1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy Getin Bank- oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Getin Bank- oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Getin Bank- oprocentowanie, opinie, dokumenty
Ocena: 3.2 (ilość ocen: 140)

Getin Bank to marka należąca do Getin Noble Bank S.A.- drugiego największego banku z większościowym polskim kapitałem. Swoją ofertę kieruje do wielu odbiorców, w tym klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, samorządów, wspólnot mieszkaniowych i dużych korporacji. Getin Bank posiada ponad 400 oddziałów własnych i franczyznowych oraz rozległą sieć pośredników. Instytucja finansowa pragnie stać się bankiem godnym zaufania, któremu klienci bez wahania powierzą swoje pieniądze. W jego ofercie znajdziemy między innymi różnego rodzaju kredyty i pożyczki, w tym gotówkowe.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielana w Getin Banku to aż 200 000 zł. Gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel. Okres spłaty rozkładany jest nawet na 10 lat. To produkt kierowany do osób, które ukończyły 18 lat oraz posiadają zdolność i wiarygodność kredytową.

Kredyt gotówkowy udzielany jest w oddziale lub poprzez infolinię. Korzystając z opcji online należy w pierwszej kolejności wypełnić formularz na stronie instytucji finansowej i czekać na kontakt zwrotny, który nastąpi w ciągu 48 godzin. Zobowiązanie można zaciągnąć również z małżonkiem lub osobą pozostającą we wspólnym gospodarstwie domowym z kredytobiorcą.

Oferty kredytów gotówkowych w Getin Bank

Kredyt samochodowy AutoCash | Getin Bank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.393,89 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

487,25 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt samochodowy | Raty: równe Oprocentowanie: 6,49% | Prowizja banku: 7,00%, 700,00 zł | RRSO: 15,50%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 50.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt samochodowy Auto Cash w Getin Banku to rozwiązanie, w którym formalności ograniczone są do niezbędnego minimum. Maksymalna kwota pożyczki wynosi aż 50 000 zł i można ją spłacać do 120 miesięcy przy pojazdach nowych oraz 96 miesięcy przy autach używanych. Instytucja finansowa zapewnia o wydaniu szybkiej decyzji kredytowej. Oferta dostępna na zakup nowych i używanych samochodów. RRSO przygotowane zostało dla oferty reprezentatywnej.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie | Getin Bank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

13.180,77 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

495,87 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 8,79% | Prowizja banku: 12,80%, 1.280,00 zł | RRSO: 17,30%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: 1M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Decyzję o kredycie otrzymasz nawet w 48 godzin. Do 40 tysięcy złotych nie musisz przystępować do kredytu ze współmałżonkiem. Twoim współkredytobiorcą może być osoba, która mieszka pod tym samym adresem i prowadzi z Tobą gospodarstwo domowe. Ubezpieczenie do kredytu nie jest obowiązkowe. Prowizja ustalana indywidualnie. RRSO wyliczone dla przykładu reprezentatywnego.

Bank nie ujawnia oprocentowania i marży dla kredytów gotówkowych. Wszystkie informacje dostępne są w oddziałach, u doradców oraz zawarte w umowie kredytowej. Zobacz, jak reprezentacyjne warunki kredytu wypadają na tle innych ofert w rankingu kredytów gotówkowych.

Inne pożyczki i kredyty w Getin Bank

W ofercie Getin Bank znajdziemy różnego rodzaju kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne czy celowe. Dla wybranych grup, takich jak: rolnicy, emeryci czy wolne zawody dedykowane są specjalne produkty. Część z kredytów przyznawana jest w oparciu o PIT, oświadczenie lub wyciąg z konta. Przy wyższych kwotach niezbędne będzie potwierdzenie wysokości i źródła dochodu.

Limit kredytowy w rachunku to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą kontrolować swoje wydatki, a także są w stanie szybko zwrócić zadłużenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie poniosą oni kosztów związanych z uzyskaniem kredytu gotówkowego, a zawsze mają dostęp do dodatkowych środków. Karty kredytowe i debetowe to duża wygoda dla klientów Getin Banku. Uruchamiając aplikację Getin Mobile możemy dokonywać płatności w sklepie stacjonarnym i internetowym poprzez BLIK.

