1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy Credit Agricole- oprocentowanie, marża, dokumenty

Kredyt gotówkowy Credit Agricole- oprocentowanie, marża, dokumenty

Kredyt gotówkowy Credit Agricole- oprocentowanie, marża, dokumenty
Ocena: 3.5 (ilość ocen: 140)

Credit Agricole Bank Polska należy do banków uniwersalnych. Z jego usług możemy korzystać poprzez bankowość mobilną, elektroniczną, telefoniczną oraz sieć ponad 450 placówek bankowych i prawie 350 biur kredytowych. To lider na rynku kredytów konsumenckich oraz pożyczek gotówkowych. Credit Agricole obsługuje ponad 2,1 mln klientów. Instytucja finansowa, oprócz kredytu gotówkowego oferuje również pożyczki ratalne, które są sprzedawane pod marką CA Raty i dostępne w ponad 12 000 punktów sprzedaży w całej Polsce. W jego ramach można uzyskać maksymalnie 80 000 złotych na 96 miesięcy.

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole

Wniosek o przyznanie kredytu gotówkowego w Credit Agricole można złożyć w placówce, przez telefon lub online. Jego minimalna wysokość to 1 000 zł, a maksymalna 150 000 zł. Bank oferuje także wyższą kwotę- do 255 550 zł, jednak aby ją uzyskać konieczne jest uzyskiwanie dochodu powyżej 5 000 zł (z wykluczeniem rolników, producentów rolnych oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą) oraz otrzymanie pozytywnej decyzji instytucji finansowej. Swoją zdoloność kredytową podwyższymy, decydując się na zobowiązanie ze współkredytobiorcą (nawet z osobą niespokrewnioną). Najdłuższy okres spłaty to 120 miesięcy, przy czym sami określamy comiesięczną datę rat.

Ubezpieczenie kredytu w Credit Agricole jest dobrowolne, dla zainteresowanych klientów bank przygotował dwa pakiety: podstawowy (na wypadek śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy) lub rozszerzony (czyli rozszerzenie pakietu podstawowego o ochronę na wypadek choroby lub utraty pracy). Na każdym kroku zaciągania zobowiązania możemy liczyć na pomoc doradcy.

Oferty kredytów gotówkowych w Credit Agricole

Kredyt gotówkowy | Credit Agricole

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

13.081,75 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

503,41 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 10,00% | Prowizja banku: 10,00%, 1.000,00 zł | RRSO: 18,86%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Decydują się na kredyt gotówkowy w Credit Agricole możemy liczyć na maksymalnie 150 000 złotych na okres 120 miesięcy. Klienci uzyskujący dochody w wysokości minimum 5 000 zł (z wyłączeniem rolników, producentów rolnych, a także osób prowadzących własną działalność gospodarczą) mogą wnioskować o wyższą kwotę- do 255 550 zł. Ich wnioski rozpatrywane będą w drodze indywidualnych decyzji instytucji finansowej. O kredyt możemy wnioskować, składając jedynie oświadczenie o posiadanych dochodach. Decyzję kredytową uzyskamy nawet w 15 minut, a wypłata środków może nastąpić już w dniu podpisania umowy.

Oprocentowanie kredytów gotówkowych w Credit Agricole waha się od 0% do 10%, prowizja za jego udzielenie może wynieść do 25% wartości udzielonych środków. Ostateczna wysokość kredytu, okresu spłat oraz wysokości rat uzależnione są od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Zobacz także ranking kredytów gotówkowych, by ocenić ofertę Credit Agricole na tle innych banków.
Decydując się na kredyt gotówkowy w Credit Agricole możemy liczyć na maksymalnie 150 000 złotych na okres 120 miesięcy. O kredyt możemy wnioskować, składając jedynie oświadczenie o posiadanych dochodach. Decyzję kredytową uzyskamy nawet już w 15 minut, a wypłata środków często następuje w dniu podpisania umowy.

