1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy BPS SA - oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy BPS SA – oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy BPS SA – oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty
Ocena: 3.7 (ilość ocen: 98)

Bank Polskiej Spółdzielczości SA zrzesza 335 banków spółdzielczych. Łączy funkcje banku stowarzyszającego oraz komercyjnego. Przez sieć 50 placówek oferuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacyjnych. Od lat zaangażowany jest w działalność charytatywną i prospołeczną.

Bank BPS SA to także oferta wielu kredytów gotówkowych i pożyczek. Skierowane one są zarówno do osób prywatnych, jak i klientów komercyjnych. Kredyty można przeznaczyć na dowolny cel, bank posiada także oferty węższe, na przykład kredyt samochodowy.

Kredyt gotówkowy w BPS SA

Kredyt gotówkowy w BPS SA możemy zaciągnąć nawet na 96 miesięcy (8 lat). Najwyższa możliwa kwota do uzyskania to 100 000 zł. Oprocentowanie kredytu gotówkowego jest stałe. Bank oferuje swoim klientom ubezpieczenie na życie i zdrowie w pakiecie podstawowym i rozszerzonym. Wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć w oddziale lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej e25.

BPS SA gwarantuje minimum formalności oraz elastyczną, miesięczną spłatę rat. Kredyt możemy przeznaczyć na dowolny cel, wobec czego nie będzie konieczności przedstawiania faktur za dokonane zakupy. Bank dla niższych kwot stosuje uproszczoną formę badania zdolności kredytowej, przy wyższych sumach musimy dostarczyć zaświadczenie o dochodach od pracodawcy. Z uproszonej procedury mogą skorzystać także dotychczasowi klienci banku.

Oferty kredytów gotówkowych w Banku BPS

Kredyt gotówkowy Bezpieczna gotówka | Bank BPS

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

11.677,47 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

469,89 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 7,49% | Prowizja banku: 4,00%, 400,00 zł | RRSO: 11,82%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 100.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Tak
Informacje:
W ramach kredytu gotówkowego w Banku BPS pożyczyć można aż 100 000 złotych na okres 96 miesięcy. Niewątpliwą zaletą kredytu jest atrakcyjne oprocentowanie oraz brak obowiązkowego ubezpieczenia, choć bank posiada także pakiety z ochroną standardową oraz poszerzoną. Oprocentowanie kredytu jest stałe, a spłatę rat można elastycznie dopasować do swoich możliwości finansowych. Wniosek o kredyt można złożyć poprzez internet, bank gwarantuje szybką decyzję. Kredyt dostępny jedynie dla osób, które na dzień składania wniosku posiadają w banku kredyt hipoteczny lub ROR z regularnymi wpływami od co najmniej sześciu miesięcy. *Oprocentowanie oraz prowizja kredytu gotówkowego „Bezpieczna pożyczka” jest ustalane indywidualnie.

Kredyt w rachunku bieżącym | Bank BPS

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

11.950,00 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

489,58 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: dla firm | Raty: równe Oprocentowanie: 7,90% | Prowizja banku: 2,00%, 200,00 zł | RRSO: 15,99%
Maksymalny okres kredytowania: 24 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 500.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak, od 1% do 2%
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Tak
Informacje:
Kredyt w rachunku bieżącym to opcja na regulowanie bieżących potrzeb firmy. Każda wpłata na rachunek powoduje automatyczną spłatę zadłużenia. Zabezpieczenie pożyczki można indywidualnie ustalić z Bankiem. Jeżeli nie spłacimy zadłużenia w dniu zakończenia okresu kredytowania i tak możemy automatycznie odnowić pożyczkę. Maksymalna kwota kredytu to 25% przychodów uzyskiwanych z działalności w ciągu roku. RRSO zostało podane dla reprezentatywnego przykładu.