Koszty kredytu gotówkowego w Getin Bank – przykładowe wyliczenie

Całkowity koszt pożyczki wynosi 13 180,77 złotych dla kredytu o wartości 10 000 złotych, pożyczonych na 24 miesiące. Prowizja wyniesie 1 280 złotych, a miesięczna rata 495,87 złotych. RRSO to 17,30 % , koszt nie obejmuje dodatkowego ubezpieczenia.

Zdolność kredytowa w Getin Bank

Kredyt gotówkowy w Getin Bank przyznawany jest po analizie zdolności kredytowej klienta. Pozytywna ocena jest niezbędna do przyznania środków. Zdolność kredytową ustala się w oparciu o dokumenty potwierdzające źródła dochodów oraz historię kredytową wnioskodawcy. Lista akceptowanych zaświadczeń znajduje się w regulaminie produktów bankowych oraz na stronie instytucji finansowej. Na wyższą zdolność kredytową mogą liczyć stali i rzetelni klienci.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego

Niezbędny do uzyskania kredytu jest dowód osobisty. Bank będzie wymagał także dokumentu potwierdzającego wysokość i źródło dochodu, akceptowanych jest wiele rodzajów umów oraz zaświadczeń. Z oferty można korzystać ze współmałżonkiem lub osobą zameldowaną pod tym samym adresem, jeśli gospodarstwo domowe jest prowadzone razem. W takim wypadku dla kwot powyżej 40 tysięcy będzie konieczne przystąpienie drugiej osoby, jako współkredytobiorcy.

Przy umowie o pracę wymagane jest zaświadczenie o dochodach, w przypadku umowy o dzieło lub zlecenie: zaświadczenie oraz rachunki i faktury dokumentujące dochody przez ostatnie 12 miesięcy. Emeryci i renciści przedstawić muszą ostatni odcinek świadczenia oraz decyzję o jego przyznaniu.

Podstawowe informacje o Getin Bank

Przekształcenie kupionego przez Getin Holding Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach oraz przejęcie łódzkiego Banku Przemysłowego w 2004 roku zaowocowało powstaniem Getin Banku. W latach 2005-2006 jego sieć sprzedaży rozrosła się o oddziały przejętego Wschodniego Banku Cukrownictwa. Wtedy też powstała marka Noble Bank, debiutująca na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w 2007 roku.

Początek rozwoju franczyzy to 2008 rok, obecnie jest to jeden z filarów Getin Banku. Kolejne lata są czasem rozwoju, zwiększenia liczby placówek oraz stworzenia modelu bankowości internetowej- GetinOnline. W 2010 roku powstał Getin Noble Bank SA, który rok później wygenerował zysk netto w wysokości prawie 950 mln zł. Działalność po fuzji w 2012 roku Get Bank SA oraz Getin Noble Bank SA odbywała się pod nazwą Getin Noble Bank SA.

Instytucja finansowa stawia na rozwój bankowości relacyjnej i dąży do osiągnięcia statusu banku uniwersalnego z innowacyjnymi rozwiązaniami. Na lata 2016-2018 instytucja finansowa ogłosiła strategię, która kieruje się w stronę poprawy jakości obsługi klienta oraz wzmocnienia podstawowych źródeł dochodu. W swojej działalności Getin Bank był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. Zajął między innymi trzecie miejsce w rankingu „Złoty Bankier” w 2017 roku w kategorii „Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem”, a także w tym samy roku wyróżnienie „Comperia Stars” za atrakcyjne warunki finansowania oferty „Darmowy kredyt” skierowanego do nowych klientów.

