1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy Deutsche Bank - oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Deutsche Bank – oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Deutsche Bank – oprocentowanie, opinie, dokumenty
Ocena: 3.4 (ilość ocen: 134)

Deutsche Bank w Polsce zadebiutował przeszło 25 lat temu. Należy do międzynarodowej grupy finansowej, działającej pod tym samym szyldem. Oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorstw. Instytucja finansowa celuje zwłaszcza w klientów premium, oferując usługi consierge. Deutsche Bank ma w swojej ofercie także kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych, pracowników z sektora zaufania publicznego oraz firm. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel, również konsolidację innych zobowiązań.

Kredyt gotówkowy w Deutsche Bank

db Kredyt gotówkowy to podstawowa pożyczka na dowolny cel w Deutsche Banku, można go także przeznaczyć na konsolidację innych zobowiązań. O kredyt można wnioskować w placówce lub za pomocą infolinii. Bank wykonuje badanie zdolności kredytowej dla osób, które nie są klientami banku lub wnioskują o wyższe kwoty.

W ramach kredytu gotówkowego w Deutsche Banku uzyskać możemy do 200 000 złotych na 120 miesięcy. Decyzja kredytowa jest wydawana nawet w kwadrans. Bank proponuje także dodatkowe ubezpieczenie od utraty pracy lub śmierci kredytobiorcy. Posiada także ofertę kredytu gotówkowego dla osób z Kartą Dużej Rodziny.

Kredyt gotówkowy udzielony może być w formie rat równych lub malejących. Procedura jego udzielania jest dość prosta i szybka. Wstępną decyzję można otrzymać w parę minut, a pieniądze mieć na koncie w mniej niż jeden dzień.

Oferty kredytów gotówkowych w Deutsche Bank

db kredyt gotówkowy | Deutsche Bank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.126,04 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

467,75 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 8,49% | Prowizja banku: 9,00%, 900,00 zł | RRSO: 11,36%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, 1%
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
db kredyt gotówkowy w Deutsche Bank to decyzja nawet w 10 minut i pieniądze na koncie w ciągu jednego dnia. Bank udziela kredytu w oparciu o oświadczenie o dochodach, a formalności ograniczone są do minimum. Możemy starać się o kredyt maksymalnie na 10 lat. Do kredytu można dobrać ubezpieczenie, nie jest ono jednak obowiązkowe. Kredyt oparty jest o oprocentowanie zmienne.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego w Deutsche Banku jest zmienne, oparte o WIBOR 3M. Wysokość oprocentowania wyliczana jest indywidualnie na podstawie wnioskowanej kwoty, oprocentowanie nominalne może wynieść od 7 do 10%.

Opłata przygotowawcza za udzielenie kredytu wynosi 1400 złotych, prowizja maksymalnie może wynieść do 10%. Obie opłaty można skredytować. Zobacz, jak oferta Deutsche Bank prezentuje się na tle innych ofert, zobacz nasz ranking kredytów gotówkowych.

Inne kredyty i pożyczki w Deutsche Bank Polska

Deutsche Bank Polska wśród swoich produktów pożyczkowych oferuje przede wszystkim kredyty gotówkowe i hipoteczne. Klienci banku mogą skorzystać z następujących ofert: kredytu pod aktywa, limitu w ramach rachunku bankowego oraz linii kredytowej w ramach BRI. Oprócz tych pożyczek skorzystać można także z ubezpieczeń zobowiązań, zabezpieczających spłatę.

Osobnym produktem Deutsche Banku jest pożyczka hipoteczna, stanowiąca kredyt na dowolny cel pod zabezpieczenie hipoteki. Klienci DB mogą również skusić się na kartę kredytową. db Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na konsolidację innych zobowiązań finansowych. Bank celuje przede wszystkim w klientów premium, oferując usługi concierge lub private banking.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w Deutsche Bank Polska

Badanie zdolności kredytowej oraz wymagane dokumenty zależą od wysokości kredytu gotówkowego, na jaki zamierzamy się zdecydować. W przypadku pożyczek na niższe kwoty wystarczy dowód osobisty oraz oświadczenie o dochodach. Wyższe sumy wiążą się ze sprawdzeniem naszej sytuacji w bazach danych BIK itp.

Do wniosku musimy także dołączyć zaświadczenie o dochodach (umowa o pracę, umowa zlecenie), rachunki lub faktury (umowa o dzieło, działalność gospodarcza) albo decyzję o przyznaniu emerytury lub renty i ostatni odcinek świadczenia. Bank posiada także ofertę kredytową dla osób z Kartą Dużej Rodziny, może więc być konieczne jej okazanie.