Inne pożyczki i kredyty w Credit Agricole

Credit Agricole może poszczycić się szeroką gamą kredytów gotówkowych. Znajdziemy tutaj kredyty konsolidacyjne, ratalne, hipoteczne i wiele innych. Klient banku może skorzystać z indywidualnej linii kredytowej, dopasowanej do jego potrzeb, nawet do 50 000 zł. Pozwala ona na dostęp do dodatkowych środków w ramach konta osobistego. Jest to produkt, którego limit odnawia się po każdym wpływie na rachunek. Karty kredytowe to opcja dla osób, które chcą korzystać z dodatkowych środków na przystępnych warunkach (nawet do 50 000 zł). Ich posiadanie wiąże się z dodatkowymi przywilejami i zniżkami u Partnerów Klubu Rabatowego Credit Agricole.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego

Credit Agricole nie wymaga zaświadczeń o zarobkach od osób, których wynagrodzenie systematycznie zasila konto w banku. W pozostałych przypadkach może okazać się ono niezbędne. Podstawą zaciągania zobowiązań jest także okazanie aktualnego dowodu tożsamości. Bank akceptuje wiele źródeł dochodu. Należą do nich: umowa o pracę, emerytura, renta, dochody z prowadzenia działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego oraz ustalane indywidualnie z Bankiem i przez niego akceptowane.

Koszty kredytu w Credit Agricole – przykładowe wyliczenia

Całkowity koszt kredytu gotówkowego, wziętego na kwotę 10 000 złotych na 2 lata w formie rat równych, wyniesie 13 081,75 złotych. Prowizja za udzielenie kredytu wyniesie 1 000 złotych. Wysokość raty jest równa 503,43 zł. Kwoty te nie uwzględniają kosztów ewentualnego ubezpieczenia.

Zdolność kredytowa w Credit Agricole

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole przyznawany jest po analizie zdolności kredytowej klienta. Pozytywna ocena jest niezbędna do przyznania środków. Zdolność kredytową ustala się w oparciu o dokumenty potwierdzające źródła dochodów oraz historię kredytową wnioskodawcy. Lista akceptowanych zaświadczeń znajduje się w regulaminie produktów bankowych oraz na stronie banku. Na wyższą zdolność kredytową mogą liczyć stali i rzetelni klienci. Zbadaj swoje możliwości finansowe w naszym kalkulatorze zdolności kredytowej.

Podstawowe informacje o Credit Agricole

Rozpoczęcie działalności Credit Agricole w Polsce wiąże się z powstaniem Banku Świętokrzyskiego w 1991 roku., który z czasem stał się częścią spółki Lukas S.A. W 2000 roku Lukas Bank utworzył usługę Lukas e-Bank. W niedługim czasie instytucję przejęła francuska grupa Credit Agricole, której początki sięgają XIX wieku. Z czasem instytucja finansowa rozrastała się. Zmieniła siedzibę z Kielc na Wrocław, uruchomiła mobilną placówkę Lukasmobil. Zaczęło powstawać coraz więcej placówek kredytowych.

W wyniku rebrandingu zmieniono nazwę na Credit Agricole i przekształcono oddziały banku. Credit Agricole ciągle się rozwija, zwiększa ofertę produktową z naciskiem na kredyty. Obecnie obsługuje ponad 2 mln klientów. Przez lata swego istnienia za działalność oraz obsługę na najwyższym poziomie został wielokrotnie wyróżniony. Ostatnio był to tytuł Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand 2016, w którym brano pod uwagę zaufanie do marki, zaangażowanie społeczne, wizerunek firmy jako pracodawcy oraz atmosferę medialną towarzyszącą marce.

Dane kontaktowe Credit Agricole

phone Infolinia dla klientów z zagranicy i komórek: 48 71 35 49 009
Centrala:
Credit Agricole Bank Polska SA
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław


Opinie o kredycie gotówkowym w Credit Agricole:

 • Majka J

  Krótki okres kredytowania, prowizja też spora… credit to ja nie wybiorę, jeśli będę brała kredyt na wakacje, o ile w ogóle.

 • antoni

  Brałem u nich kredyt rok temu i sporo przepłaciłem. Bardzo wysokie oprocentowanie, jak można taką marże sobie liczyć!!! Jedynie na co nie narzekam to obsługa, bo rzeczywiście zostałem bardzo miło potraktowany. Jednak tyle płacić za kulturalne potraktowanie to spora przesada.

 • Alicja

  czemu rrso to 18%, a oprocentowanie to tylko 10%, co tam się jeszcze kryje? na czym oni okradają??

