1. Gotowkowe.net
  2. >
  3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
  4. >
  5. Kredyt gotówkowy BPS SA - oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy BPS SA – oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy BPS SA – oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty
Ocena: 3.7 (ilość ocen: 122)

Bank Polskiej Spółdzielczości SA zrzesza 335 banków spółdzielczych. Łączy funkcje banku stowarzyszającego oraz komercyjnego. Przez sieć 50 placówek oferuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacyjnych. Od lat zaangażowany jest w działalność charytatywną i prospołeczną.

Bank BPS SA to także oferta wielu kredytów gotówkowych i pożyczek. Skierowane one są zarówno do osób prywatnych, jak i klientów komercyjnych. Kredyty można przeznaczyć na dowolny cel, bank posiada także oferty węższe, na przykład kredyt samochodowy.

Kredyt gotówkowy w BPS SA

Kredyt gotówkowy w BPS SA możemy zaciągnąć nawet na 96 miesięcy (8 lat). Najwyższa możliwa kwota do uzyskania to 100 000 zł. Oprocentowanie kredytu gotówkowego jest stałe. Bank oferuje swoim klientom ubezpieczenie na życie i zdrowie w pakiecie podstawowym i rozszerzonym. Wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć w oddziale lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej e25.

BPS SA gwarantuje minimum formalności oraz elastyczną, miesięczną spłatę rat. Kredyt możemy przeznaczyć na dowolny cel, wobec czego nie będzie konieczności przedstawiania faktur za dokonane zakupy. Bank dla niższych kwot stosuje uproszczoną formę badania zdolności kredytowej, przy wyższych sumach musimy dostarczyć zaświadczenie o dochodach od pracodawcy. Z uproszonej procedury mogą skorzystać także dotychczasowi klienci banku.

Oferty kredytów gotówkowych w Banku BPS

Kredyt w rachunku bieżącym | Bank BPS

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

11.950,00 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

489,58 zł
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: dla firm | Raty: równe Oprocentowanie: 7,90% | Prowizja banku: 2,00%, 200,00 zł | RRSO: 15,99%
Maksymalny okres kredytowania: 24 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 500.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak, od 1% do 2%
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Tak
Informacje:
Kredyt w rachunku bieżącym to opcja na regulowanie bieżących potrzeb firmy. Każda wpłata na rachunek powoduje automatyczną spłatę zadłużenia. Zabezpieczenie pożyczki można indywidualnie ustalić z Bankiem. Jeżeli nie spłacimy zadłużenia w dniu zakończenia okresu kredytowania i tak możemy automatycznie odnowić pożyczkę. Maksymalna kwota kredytu to 25% przychodów uzyskiwanych z działalności w ciągu roku. RRSO zostało podane dla reprezentatywnego przykładu.

Kredyt obrotowy | Bank BPS

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.000,52 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

491,69 zł
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: dla firm | Raty: równe Oprocentowanie: 8,53% | Prowizja banku: 2,00%, 200,00 zł | RRSO: 16,43%
Maksymalny okres kredytowania: 36 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 5.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 500.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak, od 1% do 2%
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt obrotowy pozwala na uzyskanie dodatkowych środków na bieżące potrzeby firmy. Harmonogram jego spłaty ustalany jest indywidualnie, co niewątpliwie stanowi ogromny atut tego produktu. Maksymalny okres kredytowania to 36 miesięcy, gdy jednak zdecydujemy się na jednorazową spłatę zobowiązania czas spłaty zostanie skrócony do 24 miesięcy. RRSO oraz oprocentowanie zostało podane dla reprezentatywnego przykładu.

Oprocentowanie kredytu ustalane jest indywidualnie dla każdego klienta. Kredyt odnawialny zaś ma oprocentowanie stałe, wynoszące 10%. Nieznana jest dokładna wysokość marży, gdyż Bank ustala ją indywidualnie. Zobacz, jak oferta BPS kształtuje się na tle konkurencji w rankingu kredytów gotówkowych.

