił się w spółkę akcyjną, wtedy też rozpoczął współpracę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Po kilku latach uruchomiony został system bankowości elektronicznej i internetowy bank BGŻ Optima. W roku 2011 po przejęciu akcji od Skarbu Państwa przez Rabobank, BGŻ zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W wyniku fuzji Fortis Bank Polska i Dominet Bank powstał BNP Paribas. Ten zintegrował się z Bankiem BGŻ i tak powstał BGŻ BNP Paribas, zajmujący siódme miejsce pod względem aktywów w naszym kraju. W ofercie instytucji finansowej znajdziemy kredyty i pożyczki gotówkowe na różne cele, kredyty konsolidacyjne, szeroki wybór kart kredytowych i debetowych a także lokaty i konta oszczędnościowe.

BGŻ BNP Paribas to bank uniwersalny obsługujący klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz sektor rolniczo-spożywczy. Grupa BNP Paribas działa w 74 krajach, świadczy usługi finansowe, inwestycyjne, oszczędnościowe a także ubezpieczeniowe.

Kontakt z BGŻ BNP Paribas

telefon Infolinia dla klientów: 801 321 lub 22 566 99 99 123
Centrala:

BGŻ BNP Paribas S.A.
ul. Suwak 3
02-676 Warszawa


Opinie o kredycie gotówkowym w BGŻ BNP Paribas

Facebook