Koszty kredytu gotówkowego w Deutsche Bank – przykładowe wyliczenia

Koszt pożyczki gotówkowej w Deutsche Bank na kwotę 10 000 złotych na 24 miesiące w formule rat równych wynosi 12 226,04 złotych. Miesięczna rata będzie wynosić 467,75 złotych. RRSO dla tego przykładu to 11,36%, prowizja wynosi 1000 złotych. Obliczenia te nie uwzględniają kosztów dodatkowego ubezpieczenia.

Podstawowe informacje o Deutsche Bank

Deutsche Bank jest bankiem pochodzącym z Niemiec. Powstał w 1870 roku, jest obecnie największą instytucją bankową w tym kraju. Obecny jest również w innych krajach europejskich, w 1995 roku wszedł także na rynek polski. Początkowo działał jako dwie osobne instytucje: pod obecną nazwą dla klientów prywatnych oraz jako Deutsche Bank PBC dla klientów firmowych. Zdecydowano się jednak połączyć obie instytucje.

Deutsche Bank Polska swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, biznesowych i korporacyjnych. Bank stawia przede wszystkim na profesjonalne doradztwo, wynikające z długoletniego doświadczenia. Bank celuje przede wszystkim w największe firmy i instytucje finansowe, oferując im specjalny zakres usług.

Oprócz standardowych produktów, jak konta osobiste oraz kredyty gotówkowe, bank ma w swojej ofercie także fundusze strukturyzowane, depozyty, biuro maklerskie oraz wiele usług z zakresu private banking. Bank dostał wiele nagród za swoje produkty oraz jakość usług.

Kontakt z Deutsche Bank

phone Infolinia dla klientów indywidualnych i biznesowych: 801 18 18 18 lub +48 12 625 80 00 lub +48 500 919 000

phone Infolinia dla klientów korporacyjnych: +48 22 579 9000


Opinie o kredycie gotówkowym w Deutsche Bank

 • Oleg Janik

  Jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem, bo spłaciłem kredyt gotówkowy w tej placówce i już nigdy nie wezmę drugiego. Poziom obsługi jest tragiczny, mam dwa rozpoczęte procesy reklamacyjne – oba się ciągną już parę miesięcy. A to zabrakło niby ode mnie jakiegoś pisma, a to ktoś tam na urlopie. Na szczęście byłem przygotowany i mam wszystkie kopie, zaświadczenia od pracowników, że przyjęli pisma. Powoli się jednak mi już nie chce. Przenoszę całe swoje finanse do innego banku i tyle. Szkoda zdrowia i czasu na ten pseudobank. Każdemu, kto jednak chce wziąć kredyt w tym banku polecam kupno skanera, dyktafonu oraz branie kwitków na wszystko.

 • Sylwia Sędzikowska

  Czy dostanę tam kredyt z umową o dzieło? Mam tam konto od 2 lat, regularne wpływy, chcę pożyczyć 10 tysięcy na minimum 16 miesięcy. Proszę o odpowiedź na jakie warunki mogę liczyć.

  • Marek_S

   myślę, że nie powinnaś mieć problemów. zależy jeszcze czy wpływy są regularne i na jakie kwoty.

 • pikkollo

  jak widze logo db to aż krew mnie zalewa. niby taki dobry i solidny. a ja z nimi mam same niemiłe wspomnienia. ukryte wysokie opłaty, kłótnie o swoje prawa (które udalo mi sie wyegzekwować). nic pozytywnego nie napiszę o nich. teraz db omijam szerokim łukiem.

 • oszuści

  ten bank ostro oszukuje, oferują najpierw super warunki, gwarantują dobre kwoty i niskie oprocentowanie… a potem nagle się okazuje, że jednak nie, marża będzie gorsza albo dają inną kwotę. bardzo często stawiają klienta w sytuacji, że pieniądze miały być już, a ich nie ma, iwęc ludzie się decydują w ciemno. do tego dodatkowe produkty, płatny ror. bardzo nie polecam.

 • lila róż

  deutsche bank ma niedługo zostać przejęty przez mbank, ciekawe co się pozmienia. jak dojdzie do tego że oferty będą takie jak w mbanku, to o tanich kredytach mozna tylko będzie pomażyć

 • Gosia

  Obsługa podobno fachowa, jak mówią znajomi, jednak dopiero na miejscu można się czegoś dowiedzieć. kto ma czas na wizyty, skoro nawet w porównywarkach tylko widełki znajdziemy.. a szukam teraz kredytu na 5 tys., myślałem, że w tym coś załatwię, ale chyba jednak lipa z tego wyjdzie.

