1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy Pekao SA- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Pekao SA- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Pekao SA- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty
Ocena: 3.5 (ilość ocen: 185)

Bank Pekao SA jest jednym z liderów na polskim rynku bankowym. Należy do instytucji finansowych o charakterze uniwersalnym, świadczącym usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Jako jeden z nielicznych banków ma przede wszystkim polski kapitał. Działa na rynku od 1929 roku jako spółka akcyjna.Wśród wielu produktów Pekao SA znajdziemy także kredyty gotówkowe. Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych, może to oferta właśnie dla Ciebie.

Kredyt gotówkowy w Pekao SA

Bank udziela kredytów gotówkowych do 200 000 zł. Przeznaczenie środków nie jest określone, możemy je wykorzystać na dowolny cel. Instytucja finansowa, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, udziela również kredytów za pomocą serwisu Pekao24. Maksymalny okres trwania zobowiązania wynosi 7 lat. Jeżeli nie chcemy od razu spłacać rat możemy skorzystać z 3-miesięcznej karencji. Jest to dobre rozwiązanie, gdy mamy chwilowy problem z płynnością finansową a chcemy dokonać większego zakupu.

Posiadanie konta w Pekao SA nie jest warunkiem koniecznym do przyznania pożyczki. Aby podnieść swoją zdolność kredytową możemy skorzystać z różnego rodzaju zabezpieczeń jak przewłaszczenia lub zastawu na środki transportu, hipoteki na nieruchomości lub lokalu mieszkalnym oraz zabezpieczeniach na płynnych aktywach. Każdy kredyt gotówkowy możemy ubezpieczyć bezpośrednio w oddziale banku lub online.

Oferty kredytów gotówkowych w Pekao SA

RRSO dla kredytów gotówkowych zaczyna się od 10,61%, przy oprocentowaniu zmiennym na poziomie 8,43% w stosunku rocznym. Bank nie ujawnia dokładnych informacji odnośnie oprocentowania i marży.

Kredyt gotówkowy PeX | Pekao S.A.

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

11.817,11 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

467,38 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 8,55% | Prowizja banku: 6,00%, 600,00 zł | RRSO: 11,28%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Tak, kredyt do rachunku
Informacje:
Kredyt gotówkowy w Pekao ma ogromną zaletę – bank nie pobiera prowizji od wcześniejszej spłaty, jeśli więc planujemy pożyczkę – warto skorzystać z tej opcji. Maksymalna kwota kredytu to 200 tysięcy złotych, a okres kredytowania to 96 miesięcy. Do oceny zdolności kredytowej wystarczy jedynie oświadczenie kredytobiorcy. Oferta dostępna jest dla osób, które posiadają lub otworzą Rachunek Eurokonto i będą je regularnie zasilać.

Pożyczka Ekspresowa Biznes | Pekao S.A.

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.380,62 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

499,19 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: dla firm | Raty: równe Oprocentowanie: 9,02% | Prowizja banku: 4,00%, 400,00 zł | RRSO: 17,99%
Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 5.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Prowizja i kwota zależy od wysokości kredytu. Na oprocentowanie składa się WIBOR 1M/ WIBOR 3M oraz indywidualnie ustalana marża. Przedstawione parametry przygotowane zostały dla reprezentatywnego przykładu.

Kredyt gotówkowy w Pekao ma ogromną zaletę – bank nie pobiera prowizji od wcześniejszej spłaty, jeśli więc ją planujemy – warto skorzystać z tej opcji. Maksymalna kwota kredytu to 200 tysięcy złotych, a okres kredytowania to 84 miesięcy. Do oceny zdolności kredytowej wystarczy jedynie oświadczenie kredytobiorcy. Oferta dostępna jest dla osób, którzy posiadają lub otworzą Rachunek Eurokonto i będą je regularnie zasilać.

Inne pożyczki i kredyty w Pekao SA

Oprócz kredytów gotówkowych Pekao SA w swojej ofercie posiada również kredyty konsolidacyjne na spłatę wielu zadłużeń. Dla osób, które marzą o własnym lokum przeznaczony jest kredyt mieszkaniowy, jego wysokość może sięgać nawet 90% wartości nieruchomości. Oferta Pekao to również szeroki wachlarz kart kredytowych zarówno tych standardowych, jak i dopasowanych do indywidualnego klienta. W ramach programu Galeria Rabatów płatność kartami to także sposób na skorzystanie ze zniżek i promocji każdego dnia.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w Pekao SA

Bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach od osób, które posiadają rachunek Eurokonto zasilany regularnymi dochodami z tytułu wynagrodzenia lub emerytury. Jeżeli jednak nie mamy takiego konta, konieczne będzie okazanie dokumentów potwierdzających wysokość dochodów. Będą się one różniły w zależności od źródła ich uzyskiwania. Oczywiście przy załatwianiu wszystkich formalności niezbędny jest również aktualny dowód tożsamości. Przy dużych kwotach kredytu Pekao SA może wymagać zabezpieczenia w postaci np. nieruchomości, czy zawarcia dodatkowego ubezpieczenia.

KOSZTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO W PEKAO SA – PRZYKŁADOWE WYLICZENIE

Zastanawiasz się jak wyglądają koszty kredytu gotówkowego w Banku Pekao? Zaciągając kredyt na okres 24 miesięcy w kwocie 10 000 zł będziesz musiał oddać łącznie 11 817,11 zł, czyli prawie 2 tysiące złotych odsetek. RRSO ukształtuje się na poziomie 11,28%. Co miesiąc zobowiązanie wobec Banku wyniesie 467,38 zł. W wyliczeniach nie jest uwzględniane ubezpieczenie ani dodatkowe koszty związane z promocją.

Podstawowe informacje o Pekao SA

W 1929 roku rozpoczął działalność Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna. Jego głównym celem była obsługa Polaków żyjących poza granicami kraju. Także w okresie PRL-u specjalizował się on w obsłudze międzynarodowej. Był pionierem na rynku kart płatniczych. Jako pierwszy w 1991 roku otworzył biuro maklerskie, które wprowadzało na giełdę prywatyzowane spółki. Charakterystyczne logo Pekao SA, czyli żubr pojawił się w roku 1997. Po prywatyzacji spółki w 1998 roku nastąpił debiut banku na warszawskiej GPW. Od 1999 roku akcjonariuszem większościowym jest konsorcjum UniCredito Italiano S.p.A. i Allianz AG. W późniejszym czasie nastąpiło połączenie Pekao SA z częścią Banku BPH SA.

W 2009 roku uznano Bank Pekao SA za najcenniejszą polską firmę. W ciągu lat swego działania instytucja finansowa otrzymała wiele nagród i wyróżnień. W ostatnim czasie uhonorowano go tytułem Bank Roku a także po raz trzeci nagrodą Euromoney za najlepsze usługi finansowania handlu. Grupa kapitałowa Banku Pekao SA zajmuje się factoringiem, operacjami hipotecznymi, doradztwem gospodarczym, leasingiem, transferami gotówkowymi, działalnością deweloperską, pośrednictwem finansowym oraz działalnością maklerską. Pekao SA jest bankiem uniwersalnym, obsługującym wiele grup podmiotów.

Dane kontaktowe Pekao SA

phone Infolinia dla klientów: 801 365 365

phone Infolinia dla klientów z zagranicy: +42 68 38 232


Opinie o kredycie gotówkowym w Banku Pekao

 • Jowita Daszyńska

  czemu bank ne podajee marrzy?

  • Żancia

   bo pewnie nie chce klientów odstraszyć, a tak w miłej atmosferze w banku podpiszesz umowę. z warunkami to naprawde u nich cienko.

 • Jurek

  powiem tak:jak ktoś chce mieć bank, w którym kredyt gotówkowy można załatwić online to nie będzie pekao…. porażka a nie nowoczesny bank

 • Maciej

  brałem u nich kredyt, mnóstwo papierków, zaświadczeń itp. po prostu jakiś kosmos. w aliorze za to szybko, sprawnie bez zbędnych formalności. tyle dokumentów dla 20 000? no, bez przesady!

  • mmmcck

   ja wole donieść te dokumenty a nie spłacać dług o stawkach aliora!!! oni odpływają od rzeczywistości jeżeli chodzi o koszty. współczuje decyzji

 • lulek

  Nie mam ani jednego pozytywnego skojarzenia z tym bankiem. Zamknąłem konto, musiałem na to poświęcić 2dni mojego urlopu. Przy samym okienku stałem 30 min żeby wypłacić resztę pieniędzy. Ale na szczęście jestem już wolny.

 • stefan

  brałem wiele kredytów w swoim życiu, wiadomo jak jest z pensji raczej długo się na coś zbiera. niestety pekao przeszedł sam siebie. na wypłatę środków czekałem ponad dwa tygodnie. chyba w zadnym innym banku tak nie ma. dla mnie to są jakieś kpiny. zwłaszcza że chciałem kupić używane auto, niestety sprzedawca się wycofał i znalazł kogoś innego, kto był w stanie zapłacić od ręki.

  • adamG

   ja też czekałem ponad dwa tygodnie na przelew środków. co w dzisiejszych czasach (jak myślałem do tej pory) jest niewyobrażalne. brakowało mi 5 tysięcy na zakup samochodu, niestety ktoś inny go kupił bo sprzedawca miał wielu chętnych i nie poczekał. wyszedłem na kompletnego głupka, bo ciągle tylko obiecywałem jutro, jutro a i tak facet kasy niezdążył zobaczyć.

