1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty
Ocena: 3.6 (ilość ocen: 130)

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym. Dla klientów indywidualnych kieruje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Jako misję stawia sobie oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych oraz wspieranie lokalnej gospodarki. Wśród produktów BGŻ PNP Paribas znajdziemy także kredyty gotówkowe, które pomogły już wielu ludziom w zmianie ich świata na lepszy.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

W ramach kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas uzyskamy środki na dowolny cel w wysokości od 2 000 zł do 200 000 zł, na okres od 6 miesięcy do 10 lat. O kredyt gotówkowy może wnioskować maksymalnie dwóch kredytobiorców, przy czym musi to być małżeństwo. Wniosek można złożyć w oddziale banku, wypełniając formularz online razem z konsultantem lub przez infolinię.

Dla osób zabezpieczających kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas przygotował 4 pakiety ubezpieczeń. Akceptowane źródła dochodu to umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura, renta, zasiłek przedemerytalny, umowa zlecenie, dochody uzyskiwane za granicą oraz z własnego gospodarstwa rolnego.

Oprocentowanie kredytów gotówkowych zaczyna się od 4,99% w skali roku. Bank nie ujawnia wysokości marży. Przykładowe parametry kredytu możesz ocenić na podstawie poniższej oferty.

Oferty kredytów gotówkowych w BGŻ BNP Paribas

Postanowione i spełnione | BGŻ BNP Paribas

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.443,03 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

464,50 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 5,99% | Prowizja banku: 12,95%, 1.295,00 zł | RRSO: 10,66%
Maksymalny okres kredytowania: 83 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 2.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 30.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Maksymalna kwota kredytu to 30 000 zł. Oferta ważna do 7 stycznia 2018 roku z odroczoną płatnością pierwszej raty. Dla wniosków złożonych do 11.12.2017 roku pierwsza płatność przypadnie na luty. Jeżeli złożymy formularz w późniejszym terminie, rozpoczniemy spłatę od marca 2018 roku. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel. RSSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt samochodowy | BGŻ BNP Paribas

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.203,27 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

475,14 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt samochodowy | Raty: równe Oprocentowanie: 8,90% | Prowizja banku: 8,00%, 800,00 zł | RRSO: 12,94%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 500.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Nie
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Od 8,90% (na potrzeby własne) oraz od 6,99% (Kredyt samochodowy na zakup u autoryzowanego dealera samochodowego, Kredyt samochodowy z karencją na zakup u autoryzowanego dealera samochodowego. Oprocentowanie ustalane jest indywidualnie, zaprezentowanie RRSO przygotowane zostało dla reprezentatywnego przykładu.

Kredyt gotówkowy | BGŻ BNP Paribas

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.624,85 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

476,45 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 6,49% | Prowizja banku: 11,90%, 1.190,00 zł | RRSO: 13,22%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 2.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: 0 zł
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w banku BGŻ BNP Paribas wynosi 200 000 złotych, umowę można zawrzeć aż na 120 miesięcy. Bank jednak w przypadku większych kwot wymaga dostarczenia zaświadczenia o dochodach od pracodawcy lub uprawionej instytucji. Kredyt posiada obowiązkowe ubezpieczenie w wysokości 0,139% dla kwot powyżej 10 tysięcy złotych, oraz 0,186% dla niższych pożyczek. Kredyt oprocentowany jest wg stałej stopy procentowej.

Zobacz, jak oferta BGŻ BNP Paribas przedstawia się na tle innych banków w rankingu kredytów gotówkowych.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w banku BGŻ BNP Paribas wynosi 200 000 złotych, umowę można zawrzeć aż na 120 tysięcy. Bank jednak w przypadku większych kwot wymaga dostarczenia zaświadczenia o dochodach od pracodawcy lub uprawionej instytucji. Kredyt posiada obowiązkowe ubezpieczenie w wysokości 0,139% dla kwot powyżej 10 tysięcy złotych, oraz 0,186% dla niższych pożyczek.

Inne pożyczki i kredyty w BGŻ BNP Paribas

Bank oferuje również pożyczki z przeznaczeniem na konkretny cel, jak np. zakup samochodu, remont mieszkania czy nawet kupno nieruchomości. Karty debetowe oraz kredytowe z odnawialnym limitem to jedna z opcji dla klientów BGŻ BNP Paribas. Naklejka zbliżeniowa dedykowana jest dla osób lubiących szybkie i funkcjonalne rozwiązania.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas

Gdy pomiędzy małżonkami istnieje wspólnota majątkowa, a wnioskowana kwota (bez prowizji i ubezpieczenia) przekracza sumę powyżej 20 000 zł – konieczna będzie zgoda współmałżonka. Także zaświadczenie o dochodach jest obowiązkowe. W zależności od źródeł naszego utrzymania wymagane dokumenty będą się różnić. Podstawą zaciągania kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas zawsze jest posiadanie aktualnego dowodu tożsamości.

KOSZTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO W BGŻ BNP PARIBAS – PRZYKŁADOWE WYLICZENIE

Kredyt w BGŻ BNP Paribas na kwotę 10 000 zł oraz okres 24 miesięcy generuje odsetki w wysokości 2 624,85 złotych. Przy takiej kwocie miesięczna rata wyniesie 476,45 zł, natomiast RRSO ukształtuje się na poziomie 13,22%. Powyższe wyliczenia nie uwzględniają kosztów ubezpieczeń oraz innych dodatkowych opłat w ramach promocji.

Podstawowe informacje o BGŻ BNP Paribas

Bank powstał w 1919 roku pod nazwą Polskiego Banku Rolnego. W 1975 roku zmienił nazwę na Bank Gospodarki Żywnościowej. Po prawie 20 latach przekształcił się w spółkę akcyjną, wtedy też rozpoczął współpracę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Po kilku latach uruchomiony został system bankowości elektronicznej i internetowy bank BGŻ Optima. W roku 2011 po przejęciu akcji od Skarbu Państwa przez Rabobank, BGŻ zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W wyniku fuzji Fortis Bank Polska i Dominet Bank powstał BNP Paribas. Ten zintegrował się z Bankiem BGŻ i tak powstał BGŻ BNP Paribas, zajmujący siódme miejsce pod względem aktywów w naszym kraju. W ofercie instytucji finansowej znajdziemy kredyty i pożyczki gotówkowe na różne cele, kredyty konsolidacyjne, szeroki wybór kart kredytowych i debetowych a także lokaty i konta oszczędnościowe.

BGŻ BNP Paribas to bank uniwersalny obsługujący klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz sektor rolniczo-spożywczy. Grupa BNP Paribas działa w 74 krajach, świadczy usługi finansowe, inwestycyjne, oszczędnościowe a także ubezpieczeniowe.

Kontakt z BGŻ BNP Paribas

telefon Infolinia dla klientów: 801 321 lub 22 566 99 99 123
Centrala:

BGŻ BNP Paribas S.A.
ul. Suwak 3
02-676 Warszawa


Opinie o kredycie gotówkowym w BGŻ BNP Paribas

 • Gotówkowe.net

  brałam w bgż 3 kredyty gotówkowe, z żadnym nie miałam problemu ze spłatą… schody się zaczęły, jak chciałam kredyt hipoteczny – bank orzekł, że nie mam zdolności pożyczyć na hipotekę 90 tysięcy, podczas gdy na gotówkowy mam zdolność na 150 tysięcy. śmiech na sali

 • malwa_polska

  Brałam już raz kredyt gotówkowy w bgż i powiem szczerze, że jestem zadowolona. Wszystko zgadzało się z ofertą doradcy, zostałam miło i fachowo potraktowana. W tym przypadku jestem na tak. Mogę za to „pochwalić” się przykrymi doświadczeniami w millennium, gdzie zostałam potraktowana w sposób nieprofesjonalny i wprowadzona w błąd (przez co musiałam zapłacić paręset zł więcej). Co do BGŻ, to nie mam zastrzeżeń.

  • palamera

   ktoś ci płaci za takie opinie?

 • Dariusz PEEE

  strata czasu. mam dwa źródła dochodu, oszczędności, nie mam rodziny ani kredytu mieszkaniowego. złożyłem tam ostatnio wniosek o kredyt na 8 tysięcy, tyle mi brakowało do motocyklu. Pani w placówce najpierw: wszystko super, doskonała zdolność bardzo duży scoring. a po dwóch dnia: decyzja odmowna. nawet kobieta była zdziwiona. straciłem przez nich czas, a zakup poszedł się gwizdać… żebym jeszcze miliony pożyczał, ale 8 kafli????? żenada straszna.

 • Polcjusz

  śmieszny bank – próbuje od dwóch dni dstać tam kredyt na raty na siewnik, bo firma, w której chcę go kupić ma tylko bgż paribas w propozycjach. no i to jakaś porażka. Niby bank dla rolników, a kredytów na raty nie można dostać… słabe

 • norek

  poszukaj lepiej gdzie indziej. tutaj to cie oskobiom.

 • mac

  bank jak bank, ale z tom infoliniom to przegieli. ile czasu morzna próbować sie do nich dodzwonić? ile morzna czekać? człowiek potrzebuje w warznej sprawie sie dopytać a tu zero reakcji. kontakt z klientem to podstawa. tak nas traktując morzecie już zbierać sfoją działalność

 • karol

  chce skorzystac u nich z konsolidacji. dali mi naprawdę dobre warunki. brał ktoś kiedyś? mam nadzieje ze nie ma tam nic ukrytego. wolę się upewnić

 • Tamarenia

  Potwierdzam, z hipotecznymi u nich bywa fatalnie, niezrozumiałe procedury, gdy chciałam się dowiedzieć jak wyliczają zdolność zginęłam za pojęciami bankowymi wymienianymi jak z karabina przez pana z banku. jeśli chodzi o gotówkowe spłata przebiega bez problemu, oprocentowanie konkurencyjne, bo koło 10% RRSO, więc chyba miałam wtedy szczęście trafić na dobrą obsługę.

