1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy eurobank- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy eurobank- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy eurobank- oprocentowanie, marża, opinie, dokumenty
Ocena: 3.5 (ilość ocen: 158)

Eurobank od początku swej działalności obsługuje wyłącznie klientów indywidualnych. Koncentruje się na rozwoju bankowości elektronicznej. Proponuje również szeroki wachlarz kredytów gotówkowych, dzięki którym mogą oni spełniać swoje marzenia. Zrozumienie potrzeb klientów jest podstawą działania tej instytucji finansowej.Bank ma przeszło milion klientów, korzystających regularnie z 2 milionów produktów. To spora liczba, pokazująca dobrze pozycję eurobanku na rynku finansowym w Polsce.

Kredyt gotówkowy w eurobanku

Eurobank udziela kredytów gotówkowych nawet do 120 000 zł, na okres od 3 miesięcy do 108 rat. Swoim klientom daje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych po 6 miesiącach terminowo regulowanych zobowiązaniach. Następnego dnia po udzieleniu kredytu można wnioskować o dodatkowe środki (gdy pojawiły się kolejne nieoczekiwane wydatki).

Dla stałych klientów istnieje możliwość składania wniosków online i podpisania umowy bez wychodzenia z domu. Jeżeli myślimy o ubezpieczeniu kredytu gotówkowego eurobank proponuje w tym zakresie również swoje usługi, bez problemu ubezpieczymy się od utraty pracy, trwałego inwalidztwa czy na wypadek naszej śmierci. Udzielenie kredytu zawsze zależne jest od oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Oferty kredytów gotówkowych w eurobanku

Tani kredyt gotówkowy | eurobank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.983,45 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

495,14 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 8,50% | Prowizja banku: 11,00%, 1.100,00 zł | RRSO: 17,15%
Maksymalny okres kredytowania: 108 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 120.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
W eurobanku maksymalny okres kredytowania wynosi 108 miesięcy, wnioskować można o kwotę do 120 000 złotych. Kredytodawca nie wymaga ubezpieczenia pożyczki gotówkowej. Do wnioskowania o wyższe sumy wymagane jest zaświadczenie o dochodach. RRSO wyliczone dla przykładu reprezentatywnego. Prowizja ustalana jest indywidualnie. Bank nie podaje wysokości marży.

Wypożyczka | eurobank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

13.933,08 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

505,54 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 0,00% | Prowizja banku: 18,00%, 1.800,00 zł | RRSO: 19,30%
Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 15.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Środki uzyskane w ramach oferty można przeznaczyć na dowolny cel. Oprocentowanie Wypożyczki jest stałe. Klient ma możliwość skorzystania z wakacji kredytowych już po 6 miesiącach spłaty. RRSO wyliczone dla przykładu reprezentatywnego. Prowizja ustalana jest indywidualnie. Bank nie podaje wysokości marży.

Nieznana jest wysokość marży, gdyż bank nie ujawnia tych informacji. Porównać ofertę eurobanku z innymi bankami pomoże Ci ranking kredytów gotówkowych.

W eurobanku maksymalny okres kredytowania wynosi 108 miesięcy, wnioskować można o kwotę do 120 000 złotych. Kredytodawca nie wymaga ubezpieczenia pożyczki gotówkowej. Do wnioskowania o większą kwotę wymagane jest zaświadczenie o dochodach.

Inne pożyczki i kredyty w eurobanku

Oprócz kredytów gotówkowych w eurobanku możemy skorzystać także z pożyczek i różnego rodzaju kart debetowych i kredytowych (Visa lub MasterCard). Pożyczki udzielane są od 1 000 zł do 15 000 zł, na okres od 1 roku do 5 lat. Można je przeznaczyć na dowolny cel. U stacjonarnych Partnerów Banku uzyskamy z kolei kredyt ratalny na kwoty od 300 zł do 40 000 zł rozłożony na raty od 3 do 48 miesięcy.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w eurobanku

Aby uzyskać kredyt gotówkowy w eurobanku należy przedstawić dokumenty potwierdzające naszą zdolność kredytową. Instytucja finansowa akceptuje wiele źródeł dochodu, dlatego niezależnie, czy pracujesz na umowę o pracę czy zlecenie, masz szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Podstawowym dokumentem do kredytu w eurobanku jest oczywiście dowód osobisty. Poza tym bank może wymagać, w zależności od źródeł dochodu dostarczenia: umowy o pracę, wyciągów z kont, kontraktów, odcinków z rent czy emerytur, decyzji o przyznaniu świadczeń, zaświadczenia o dochodach, zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, umów najmu lub dzierżawy i innych.

Koszty kredytu gotówkowego w eurobanku – przykładowe wyliczenia

Koszt kredytu gotówkowego w eurobanku wynosi 12 983,45 złotych dla pożyczki o wysokości 10 000 złotych, wziętych na 24 miesiące w formule rat równych. Miesięczna rata wynosi 495,14 złotych przy RRSO 17,15%. Kwota prowizji wynosi 1 100 złotych. Wyliczenia nie obejmują kosztów ubezpieczenia.

Zdolność kredytowa w eurobanku

Starając się o pożyczkę w eurobanku musimy wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową. Jej ocena wpływa na wysokość zaciąganego zobowiązania. Instytucja finansowa ustala zdolność kredytową na podstawie dokumentów dostarczonych przez wnioskującego. Lista wymaganych zaświadczeń i umów znajduje się w regulaminie każdego produktu bankowego. Szczególnie istotna jest również historia kredytowa. Rzetelne spłacanie poprzednich zobowiązań podwyższa wiarygodność kredytobiorcy. Oblicz swoją zdolność za pomocą kalkulatora zdolności kredytowej.

