1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy ING Bank Śląski – oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy ING Bank Śląski – oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy ING Bank Śląski – oprocentowanie, opinie, dokumenty
Ocena: 3.5 (ilość ocen: 138)

ING Bank Śląski dobrze sobie radzi w świecie bankowości – nic dziwnego, że w ich logo jest lew, symbol waleczności. Bank oferuje swoje usługi osobom prywatnym, firmom oraz instytucjom. Posiada także szeroką ofertę produktów kredytowych. Instytucja finansowa ma przeszło 4,4 miliona klientów detalicznych oraz 374 placówki w całym kraju. ING stawia na bankowość internetową, jego aplikacja do tej pory została pobrana 2,4 milionów razy.

Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim

Kredyt gotówkowy ING Bank Śląski można przeznaczyć na dowolny cel. Wniosek o pożyczkę składa się w placówce, za pomocą infolinii lub przez internet. Ten ostatni kanał dostępny jest także dla osób, które do tej pory nie były klientami banku. Wnioskując o kredyt gotówkowy online można uzyskać maksymalnie 20 000 złotych, a za pomocą aplikacji „Moje ING” – 60 000 złotych. Składając wniosek w oddziale otrzymamy od 1 000 do 160 000 złotych.

Kredyt gotówkowy, zaciągnięty w placówce, rozłożymy maksymalnie na 8 lat, natomiast pożyczka wnioskowana przez internet może być spłacana przez 5 lat. O kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim można wnioskować z dodatkowymi współkredytobiorcami, nie trzeba być z nimi spokrewnionym.

W przypadku kredytu na niższą kwotę istnieje szansa na jego udzielenie w czasie jednej wizyty w oddziale, o ile zadbamy o komplet dokumentów. W innym przypadku konieczne może być dostarczenie zaświadczenia o dochodach od pracodawcy.

Oferty kredytów gotówkowych w ING Bank Śląski

Pożyczka dla Twojej firmy | ING Bank Śląski

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

11.701,90 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

487,58 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: dla firm | Raty: równe Oprocentowanie: 7,61% | Prowizja banku: 0,00%, 0,00 zł | RRSO: 15,57%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 1.000.000,00 zł
Oprocentowanie: 6M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
W ramach pożyczki można uzyskać środki do 1 200 000 zł na okres od powyżej roku do nawet 10 lat. Stopa referencyjna WIBOR 3M obowiązuje dla pożyczek do roku, dla dłuższych WIBOR 6M. Sam decydujesz, czy w ramach uzyskanej kwoty sfinansujesz bieżącą działalność, czy też przeznaczysz środki na inwestycje. Wcześniejsza spłata nie powoduje naliczenia prowizji. Do końca listopada 2018 roku możesz skorzystać z opcji prowizji 0% lub niższej marży. RRSO zostało ustalone dla przykładu reprezentatywnego.

Szybka pożyczka gotówkowa | ING Bank Śląski

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.870,27 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

502,97 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 7,79% | Prowizja banku: 7,99%, 799,00 zł | RRSO: 18,77%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 160.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Dla kwoty kredytu powyżej 20 000 złotych prowizja wynosi 0%. W innej sytuacji prowizja sięga do 10%. Oprocentowanie od minimum 7,79% do maksimum 8,99 % w stosunku rocznym. Pożyczka może być przyznana nawet w czasie 1 wizyty w Oddziale, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie potrzebna dodatkowa ocena ryzyka i zdolności kredytowej. Oprocentowanie do 3 lat spłaty jest stałe, po tym okresie zmienne. W ramach promocji klient, który do 31.12.2017 roku weźmie kredyt na kwotę co najmniej 2,5 tysiąca zł i spełni warunki regulaminu otrzyma bonus w wysokości 100 zł.

Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim ma oprocentowanie stałe przez pierwsze 3 lata trwania umowy, a po tym czasie staje się ono zmienne. Wysokość oprocentowania zależy od kwoty kredytu gotówkowego, pożyczając od 1 000 do 20 000 złotych wynosi 8,99%, od 20 001 do 60 000 złotych: 8,59%, od 60 001 do 100 000 złotych: 8,29%, a powyżej tej kwoty: 7, 79%.

Prowizja również zależy od wysokości pożyczki i może wynieść od 0% do 6,99%. Nie zapłacimy jej przykładowo, gdy zdecydujemy się konsolidować kredyty w innych bankach pożyczką z ING. Koszty kredytu gotówkowego w ING Bank Śląski można obniżyć, decydując się na ubezpieczenie spłaty.

Inne kredyty i pożyczki w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski, oprócz kredytu gotówkowego posiada w swojej ofercie także kredyt hipoteczny, limit w koncie oraz pożyczkę hipoteczną. Klienci posiadający ROR mogą także skorzystać z kart kredytowych oraz kredytów brokerskich.
Oprócz tego mają oni do dyspozycji bogatą ofertę produktów dodatkowych: kont osobistych i oszczędnościowych, lokat, inwestycji oraz ubezpieczeń. Bank oferuje także usługi premium.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w ING Banku Śląskim

W zależności od formy wniosku, wymagane są różne dokumenty. Dotychczasowi klienci ING mogą złożyć wniosek przez internet bez żadnych dodatkowych formalności. Osoby, które pierwszy raz skorzystają z usług tego banku, przygotować natomiast muszą dowód osobisty lub paszport. W przypadku mniejszych kwot bank wymaga jedynie oświadczenia o uzyskiwanych dochodach, przy większych sumach- konieczne będzie zaświadczenie o dochodach od pracodawcy, odcinek renty, emerytury lub inne dokumenty, poświadczające regularne przychody (faktury, rachunki itp.).

Koszty kredytu gotówkowego w ING Banku Śląskim – przykładowe wyliczenia

Całkowity koszt kredytu wraz z kredytowanymi kosztami wynosi 13.163,04 złotych dla pożyczki wysokości 10 000 złotych. Wysokość prowizji to 975 złotych (część ofert tego banku zakłada promocję na zerową prowizję). Miesięczna rata wyniesie 507,84 złotych przez 23 miesiące, ostatnia rata zaś 207 złotych.

Zdolność kredytowa w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przeprowadza badanie zdolności kredytowej, zapoznając się przede wszystkim z bazami dłużników, jak BIK, ERIF lub KRD. Jeśli analityk bankowy znajdzie tam informacje na nasz temat- możemy nie otrzymać kredytu. Bank wymaga zaświadczenia o dochodach, akceptowane są różne źródła dochodu. Z uproszczonej procedury mogą skorzystać osoby, które mają w ING Banku Śląskim konto, na które wpływają regularne dochody.

Podstawowe informacje o ING Bank Śląski

Bank Śląski powstał w 1988 roku, kiedy został wydzielony ze struktur Narodowego Banku Polskiego. W niedługim czasie przekształcono go w spółkę akcyjną, a w 1994 roku debiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dwa lata później w bank postanowił zainwestować holenderski ING. Znany ubezpieczyciel stał się większościowym udziałowcem.

W 2001 roku postanowiono połączyć Bank Śląski z Bankiem ING, w związku z czym powstawała obecnie używana nazwa. Firma jednak stara się wzmocnić więzi z polskim kapitałem, w 2005 roku sprzedając część akcji polskim inwestorom. Grupa Kapitałowa ING Banku Śląskiego składa się z 6 spółek, jak ING Lease, Commercial Finance Polska czy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Solver.