 • Jeremi

  wysokie oprocentowanie, poszłem do Agricole i tam dali mi tyle pieniędzy ile chciałem i to bez większych formalności, jak ktoś chce się szarpać i tracić czas to oczywiśce polecam BGŻ

  • PawełEK

   litości! toż to stek bzdur! nie wiesz o czym piszesz. w credit agricole to dopiero zdzierajom. ludzie nie dajcie się na to nabrać!

 • ornitolog

  oferta bgż była najlepsza, jaką dostaliśmy od banków, a byliśmy już w pko, alior, mbanku i santander. dlatego zdecydowaliśmy się na kredyt u nich. niestety najpierw okazało się że pieniądze będą później (a nam zależało na czasie), w końcu wpłynęły po prawie 2 tyg czekania. w trakcie załatwiania formalności 2 razy trzeba było dostarczać zaświadczenie o zarobkach. potem ze spłatą rat okazało się ze nie wiadomo dlaczego bank pobiera opłaty za jakąś kartę, której nigdy nie mieliśmy. ogólnie komunikacja w tym banku jest bardzo słaba. następnym razem chyba wolimy trochę dopłacić i mieć świety spokój!

  • kondziu

   ptaszku nie przesadzaj. na pewno coś podpisłaeś tylko jak zwykle umowy nie przeczytałeś. miałem u nich kredyt i jakoś nigdy mi takich nr nie zrobili.

 • Pati

  miałam kiedyś u nich kredyt i bardzo nie podobało mi się ich podejście do klienta. o cokolwiek bym nie zapytała to wszystko z łaski było robione.

 • Krysty-na-ka

  Jestem matką trójki dzieci. utrzymuje się sama odkąd mąż odszedł bo w końcu tak jest najłatwiej- uciekać od problemów. do tej pory dawałam sobie ze wszystkim radę i z opieką i finansowo. zawsze starczało nam pieniędzy, zwłaszcza że pracuję na 1,5 etatu by dzieciom niczego nie zabrakło. zarabiam około 3 tys zł i to nam wystarcza razem z innymi świadczeniami. chciałam polepszyć nasze warunki i kupić auto, to taka wygoda, żeby dziecko odwieźć do szkoły przedszkola czy nie nosić wiecznie w rękach tych siat. to naprawdę ułatwia życie. niestety trafiłam do bps (oczywiście z polecenia znajomych), niby ten bank miał być taki świetny, dobre warunki, blablabla… okazało się że jako matka samotna 3 dzieci jestem niewiarygodna dla nich, dlatego zaproponowali mi oprocentowanie prawie 9% i do tego prowizję prawie 2 razy wyższą niż u moich znajomych. oni chyba naprawdę myślą że na kretynkę trafili???? w życiu nie dam się w to wrobić. uważajcie na nich. dobrze że sa jeszcze inne banki. nie dajcie się nabrać. dzisiaj jest tyle banków że można w nich przebierać. niebieżcie w bps pożyczek!

  • majka

   chyba żartujesz. co masz na myśli pisząc inne świadczenia? przecież żaden bank prawie (oprócz chyba Nest) nie liczy świadczeń typu 500+ i ty się dziwisz że kasy nie dostałaś? to jakieś nieporozumienie w tej chwili. poczytaj sobie dobrze wewnętrzny regulamin banku a dopiero potem osądzaj

 • mimi8956

  miałam raz kredyt w tym banku, jeszcze przed narodzinami drugiego dziecka i jak widzę nic się w nim nie zmieniło (a przynajmniej nie na lepsze). jak brałam u nich kredyt byłam jeszcze młoda. teraz nie popełniłabym tego błędu. nawet jak wypadają dobrze w tych swoich reklamach, to i tak koniec końców wyjdą na swoje. a klient będzie tylko żałował, że dał się nabrać jak pierwszy naiwny

 • sot

  zawsze lubiłem ten bank za przejrzystość ofert, to trzeba im przyznać. wszystko jest jasno wyłożone. nie rozumiem za to ich polityki dorzucania do wszystkiego dodatkowych produktów. jak chce wziąć kredyt, to chyba nie musze od razu zakładać konta, ani korzystać z karty debetowej? takie działanie jest tylko na ich niekorzyść.

 • Krzysztof

  mam tylko jeden wniosek o bgż- chcesz przepłacić to idź do nich. to jest bardzo dobry bank jak ktoś lubi bawić się w działalność harytatywną i utrzymywać instytucje finansowe. naprawdę super sprawa!!

 • MORO

  ludzie nie dajcie sie nabrać. pożyczyli mi 4 tys a oddac musiałem prawie 7!!!!!!!!!!!!! idźcie lepiej gdzie indziej!!!!

  • korcz

   często gdzie indziej wcale nie jest taniej. taki santander liczy sobie jeszcze więcej. trzeba trochę poszukać żeby znaleźć coś ciekawego.

Facebook