Kredyt obrotowy | Bank BPS

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.000,52 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

491,69 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: dla firm | Raty: równe Oprocentowanie: 8,53% | Prowizja banku: 2,00%, 200,00 zł | RRSO: 16,43%
Maksymalny okres kredytowania: 36 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 5.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 500.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak, od 1% do 2%
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt obrotowy pozwala na uzyskanie dodatkowych środków na bieżące potrzeby firmy. Harmonogram jego spłaty ustalany jest indywidualnie, co niewątpliwie stanowi ogromny atut tego produktu. Maksymalny okres kredytowania to 36 miesięcy, gdy jednak zdecydujemy się na jednorazową spłatę zobowiązania czas spłaty zostanie skrócony do 24 miesięcy. RRSO oraz oprocentowanie zostało podane dla reprezentatywnego przykładu.

Oprocentowanie kredytu ustalane jest indywidualnie dla każdego klienta. Kredyt odnawialny zaś ma oprocentowanie stałe, wynoszące 10%. Nieznana jest dokładna wysokość marży, gdyż Bank ustala ją indywidualnie. Zobacz, jak oferta BPS kształtuje się na tle konkurencji w rankingu kredytów gotówkowych.

W ramach kredytu gotówkowego w Banku BPS pożyczyć można aż 100 000 złotych na okres 96 miesięcy. Niewątpliwą zaletą kredytu jest atrakcyjne oprocentowanie oraz brak obowiązkowego ubezpieczenia, choć bank posiada także pakiety z ochroną standardową oraz rozszerzoną. Oprocentowanie kredytu jest stałe, a spłatę rat można elastycznie dopasować do swoich możliwości finansowych. Wniosek o kredyt złożymy poprzez internet, bank gwarantuje szybką decyzję.

Inne pożyczki i kredyty w BPS SA

BPS SA oferuje swoim klientom również kredyty hipoteczne, konsolidacyjne oraz celowe, posiada specjalną ofertę dla studentów. Kredyt odnawialny to opcja dostępna dla posiadaczy rachunku w Banku. Umożliwia zaciągnięcie zobowiązania na 12 miesięcy. Jego wysokość uzależniona jest od wartości comiesięcznych wpływów. Karty kredytowe czy debetowe to wygodne rozwiązanie dla każdego, kto lubi mieć stały dostęp do swoich środków oraz korzystać z dodatkowych limitów na koncie. Doskonałym pomysłem na prezent są karty przedpłacone, z których można korzystać po zasileniu konta karty. Jest to również opcja dla tych, którzy nie posiadają konta w BPS SA.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w BPS SA

Aby uzyskać kredyt należy przygotować:

 • wniosek kredytowy,
 • akceptowany przez Bank, aktualny dokument tożsamości,
 • dokument w formie aktu notarialnego lub prawomocnego orzeczenia sądowego potwierdzający rozdzielność majątkową małżeńską (jeśli taka istnieje),
 • dokument potwierdzający źródło i wysokość dochodów zgodnie z wymogami metodyki oceny zdolności kredytowej osób fizycznych.

KOSZTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO W BPS SA – PRZYKŁADOWE WYLICZENIE

Jeżeli zaciągniemy w BPS kredyt gotówkowy na 10 000 zł ze spłatą w okresie 24 miesięcy, będziemy musieli zwrócić 11 477,87 zł, czyli 1 414,47 zł odsetek. RRSO wyniesie 11,82%. W podanym wyliczeniu nie uwzględniono kosztów ubezpieczenia, ani dodatkowych opłat związanych z promocją. Miesięczna rata takiego zobowiązania w Banku to 469,89 zł.

Podstawowe informacje o BPS SA

Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna działa w Polsce od 1992 roku, jako Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni S.A. Po połączeniu w 2002 roku sześciu regionalnych banków nazwa została przekształcona na obecną. Grupę BPS tworzy 355 banków zrzeszonych oraz dwa współpracujące. Jej zadaniem jest wspieranie rozwoju lokalnego i regionalnego, między innymi poprzez zróżnicowaną politykę produktowo-cenową dostosowaną regionalnie. Historia bankowości spółdzielczej w naszym kraju ma już 150-letnią tradycję. Powstała, aby zniwelować lichwę i utrzymać polski stan posiadania rodzimego kapitału.