  • Gotówkowe.net

   RRSO uwzględnia więcej parametrów. Oprócz oprocentowania zawarte są w nim koszty prowizji, ubezpieczeń i innych opłat bankowych płaconych w miesięcznych ratach. Jest to bardziej miarodajny wskaźnik niż oprocentowanie. Dokładne wyjaśnienie tego co składa się na RRSO przedstawiliśmy w artykule https://gotowkowe.net/wiedza/rrso-kredytu-gotowkowego/.

 • Złotniczanka

  credit agricole kiedyś był naprawdę konkurencyjny, ale od jakiegoś czasu schodzi na psy. Mąż miał tam kredyt gotówkowy, dobrał dodatkowe pieniądze na wykończenie mieszkania (mamy hipotekę w aliorze, też nie polecam). ostatnio spłaciliśmy ostatnią ratę. i kamień z serca, nareszcie.

 • Wrocławianka

  ogólne jestem zadowolona – dostałam 15 tysięcy złotych na oświadczenie o dochodach, pieniądze na koncie miałam po jednym dniu roboczym. Natomiast porażką było zachowanie pani kasjerki, jak wypłacałam pieniądze w banku – krzyknęła do ochroniarza, że ma podejść, bo ona ma wypłatę na 15 tysięcy złotych… z nerwów potem z banku wyszłam prawie biegiem i wzięłam taksówkę, bo słyszało to z 30 osósb, a co jakby był tam jakiś złodziej?

 • sylwia

  brałam u nich kredyt prę ładnych lat temu i warunki mieli bardzo dobre, za to teraz? bardzo podrożeli, muszę niestety poszukać innego banku.

  • zniesmaczona

   podrożeli to mało powiedziane. nie wiem kto im stawki ustalał. dobrze że niektórych nie podniosą, bo prawo zabrania!!!!!!!!!!

  • kefir

   co ty piszesz? oni byli som i bedom drodzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • cedrig

  w credit agricole wszystko jest profesjonalne: obsługa klienta, profesjonalizm pracowników, różnorodność oferty. a najbardziej projesjonalne i najwyższej jakości jest ściąganie kasy z nieświadomych klientów…

 • zygfryda

  Koniecznie trzeba przeczytać umowę przed podpisaniem. Jak brałam u nich kredyt to zaufałam reklamie gdzie obiecywano 9%, a później okazało sie,że procent wynosi aż 27,51.Przy pożyczce na 20 tyś. zapłacę bankowi przeszło 5 tyś. Uważajcie żeby nie dać się nabrać jak ja.

  • majorka

   miałam podobnie. najpierw oprocentowanie 6% a potem nie wiadomo zkond 28,5%. to nie są małe kwoty przy kredycie rzędu 30 000 zł.

 • tamara

  do wileu im daleko. hoćby takie pekao, tam warunki mają naprawdę kożystne. nawet prowizja za udzielanie kredytu- różnica 4 p.p.

 • omar

  zaśpiewali mi prowizję 23%. to mega kwota. dla mnie nie do ogarnięcia jest to że tyle mona chcieć za pożyczenie kasy!!!

  • maurycy

   u mnie jeszcze bardziej pojechali chcieli aż 25%. wyśmiałem ich w głos

 • szock

  Do credit agricole chodzą chyba tylko ludzie którzy nie mają już wyjścia i reszta banków im odmówiła. może samo oprocentowanie ich klientów nie jest aż takie tragiczne, ale prowizja za udzielenie kredytu jest jakieś 30% wyższa niż takiego pko, a to już spora przesada!

 • Linda Pyńska

  Mam tam kredyt od 4 miesięcy. Generalnie sam kredyt jak to pożyczka – trzeba spłacać. Ale szczerze mówiąc mam dość powiadomień. Mam ustanowioną datę spłaty na połowę miesiąca – już na 5 dni przed terminem mam telefon, że muszę zapłacić ratę. Potem powiadomienia sms – codziennie. Mam ustawioną spłatę automatyczną z konta, więc bank sam wybiera ile ma pobrać – a i tak dostaję smsy o niedopłacie, po czym na infolinii mówią mi, że pomyłka systemu. Próbowałam wyłączyć powiadomienia, na infolinii mi powiedzili, że zrobione, ale okazuje się, że jednak nie, po miesiącu znowu są. W banku odesłali na infolinię, że oni się nie zajmują tym. Ne wiem, co mam robić, mam ochotę zmienić numer, to jakiś koszmar.

Facebook