 • chudy

  i to jest najbardziej denerwujące. nie wiem czemu banki aż tak się ukrywają z tymi marżami itp. przecież jak klient przychodzi do banku to i tak musi zostać poinformowany. dlatego wolę banki, które czarno na białym piszą, że to tyle, a tamti tyle będzie kosztowało. Tylko takie są godne zaufania.

 • marimari

  NIE POLECAM! mogę to już na początku napisać. z tak niewykwalifikowanymi doradcami nie miałam jeszcze doczynienia. praktycznie o wszystko musiałam się wypytywać, istny monolog. pani nie była w stanie odpowiedzieć na najprostsze pytania o ubezpieczenie czy możliwość obniżenia marży. nie wiem kogo tam sadzają, ale na miłość boską tak być w porządnym banku nie może!!! niby jak mi przedstawiła umowę, to nie była najgorsza, ale w końcu zrezygnowałam- bóg wie czego jeszcze pani zapomniała mi powiedzieć…

 • Samantha

  Zawsze, odkąd tylko pamiętam pekao miał jedną z najlepszych ofert na rynku. czy kont osobistych, lokat , kont oszczędnościowych. tak praktycznie to i moja mama, tata mają tam konto. nikt nie narzekał i zawsze byliśmy zadowoleni. dlatego tym bardziej nie wiem co teraz stało się z tym bankiem? jestem ich klientem od blisko 12 lat i tam też chciałam wziąć kredyt, nie byłoby wtedy formalności z zakładaniem konta, potem spłacaniem, weryfikacją itp. dlatego mega mnie zdziwiło, jak do kredytu na 10 tys musiałam dostarczyć zaświadczenie o zarobkach. ale to nic pomyślałam i byłam spokojna, w końcu takie procedury mają. byłam pewna, że ich oferta będzie tego warta. podpisałam umowę raz dwa, praktycznie bez czytania większego, pieniążki jeszcze tego samego dnia miałam na koncie! super sprawa… niestety do chwili kiedy zobaczyłam wysokość raty! jak sobie ją przemnożyłam przez 36 miesięcy spłaty to zamiast 10 tysięcy które pożyczyłam muszę oddać prawie 17!!! i to ma być oferta dla stałego i wiernego klienta? poczułam się oszukana! nie dajcie się zwieść, tak jak ja! niestety nie dało się odkręcić tej umowy i teraz spłacam kredyt, chociaż czuję się jak zwykła dojna krowa!

 • oik

  bank dla totalnych desperatów! minęły już czasy kiedy wszyscy ciągneli do pekao. powinni zadbać o swoich klientów a tu tylko cały czas widać tę samą politykę nastawioną tylko na zysk!!!

 • nozz

  dlaczego tylko u nich załatwienie formalności tak długo trwa??? w innym banku 15 minut i po sprawie. a tutaj wołają zaświadczeń itd. sama weryfikacja w biku trwała jakieś 45 minut.

 • Marcelina

  planuje z chłopakiem ślub potrzebujemy na kredyt 20 tys zł. ja zarabiam 2 tys zł, on 3,5 tys. Czy z takimi zarobkami mamy szanse w pekao? dodam że nie mamy dzieci i żadnych kredytów nigdy nie braliśmy. Miał ktoś podobną sytuacje?

  • zośka

   na spokojnie ci dadzą. mieliśmy nawet mniejsze dochody i nie było problemów. w końcu 20 tys to nie jakiś majątek. przy kredycie hipotecznym to raczej byłby problem, ale przy gotówkowym na pewno nie i to nie tylko w pekao

 • Dariusz PEEE

  generalnie prawie nie miałbym uwag krytycznych, ale… No właśnie ale… Koszmarną infolnię mają. Bardzo trudno uzyskać podstawowe informacje. Konsultanci są nastawieni głównie na sprzedaż (pewnie takie mają umowy), ale dowiedzieć się czegoś od nich? Jaka rata? Czy można wziąć wakacje kredytowe? „Przepraszam, zapytam kolegi..” A potem 5 minut ciszy, to zadzwoniłem raz jeszcze, inny konsultant: „Ja jeszcze nie wiem dokładnie, pracuję tu krótko”. Panie złoty, to ma być obsługa? W końcu poszedłem do placówki i się dowiedziałem, czego trzeba, bo tak bym dzwonił i dzwonił. Drogie Pekao, zainwestuj w dobrą firmę callcenterową. Płać dobrze jej pracownikom, szkol, wymagaj. Klienci na pewno to docenią, bo teraz to jakiś koszmar.

Facebook