Zakres działania Grupy BPS to leasing, faktoring, fundusze inwestycyjne, obsługa maklerska oraz zarządzanie wierzytelnościami. Poza tym znajdziemy tu standardowe produkty jak: kredyty, pożyczki, konta, rachunki oszczędnościowe, lokaty i karty płatnicze. Bank obsługuje klientów indywidualnych, mikroprzedsiębiorstwa, większe firmy i instytucje. Część oferty kieruje specjalnie dla rolników. W roku 2017 zajął trzecie miejsce w rankingu „Bank Najlepszy dla Rolnika”, jego kredyty gotówkowe i inne oferty doceniane są i wyróżniane na wielu konkursach.

Kontakt z Bank BPS

phone Infolinia dla klientów: 801 321 456

phone Infolinia z telefonów komórkowych lub z zagranicy: (+48) 86 215 50 00


Opinie o kredycie gotówkowym w Banku BPS

 • Gosia

  Brałam w tym banku i jak najbardziej sobie i Wam go polecam. Tutaj jak widzę kredyt na wyższe kwoty też wygląda przyzwoice.

  • nom

   niby nie najgorzej to wygląda, ale jestem ciekawa ile trzeba czekać na decyzję o przyznanie kredytu? brał ktoś u nich?

 • marylka

  Nie brałam jeszcze kredytu w tym banku, a właśnie rozglądam się za jakąś ciekawą ofertą. Znajomi polecają mi eurobank ten bank. Ale w sumie nie wiem, co zrobić bo w BPS też ma ciekawe warunki dla mnie.

 • Stach91

  banki spółdzielcze to jakiś hory relikt skusilem się ostatnio poszłem tam kobita za ladom pisała jakby pierwszy raz do komputera usiadla chcialem juz powiedzec ze ja usiadem napizse szybciej ale mi glupio bylo babcie urazic wiec stalem jak ten los i czekalem i czekalem na koniec mi powiedziala ze system sie wiesza i mam jutro przyjsc ulotke mi dala beka niezla nowoczesna bankowosc hahaah

 • Ania

  nie polecam

 • marcel

  to zależy od Twojej sytuacji. ja nie dostałem mimo, że mam stałe zarobki, muj wujek za to od razu uzyskał kredyt.

 • snoopi

  ta ich cała bezpieczna gotówka wyglonda całkiem całkiem. morze od nich pożyczę. nie wiem jakoś tak zawsze byłem na nie przy bankach spółdzielczych. w santanderze w którym miałem wątpliwą przyjemność brać kredyt dali mi o wiele gorsze warunki.

 • Marlena

  Krótko, bank godny polecenia, co widać po wysokości raty. tylko ta wysokość maksymalna trochę mała, no ale sama wiecej nie potrzebowalam.

  • tiffany

   tak, tylko to wartość szacunkowa. tak naprawdę wszystkie warunki zależą od zarobków. jak człowiek mało zarabia, to nawet w takim bps dajom mu liche warunki. z najniższa krajową nie ma co się do nich pchać.

 • maloen

  u mnie raz dwa poszło z formalnościami. nie miałem żadnych problemów. tylko akurat nie mają na mnie żadnych haczyków. dobra historia kredytowa i przyzwoite zarobki.

 • gutek

  dobra rada, omijajcie ten bank z daleka. Naliczają duże odsetki za nie spłaconą w czasie ratę, a po drugie mają dziwny stosunek do pieniędzy przesyłanych zza granicy, straszą urzędem skarbowym. Zero szacunku dla klienta.

 • julek

  nie bierzcie nigdy tam kredytu na firmę, mają kosmiczną stawkę z tytułu niespłacenia raty i odsetek w terminie wysokości 500 zł, robiąc w ten sposób szybki przychód prowizyjny i dobijają jeszcze tym swoich klientów, którzy po czymś takim na pewno nie beda chcieli korzystać z oferty tego banku.