W ramach kredytu gotówkowego w Banku BPS pożyczyć można aż 100 000 złotych na okres 96 miesięcy. Niewątpliwą zaletą kredytu jest atrakcyjne oprocentowanie oraz brak obowiązkowego ubezpieczenia, choć bank posiada także pakiety z ochroną standardową oraz rozszerzoną. Oprocentowanie kredytu jest stałe, a spłatę rat można elastycznie dopasować do swoich możliwości finansowych. Wniosek o kredyt złożymy poprzez internet, bank gwarantuje szybką decyzję.

Inne pożyczki i kredyty w BPS SA

BPS SA oferuje swoim klientom również kredyty hipoteczne, konsolidacyjne oraz celowe, posiada specjalną ofertę dla studentów. Kredyt odnawialny to opcja dostępna dla posiadaczy rachunku w Banku. Umożliwia zaciągnięcie zobowiązania na 12 miesięcy. Jego wysokość uzależniona jest od wartości comiesięcznych wpływów. Karty kredytowe czy debetowe to wygodne rozwiązanie dla każdego, kto lubi mieć stały dostęp do swoich środków oraz korzystać z dodatkowych limitów na koncie. Doskonałym pomysłem na prezent są karty przedpłacone, z których można korzystać po zasileniu konta karty. Jest to również opcja dla tych, którzy nie posiadają konta w BPS SA.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w BPS SA

Aby uzyskać kredyt należy przygotować:

  • wniosek kredytowy,
  • akceptowany przez Bank, aktualny dokument tożsamości,
  • dokument w formie aktu notarialnego lub prawomocnego orzeczenia sądowego potwierdzający rozdzielność majątkową małżeńską (jeśli taka istnieje),
  • dokument potwierdzający źródło i wysokość dochodów zgodnie z wymogami metodyki oceny zdolności kredytowej osób fizycznych.

KOSZTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO W BPS SA – PRZYKŁADOWE WYLICZENIE

Jeżeli zaciągniemy w BPS kredyt gotówkowy na 10 000 zł ze spłatą w okresie 24 miesięcy, będziemy musieli zwrócić 12 627,47 zł, czyli 2 627,47 zł odsetek. RRSO wyniesie 11,82%. W podanym wyliczeniu nie uwzględniono kosztów ubezpieczenia, ani dodatkowych opłat związanych z promocją. Miesięczna rata takiego zobowiązania w Banku to 469,89 zł.

Podstawowe informacje o BPS SA

Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna działa w Polsce od 1992 roku, jako Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni S.A. Po połączeniu w 2002 roku sześciu regionalnych banków nazwa została przekształcona na obecną. Grupę BPS tworzy 355 banków zrzeszonych oraz dwa współpracujące. Jej zadaniem jest wspieranie rozwoju lokalnego i regionalnego, między innymi poprzez zróżnicowaną politykę produktowo-cenową dostosowaną regionalnie. Historia bankowości spółdzielczej w naszym kraju ma już 150-letnią tradycję. Powstała, aby zniwelować lichwę i utrzymać polski stan posiadania rodzimego kapitału.

Zakres działania Grupy BPS to leasing, faktoring, fundusze inwestycyjne, obsługa maklerska oraz zarządzanie wierzytelnościami. Poza tym znajdziemy tu standardowe produkty jak: kredyty, pożyczki, konta, rachunki oszczędnościowe, lokaty i karty płatnicze. Bank obsługuje klientów indywidualnych, mikroprzedsiębiorstwa, większe firmy i instytucje. Część oferty kieruje specjalnie dla rolników. W roku 2017 zajął trzecie miejsce w rankingu „Bank Najlepszy dla Rolnika”, jego kredyty gotówkowe i inne oferty doceniane są i wyróżniane na wielu konkursach.

Kontakt z Bank BPS

phone Infolinia dla klientów: 801 321 456

phone Infolinia z telefonów komórkowych lub z zagranicy: (+48) 86 215 50 00


Opinie o kredycie gotówkowym w Banku BPS

Facebook