Podstawowe informacje o eurobanku

W 2003 roku z inicjatywy Mariusza Łukaszewicza powstał eurobank. Przedsiębiorca chciał stworzyć instytucję finansową, która byłaby blisko ludzi, w dostępnych i często odwiedzanych przez nich miejscach. Po śmierci Łukaszewicza właścicielem eurobanku stała się Grupa Societe Generale. Od początku swojego istnienia bank był wielokrotnie nagradzany za działalność oraz innowacyjność.

W ostatnim czasie zdobył chociażby wyróżnienia w rankingu „Przyjazny bank Newsweeka”, konkursie „Bank dla Kowalskiego” czy pierwsze miejsce w kategorii „Konto osobiste” rankingu Złoty Bankier. Eurobank nastawiony jest wyłącznie na klienta indywidualnego w myśl idei jego powstania. W swojej ofercie posiada szeroką gamę pożyczek, kredytów, kart płatniczych i kredytowych oraz kont osobistych i lokat.

Kontakt z eurobankiem

telefon Infolinia dla klientów: 19 000

telefon Infolinia dla połączeń z zagranicy: +48 71 335 5100
Centrala:
Euro Bank S.A.
ul. Św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław

Opinie o kredycie gotówkowym w eurobanku

 • makumba

  eurobank to dobra opcja, jak ktoś szybko potrzebuje pieniędzy. Poza tym warunki też mają znośne.

  • Ania Pyrek

   Co Ty w ogóle piszesz??? To chyba w jakimś innym banku byłaś. Ofertę jaką zaproponowali dla mnie była poniżej jakiegokolwiek poziomu. Stracili we mnie klienta. Sami się przekonajcie. Znośne warunki, też mi coś!!!

 • peks

  ostrzegam przed tym bankiem, nie kontrolują swoich pracowników! ostatnio z bik się dowiedziałem, że w ogóle tam składałem wniosek kredytowy. śledztwo wyjaśniło, że sąsiadka sobie tak zainteresowanie i statystki podbija. jak ten bank działa, skoro nigdy fizycznie mnie tam nie było, a oni tego nie sprawdzają?

 • Ewelina.

  Naprawdę nie polecam tego banku. Co tam się wyrabia… Ludzie mają się za jakieś bóstwo, wnioski i dokumenty te same po parę razy musiałam donosić. Chciałam konsolidować kredyt w innym banku, a w tym spłacić, ale szybciej chyba spłacę sama pożyczkę,niż zdołałam załatwić całą procedurę. Jeżu słodki w malinach, ile stresów mnie ten bank kosztuje, radzę się trzymać z daleka.

 • pstrag w galarecie

  jestescie naiwni jak dzieci jak myslicie ze wasze narzekanie cos da bank musi zarobic a was ma w tylku

  • maria

   ale może trochę ludzi się dobrze zastanowi i nie wezmą tu kredytu. solidarność społeczeństwa powinna zadziałać. jeżeli nikt nic nie powie to skąd niby reszta ma wiedzieć, że coś jest nie tak???!! bardzo dobrze, że ludzie szczerze piszą!!!

 • aisha

  wypożyczka czarno na białym wyglonda wporządku. ciekawe czy rzeczywiście jest tak czarno na białym…. bo w wiekszości bankow to raczej na białym jest jeszcze coś ukryte

 • Tomek

  Wypożyczka ok, bo jasne warunki, ale ten kredyt gotówkowy, który opisujecie mocno słabo, podziwiam pracowników, którzy na tak słabą ofertę naciągnęli klientów albo raczej współczuję tym naiwnym.

  • ali abdu

   „eksperci” w bankach już wiedzą jak do klienta podejść. za to im płacom. a co do tej pożyczki to nie ma ona znowu takich najgorszych warunkow przejdź się do santander to sam zobazysz.

 • przygnębiona

  Nie mam zielonego pojęcia dlaczego ten bank jeszcze w ogóle funkcjonuje.Moja mamusia kilka miesięcy temu dała się tam naciągnąć na kredyt. Musze tu powiedzieć, że to starsza osoba i nie bardzo orientuje się w bankowych sprawach. Oni perfidnie to wykorzystali, tak,że przy pożyczce na pięć tysiecy do spłaty jest przeszło dziesięć tysięcy. Gdyby można było cofnąć czas,ale niestety…Tak musze jej pomóc w spłaceniu tego. Naprawdę nie korzystajcie z ofert tej instytucji, są z tego później same kłopoty.

 • adam

  a czemu nie piszecie, że praktycznie nie ma szans dostać tam kredytu bez założenia konta bankowego, które ma duże opłaty za prowadzenie? nawet jak w ofercie tego nie ma, to oni i tak nachalnie wciskają konto bankowe, nie daje nic tłumaczenie, że chce się kredyt gotówkowy, a nie rory. opłaty za konto potrafią dojść do 30zł miesięcznie, jak sprawdzałem na innym serwisie, więc niezły biznes na tym kręcą.

 • Julia Nowak

  brałam u nich kredyt 2 lata temu i powiem że bardzo zaleźli mi za skure. starałam sie o pożyczke na 8 tysięcy zł. bardzo zależalo mi na ratach malejących, bo wiadomo to też niższy koszt odsetek. mówiłam o tym pani w banku. podpisałam umowę pewna że wszystko jest ok. dopiero po czasie okazało się że wlepili mi raty stałe!!! musiałam dzwonić na infolinię i wszystko odwoływać, składać reklamacje. bank ponad 2 miesiące rozpatrywał mój wniosek. w końcu przeszłam sie do oddziału i zagroziłam przeniesieniem zobowiązania. dopiero po tym działaniu nagle reklamacja została uznana. Przypadek? wątpie.

Facebook