  • tadeusz

   konsolidacja tez u nich odpada. warunki ciezkie a nawet nie chca negocjowac. u nich to nie rozwiazanie problemow a dopiero wpakowanie sie w nie.

 • kasiulek

  mam u nich konto od roku. powiem, że do tej pory nie miałam z nimi kłopotów, chociaż ani kredytu nie brałam ani nawet limitu w koncie. nie ma tutaj zbyt pochlebnych informacji o nich, ale troche mnie to dziwi… Teraz chce kupić działkę wypoczynkową za 15 tys i myślę o kredycie. Jak nie bps, to jaki bank mi polecicie?

 • kazik

  nie powiem dobrego słowa na ten bank. czuje się przez nich mega oszukany! pół roku temu chciałem kupić samochód, ale oczywiście potrzebowałem kredytu bo raczej nie mam 15 tysi żeby tak od razu z portfela wydać. zaproponowali oprocentowanie 7% i prowizję 2, czyli jak na dzisiejsze czasy to super oferta. zdecydowałem się że wykupię tę całą promese za kilkaset zł żebym miał kredyt zaklepany jakby co bo to i tak lepiej niż w innych bankach, bo miałem jeszcze inną opcję- mój tata miał zobaczyć, czy nie da rady u siebie w pracy załatwić kredytu pracowniczego na prawie 0%- niestety nie udało się. wróciłem więc z rzekomą promesą żeby podpisać umowę. w tej chwili okazało się, że owszem dostanę kredyt ale z oprocentowaniem 9,5% i prowizją 6%. okazało się że tą promesę u nich traktuje się jak materiał reklamowy i nic z nim nie da się zrobić. nie dziękuję za takie oszustwa! już więcej do nich nie pójdę! na pewno nie pozwolę się tak traktować! uważajcie lepiej!

 • trol

  bps to mój faworyt, jeżeli chodzi o ofertę jaką mi zaproponowali. jednak mam duże zastrzezenia co do ich poziomu obsługi klientów. dodzwonienie się na infolinię z cudem graniczy! a jak już się dodzwonisz, to nic tam załatwić nie można.

 • ostry

  ten cały bps- dlaczego to jeszcze działa? kto tam wogóle do nich chodzi?! przecież oni dają takie zbujnickie warunki że głowa mała. najlepiej iść do jakiegoś giganta, bo on ma konkurencyjne oferty

 • mazurek

  bank bardzo długo zwlekał z wypłatą środków. nic nie pomogły wizyty w oddziale. zatem jak ktoś potrzebuje szybko gotówki to raczej nie tutaj. niby ciągle obiecywali ale co z tego. w końcu miałem kredyt i musiałem pożyczyć pieniądze od rodziny (dobrze że się zgodzili). dopiero z przelewu od banku zwróciłem pieniądze. szkoda słów jak obsługa ma być taka. gdzie indziej nigdy nie robili mi takich problemów. to był pierwsza i ostatnia przygoda z bps.

 • Marko

  jedyny znany mi bank który chciał zaświadczenia o zarobkach przy kredycie na 4,5 tys zł. śmiech na sali. kiedyś to i może byłoby możliwe ale teraz? mają przecież te swoje wszystkie biki i tak dalej i mogą łatwo i szybko prześwietlić klientów. jak dla mnie to jakaś pomyłka. zwłaszcza że święta już tuż tuż i zależy mi na czasie.poszedłem do santandera i wszystko trwało może z 10 minut. pieniądze miałem w godzinę na koncie. to jest współczesna obsługa, a nie stare przestarzałe schematy. a niby deklarują że na oświadczenie też dają. niestety chyba tylko swoim stałym klientom. pozatym nawet warunki jakie mi zaproponowali były delikatnie mówiąc średnie. jakbym miał czekać u nich na kasę to chyba bym musiał święta BN na wielkanoc zrobić. jak zależy komuś na czasie to odradzam bps, ich formalności wykańczają i podejście do klienta!

Facebook