1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy Citi Handlowy - oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Citi Handlowy – oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Citi Handlowy – oprocentowanie, opinie, dokumenty
Ocena: 3.5 (ilość ocen: 102)

Citi Handlowy posiada długoletnią historię działalności. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. – najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank S.A. Citi Handlowy jest bankiem uniwersalnym, obsługującym klientów indywidualnych, rządowych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorstwa. Bank charakteryzuje ogromne doświadczenie, a także wysoka fachowość oraz jakość oferowanych usług. Wśród jego produktów znajdziemy również kredyty i pożyczki gotówkowe, bank oferuje także wiele promocji.

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy można uzyskać w oddziale lub online. Instytucja finansowa gwarantuje minimum formalności i szybką decyzję kredytową, nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku. Za potwierdzenie dochodów może służyć na przykład wyciąg z konta z wpływami z wynagrodzeń.

Maksymalna wysokość kredytu gotówkowego to aż 150 000 zł na okres nawet 10 lat. Instytucja finansowa daje możliwość ubezpieczenia pożyczki na wypadek nieszczęśliwego wypadku, utraty pracy, czy choroby. Jest ono dobrowolne i zależy od woli klienta. Za podstawę do rozpatrzenia wniosku służy średnie miesięczne wynagrodzenie z ostatnich 3 miesięcy, oczywiście formuła ta dotyczy osób aktywnych zawodowo. Uzyskane z pożyczki środki można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel.

Oferty kredytów gotówkowych w Citi Handlowy

Pożyczka gotówkowa | Citi Handlowy

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

11.689,68 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

457,90 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 5,70% | Prowizja banku: 7,00%, 700,00 zł | RRSO: 9,23%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 3M. Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy, a maksymalna kwota 150 000 złotych. Bank akceptuje różne źródła dochodu. Umowę o kredyt można zawrzeć przez internet, a decyzję uzyskać nawet w godzinę. Ubezpieczenie kredytu gotówkowego jest opcjonalne. Bank indywidualnie ustala oprocentowanie i prowizję udzielanego kredytu. Kredyt dostępny jest jedynie w formie rat równych.

Oprocentowanie pożyczki gotówkowej rozpoczyna się od 4,98%. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 9,62%, jednak jest ustalane indywidualnie dla każdej oferty. Bank nie wymaga ubezpieczenia. Pożyczkę przeznaczyć można także na konsolidację innych zobowiązań. Kredyt otrzymamy jedynie w formie rat równych. Sprawdź ranking kredytów gotówkowych, by zobaczyć, jak oferta Citi prezentuje się na tle konkurencji.

Inne pożyczki i kredyty w Citi Handlowy

Oprócz kredytów gotówkowych klient może skorzystać z konsolidacji zobowiązań. Rozwiązanie to pozwala na odciążenie domowego budżetu. Instytucja finansowa oferuje również refinansowanie kredytu oraz kredyty mieszkaniowe i pożyczki hipoteczne. Citi Bank to szeroka oferta kart kredytowych z serii Visa i MasterCard. Osoby potrzebujące szybkiego zastrzyku gotówki na krótki czas mogą skorzystać z linii kredytowej. Jest to opcja dla posiadaczy konta w Banku.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w Citi Handlowy

Bank akceptuje wiele źródeł dochodów. Skan niezbędnych dokumentów można wysłać drogą mailową. Może to być zaświadczenie o zarobkach, trzymiesięczny wyciąg z konta, na które wpływa wynagrodzenie lub PIT za ostatni rok. Podstawą do otrzymania kredytu jest aktualny dowód tożsamości.

Koszty kredytu w Citi Handlowy – przykładowe wyliczenia

Całkowity koszt kredytu gotówkowego, wziętego na kwotę 10 000 złotych na 2 lata w formie rat równych, wyniesie 11 689,68 złotych. Prowizja za jego udzielenie wyniesie 700 złotych. Wysokość raty to 457,90 zł. Kwoty te nie uwzględniają kosztów ewentualnego ubezpieczenia „Bezpieczna rata”.

Zdolność kredytowa w Citi Handlowy

Zbadaj swoje możliwości finansowe w naszym kalkulatorze zdolności kredytowej. Bank akceptuje wiele źródeł dochodu. Stosuje uproszczoną procedurę badania zdolności kredytowej – decyzję można uzyskać już w godzinę. Instytucja finansowa akceptuje oświadczenie o dochodach lub skan wyciągu z konta, potwierdzający regularne wpływy. Umowę o kredyt gotówkowy z Citi Handlowy można zawrzeć przez internet. Bank korzysta z podstawowych baz dłużników: BIK, BIG, KRD.