 • jarek

  jeden z najgorszych banków na świecie. Poszedłem tam żeby dostać kredyt w wysokości 50 tysiecy zł, rozłożony na 5 lat. To,że mam wysokie przychody jakoś zawsze pozwalało mi na zdolność kredytową w innych bankach. Ale z racji tego ,że kilka lat temu wziąłem kredyt hipoteczny poszedłem do oddziału tego banku w Warszawie. Niemiły pan z obsługi powiedział mi,że w sumie mam mniejsze szanse na ten kredyt z tego powodu, że mam moją umowę dopiero od dwóch lat. Jednak wszystko jest do rozpatrzenia bo jest ten kredyt hipoteczny, który regularnie jest spłacany. Doszedłem do wniosku,że jeszcze doniosę im potwierdzenie mojej dłuższej już współpracy z pewną firmą z zagranicy, która jest moim partnerem i z którą chciałbym kiedyś rozkręcić poważny biznes, na to też potrzebne mi pieniądze były zresztą. Cala historia skończyła się tak, że odmówiono mi kredytu z powodu braku mojej działalności telefonu stacjonarnego. Podziękowałem i poszedłem gdzie indziej tam dostałem kredyt bez problemu, dobrze, że jeszcze są normalne banki w tym kraju. Dziękujemy niemieckim sąsiadom za takie traktowanie Polaków. Nigdy więcej.

 • Arek

  Kto u nich wymyśla takie oferty???? jak pani w banku podsunęła mi umowę do podpisania to omal z krzesła nie spadłem. dobrze że postanowiłem przeczytać umowę. wtedy bardzo potrzebowałem kasy, ale aż tak zdesperowany nie byłem. ile kasy można żądać za pożyczenie 12 tysięcy? wyszedłem z tamtąd trzaskając drzwiami. Konkurencja (santander) powaliła ich na kolana. Jak tak dalej pójdzie, to upadną bo kto tam będzie brał? albo na chwilówki się przerzucą! bo ich warunki temu odpowiadają!

 • darek_m

  deutsche bank cienko przedzie i stąd ich oferty takie denne są. chcieliśmy pożyczyć 15 tysięcy na 2 lata. ja zarabiam 3 tys moja żonka podobnie. niestety niby nie mamy zdolności kredytowej??!!! to po co mają tam chodzić niby ludzie którzy zarabiają najniższe krajowe? jak słabo zarabiacie to lepiej omijajcie ich szerokim łukiem. trochę przeliczyli się z tą zdolnością kredytową. Szanowny banku to nie Niemcy a ludzie nie zarabiają tutaj w euro więc lepiej zmińcie swoje założenia jak chcecie dalej u nas działać. a kiedyś takie dobre oferty dawaliście! w taki sposób się nie wykaraskacie z problemów, musicie chyba innej metody poszukać!

 • dyziek

  mam kredyt w db i powiem wam że z całego serca NIE POLECAM! pierwsza ich wpadka, to to ze zaginęło moje zaświadczenie o zarodkach, ale to tak na marginesie. żeby wziąć u nich kredyt musiałem tam konto otworzyć, które było płatne za prowadzenie, do tego wcisnęli mi jakąś kartę, bo niby jest obowiązkowa do konta. no i oczywiście ich ulubione ubezpieczenie na życie? po co mi ono, dodatkowy calkowicie zbędny koszt. nic tylko jeleni szukają, ja niestety byłem pod ścianą i podpisalem z nimi umowę, ale jak nie musicie to idzcie gdzie indziej, bo tutaj słono przepłacicie!

 • Michał

  widzę, że chociaż publikujecie prawidziwe opinie, bo gdzie indziej ludzie chwalili ten bank, że ma czyste oddziały. no serio? biedni reklamiarze już nie mogli lepszych zalet dla tego złodziejskiego banku wymyśleć? jak musi być z nim źle, skoro reklamują czyste placówki? śmiech na sali. bank ma złodziejskie warunki i złodziejskie sposoby podpisywania umowy. polecam nagrywać pracowników a potem ich słowa odtwarzać przy podpisywaniu umowy. miałem mieć kredyt bez dodatkowego ubezpieczenia i rrso na poziomie 16%. przy podpsywaniu umowy okazało się, że rrso jest 19%, a ubezpieczenie jest na 0,5% wartości kredytu. jak powiedziałem, że doradca mówił mi coś innego przy wstępnej decyzji kredytowej – dowiedziałem się, że pewnie nie usłyszałem dobrze. wyszedłem bez słowa, choć bardzo starali się mnie przekonać, że wszystko jest dobrze, tylko ja nie rozumiem. nie polecam nikomu tego banku, chyba, że lubicie oddawać swoje ciężko zarobione pieniądze złodziejom. to wtedy placówki db witają z szerokootwartymi ramionami.

 • sirka

  o db mogę powiedzieć tyle: brak kontaktu na infolinie, niefachowi doradcy, którzy wiecznie coś gubią i panie które od samego wejścia łypią wrogim wzrokiem na klientów. takie są moje odczucia. bardzo nie lubię tego banku. jeszcze u mnie za poprzedniego dyrektora było ok, ale teraz?! ta atmosfera jest tam tak nie do zniesienia że aż zdecydowałam się konto przenieść do eurobanku.