Wśród produktów Getin Banku znajdziemy konta osobiste i oszczędnościowe, w tym konta walutowe i Indywidualne Konto Emerytalne oraz wiele lokat tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych. W instytucji zaciągniemy kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, dla rolników czy emerytów. Zobowiązanie można ubezpieczyć wybranym pakietem ochronnym. Limit w koncie jest z kolei rozwiązaniem dla osób potrzebujących środków na krótki okres. Karta debetowa, kredytowa a nawet powiązana z legitymacją studencką gwarantują łatwy dostęp do środków. Osoby chcące zainwestować również znajdą coś dla siebie. Getin Bank oferuje bowiem fundusze i lokaty inwestycyjne, a także ubezpieczenie z UFK.

Kontakt z Getin Bankiem

Infolinia dla połączeń z telefonu stacjonarnego lub komórkowego: 197 97

Infolinia dla połączeń z zagranicy: +48 32 604 30 01

Centrala:

Getin Noble Bank SA

ul. Przyokopowa 33

01-208 Warszawa


Opinie o kredycie gotówkowym w Getin Bank

 • oszukany

  to są oszuści!!!! stosują niedozwolone praktyki i klauzule, najlepiej nie korzystać!!!!!

 • chudy

  Mam tam konto od paru ładnych lat, ze stałymi przelewami za wynagrodzenie (co prawda umowy zlecenia i o dzieło). Karty kredytowe spłacam w terminie. Ale jak chciałem kredyt na 50 000 zł, to się okazało, że nagle nie mam zdolności. I tyle z ich akceptacji wielu źródeł dochodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • no to lipa

  co to ma być??? już od 2 tyg czekam na środki, które miały być następnego dnia. nawet od umowy nie mogę już odstąpić. miałam jechać na wakacje a wycieczka przemknęła mi koło nosa. jestem wściekła. to są jawne kpiny. co podpisać i nie dostać? wkrótce się okaże rze pierwsza rata bedzie do spłaty a tu kasy ni widu ni słychu!!!!

 • nowa

  ostatnio zgbiłam katre do konta. okazało się że ktoś wypłacił z niej 500 zł i nie uznali mojej reklamacji. przecież nie ja to wypłaciłam. żenada jakaś.

  • omg

   do tego potrzebne jest ubezpieczenie karty. zresztą takich sytuacji wcale łatwo nie jest udowodnić. po co komu sprawdzać np. nagranie i szukać winnego jak można rzucić odmową i tyle.

   • maryś

    nawet ubezpieczenie tutaj niepomaga. te wszystkie ochrony to pic na wode. niekorzystajcie z tego a już na pewno nie w getinie. wiem co mówię bo miałam podobną

 • Wera

  Jestem w szoku po takich komentarzach. Widzę dużo się pozmieniało przez te kilka lat. Zmieniłam bank przy okazji kredytu hipotecznego i z tego co widzę to chyba bardzo dobrze. kiedyś nie było tak na taką skalę. konto bez żadnych problemów, owszem kredyt kiedyś na średnich warunkach wzięłam, ale przynajmniej szybko udzielili. a teraz widze i obsługa słaaba i nawet nie macie go w swoim rankingu. dobrze, że widać takie opinie z disqusa, bo na forach pełno jakichś naganiaczy od różnych banków albo doradców.

 • urszula

  konto w Getin Banku założyłam już jakiś czas temu, na początku byłam w miarę zadowolona z tego wyboru, ale niestety już wszystko zaczeło zmieniać sie na gorsze, czarę goryczy przelało wprowadzenie opłaty za przelewy,która wynosi 9 złotych, o ile wiem nigdzie nie ma ich aż takich wysokich. Myślę o kredycie na 5.000 zł, ale chyba wezmę je w innym banku, konto chyba też otworze gdzie indziej, coś polecacie?

  • Ivan

   ODRADZAM. MIAŁEM U NICH KREDYT, W SUMIE TO DO TEJ PORY GO SPŁACAM. WRZUCILI MI W PAKIECIE JAKIEŚ UBEZPIECZENIE, KTÓRE DO NICZEGO NIE SŁUŻY I Z KTÓREGO NIE MOGĘ ZREZYGNOWAĆ, BO ZAPŁACĘ JESZCZE WIĘCEJ. OLEJ ICH I IDŹ GDZIE INDZIEJ!