Podstawowe informacje o Citi Handlowy

Powstanie Banku zainicjował Kronenberg w roku 1870. Jest on jedną z najstarszych instytucji finansowych na rynku polskim i europejskim. Handlowy w początku XX wieku był największym prywatnym bankiem w Polsce. W tym samym czasie prowadził już obsługę finansową handlu z Europą Zachodnią i Rosją. Instytucja finansowa wspierała rozwój kolejnictwa oraz zakładów przemysłowych na ziemiach polskich. W czasie wojny działał pod ścisłą kontrolą okupantów.

Po zakończeniu wojny instytucja finansowa zajęła się obsługą prywatnych przedsiębiorstw handlowych i przemysłowych. Stała się także pośrednikiem w transakcjach z bankami zagranicznymi, a wkrótce został monopolistą w tej dziedzinie. Ta działalność stała się powodem otwarcia pierwszej placówki w Londynie. Prywatyzacja Banku nastąpiła w roku 1997. W tym samym czasie akcje instytucji finansowej trafiły na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. Cztery lata później nastąpiła fuzja Banku Handlowego z Citi Bankiem. W roku 2011 instytucja finansowa weszła w skład WIG20. W skład grupy kapitałowej Citi Handlowy wchodzą: Dom Maklerski Banku Handlowego S.A. oraz Handlowy Leasing Sp. z o. o.

Na przestrzeni wieloletniego okresu działalności Citi Bank otrzymał nagrody na różnych polach działalności. Doceniony został między innymi Dom Maklerski oraz bankowość prywatna. W samym roku 2017 dostał nagrodę „Etyczna Firma”, „Złoty Bankier” za kartę Citi Simplyciti oraz nagrodę za najlepszy Dom Maklerski- konkurs organizowany przez Institutional Investor Magazine.

Dane kontaktowe Citi Handlowy

phone Infolinia dla klientów z zagranicy i komórek: +48 22 362 2484 lub +48 22 692 2484+4
Centrala:
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa


Opinie o kredycie gotówkowym w Citi Handlowy:

 • Kari

  citi stawia, stawiał i będzie stawiał na zamożnych klientów. za wszystko liczą sobie razy dwa niż w innych bankach. takie prowadenie konta to wydatek 15 zł, jak nie masz wynagrodzenia minimum 3000 zł. dla mnie to nie do przyjęcia. bardzo drogi bank z niemiłą obsługą, która na klienta patrzy z góry!

 • jolo

  do citi handlowego zajrzałam tylko raz. potrzebowałam pilnie pieniędzy na komputer, bo to jest moje narzędzie pracy. zostałam tam potraktowana bardzo z góry, praktycznie zrobiono mi łaskę, że pani się do mnie odezwała. stwierdziłam, że jak tak mam być traktowana przez cały okres spłaty to lepiej nie brać u nich pożyczki. od banku wymagam szacunku dla klienta i dla mnie to jest bardzo ważny czynnik, który skutecznie może mnie odstraszyć.

 • 4DanielME

  Chciałem u nich wziąć kredyt jakiś tydzień temu, więc mam informacje bieżące i naprawdę powiem, że szkoda było tam wchodzić. Znajoma tak ich zachwalała, że dostała u nich kredyt na świetnych warunkach. Ja wychodząc od nich wszedłem do głupiego santandera na rogu i powiem, że tam już lepiej wyjdę na spłacie. Pochodzięłm jeszcze trochę i w końcu najlepiej wyszedłem w eurobanku. Na Citi szczerze moim zdaniem szkoda czasu!

 • Morys

  dobry kredyt dla zdesperowanych – citi handlowy dajac kredyt gotowkowy nie sprawdza za dokladnie historii i biku, dochody weryfikuje o tyle o ile, ale no tu jest pies pogrzebany – trzbea potem za to zaplacic. maja jedna z najdrozszych ofert na rynku, smialo moga konkurowac z chwilowkami i parabankami. jeśli ktoś myśli, że dostanie w citi handlowy niskie rrso to może zapomnieć. do tego prowizja sięgająca nawet 20% kredytu. i ubezpieczenie. i najlepiej płatne konto oraz jakis inny produkt. no, ale jak pisalem jak ktoś potrzebuje kredyt dla zadłużonych czy figuruje w bik, to pewnie mu citi handlowy kredyta da.

 • gleee

  oferta mi się podoba

 • sosek

  wkurza mnie u nich to jak traktuja zwykłych klinetów. oni chcą ich chyba odstraszyć! taki szary kowalski musi im płacić jak za zboże za wszystkie usługi, a jak zarabiasz przyzwoicie to masz wszystko za free. i gdzie tu niby jest logika?

  • ronald

   no właśnie, zgadzam się z tobą. wymóg 5 tysięcy żeby mieć konto za darmo to już gruba przesada. malo kto w naszym kraju ma takie zarobki

Facebook