 • yyer

  bardzo drogie mają te kredyty gotówkowe. brałem u nich kredyt ze 3 lata temu. jak mam być szczery to obsługa i dbałość o klienta jest ich największym atutem, jeżeli tylko zależy wam na szybkim załatwianiu spraw i profesjonalnej obsłudze to jest ok. same kredyty jednak drogie nie polecam, prowizja wogóle jakaś z kosmosu.

 • zdruzgotana

  Chciałam wziąć u nich kredyt na 50 tys. jak się okazało w takim wypadku ktoś musi za mnie poręczyć. jedyną osobą która dla mnie chciała to zrobić była moja mama. niestety, jak się okazało bank i tak nie chciał mi udzielić kredytu bo mama jest niby za stara. to z kim ja mam wziąć ten kredyt niby? męża nie mam, żaden kolega też nie weźmie, jestem jedynaczką a na resztę rodziny liczyć nie mogę!

 • AdAm

  po kredyt w getin banku poszedłem, bo marzył mi się wyjazd z rodziną w tropiki. w końcu ciągle tylko wakacje w domu albo u ciotek nad morzem. ile tak można? skusiła mnie ich reklama w tv. pierwsze wrażenie stamtąd było bardzo pozytywne, miła i fachowa obsługa i o to chodzi, w końcu jak idę po kredyt do banku to nie muszę na wszystkim się znać oni są od tego. niestety dobiły mnie u nich formalności. żeby wziąć 15 tysięcy trzy razy załatwiałem różne zaświadczenia o zarobkach, tak samo zresztą jak moja żona. okazało się że muszę mieć też u nich konto (bzdura totalna, od lat mam w millennium i tam chce mieć je nadal, zwłaszcza, że tam mam też konto oszczędnościowe). do tego jeszcze jakieś ubezpieczenia dodatkowe, które na nic mi nie są w życiu potrzebne. czy 15 tys naprawdę warte jest aż tyle zachodu??? nie wiem jak inne banki działają, az boję się sprawdzać i chyba jednak zrezygnujemy z tych wakacji…

 • kornik

  milion papierków, świstków i zaswiadczeń. w dzisiejszych czasach to nie do pomyślenia. jak dla mnie odpada na przedbiegach. do tego obsługa jakaś niemiła, a jak próbujesz dodzwonić się na infolinie to nikt nie odbiera! kto tam u nich pracuje. nie wiem wszyscy wiecznie na przerwie czy co?

 • nabity w butelkę przez czarnec

  moja historia: kredyt na 7 tysięcy, do spłaty prawie 18 000. okazało się, że kwota kredytu to 12 500 złotych, bo tyle wyszło prowizji i dodatkowych kosztów, a od tego jeszcze naliczyli odsetki. ja się pytam – gdzie ochrona przed lichwą? przecież to jest prawie 100% kwoty kredytu, jaką dostałem do ręki, a z odsetkami przeszło tyle? to ma być pożyczka w banku z polskim kapitałem? to ile koszutje kredyt w parabankach? za 7 tysięcy się oddaje miliony? radzę omijać getin bank szerokim łukiem – niby niskie oprocentowanie, ale wszystkie koszty ukruwają dokładnie gdzie indziej, nawet za papierowa umowę musieliśmy zapłacić 50z łotych, za promesę 100 złotych, za ubezpieczenie, za weryfikację i nie wiem za co jeszcze. to se ukulali tyle kasy. a na koniec jeszcze okazało się, że oprocentowanie, które mi prezenetowała pani jako rrso to wcale nie rsso, a nominalne! szkoda,że nie mam świadków i dowodów, bo by bekli za te swoje techniki sprzedaży nielegalne! radzę omijać imperium czarneckiego szerokim łukiem, jedyną osobom która na nim skorzystała jest on sam!!!!!!!

 • ziom

  oni dajom kredyty z prowizjom ponad 20%. nie bierzcie u nich!

 • Ludo

  chciałem u nich wziąć kredyt na kupno samocghodu. Policzyli mnie jak za zwykły kredyt konsumpcyjny, bo niby auto za stare. W Santanderze nie robili takich problemów. Ich strata!

Facebook