Kontakt z ING Bank Śląski

phone Infolinia dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców: 801 222 2221 lub +48 (32) 357 00 691

phone Infolinia dla firm, korporacji, samorządów 801 242 2421 lub +48 (32) 357 00 241


Opinie o kredycie gotówkowym w ING Banku Śląskim

 • sebek

  bardzo wysoka prowizja i zadnych szans na obnizenie

 • poz_zez

  miałam podobnie, doskonale wiem czym mówisz. pograli nie fair. tak mnie to wkurzyło, że zmieniłam bank. jak tak dalej będą robić to stracą wszystkich klientów i dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • Kola

  Założenie o najlepszej ofercie w banku w którym ma się konto można między bajki włożyć. Nigdy tak nie ma. Czytam ich ofertę i dość precyzyjnie podana wysokość oprocentowania, co jest chyba rzadkością.

  • aneta

   no, tak się ludzi w bambuko robi. u nas dostanie pani najlepszą pożyczkę, na extra warunkach, w końcu dla stałego klienta, a potem… jakbyś człowieku poszedł i porównał, to okaże się że nieźle przepłaciłeś w tym „swoim banku”.

  • Joanna

   u mnie akurat to w moim banku, a mianowicie bgż dostałam najlepszą ofertę. to co spotkało mnie w ing to szkoda słów. miałam u nich kredyt na meble do kuchni 3 lata temu, jak tylko spłaciłam się tydzień z ratą to od razu zrobili wielkie halo. zaczęli wydzwaniać, pisać. jak zrobiłam już przelew i tłumaczyłam że najpóźniej za dwa dni kasa powinna być to zaczęli mnie bikiem straszyć. ręce mi opadły. zero wyrozmiałości dla klienta

 • gocha

  ciągłe problemy techniczne, tyle człowiek,musi znosić mając tam konto. A jak chce dostać kredyt na 15 tyś. to jakiś problem.Nie dbają o swoich stałych klientow w ogóle, fajne są tylko reklamy, a jakość usług pozostawia duży do życzenia. Pozdrawiam

  • asiunia

   akurat na jakość usług w Bydgoszczy nie mogę narzekać. u nas wszystko idzie fachowo. tylko gorzej z dostępnością kredytu i ze zolnością dla banku. mi też nie chcieli dać mimo że mam tam konto od dwóch lat, moja sąsiadka za to jest ich klientem od miesiąca i niemiała żadnych problemów. nie wiem co to za polityka banku.

 • joachim

  powinni zrobić coś z obsługą przez internet. ciągle mi się wiesza i muszę powtarzać procedurę od nowa. nie wyobrażam sobie u nich brać np. kredytu w ten sposób.

 • śruba

  oprocentowanie powyżej średniej. w pko bp mieli ofertę za 6,99%, to aż o 2 pp mniej niż ING. wogóle mam wrażenie, że ten bank to jakaś pomyłka na naszym rynku.

 • kowi

  ing był pierwszym bankiem, w którym miałem konto. jestem ich stałym klientem. przelewam do ing swoją wypłatę i wogóel to moje jedyne konto z którego ciągle korzystam. dlatego też chciałem wziąć u nich kredyt. byłem pewien że go dostanę bo banki z reguły takim klientom nie robią żadnych problemów. niestety okazało się że ich system nie uznaje mnie za wiarygodnego klienta i niedostanę pieniędzy. po tylu latach niechcieli dać mi kredytu na 20 tysięcy. zmieniłem bank na millennium i tam od razu dostałem- JAKO NOWY KLIENT BEZ ŻADNEGO ALE!!!! jednym słowem ten bank nie docenia stałych klientów i nie warto korzystać z jego produktów.

 • Tośka

  Milion papierków i czekanie na kasę przez miesiąc. o to co możecie spotkać w ing. nie dość tego obsługa jeszcze mega niemiła. już więcej tu nie wróce i wam też to radzę.

 • Joanna Nowak

  u mnie też robili problemy, ale wystarczy ich trochę postraszyć likwidacją konta i od razu miękną. tak to tutaj działa

 • stasia

  w tym banku pracujom straszne oszusty i ch[moderacja komentarzy. admin]e klamia w obsludze i nie mowiom ile co koszutje nie choccie tam niewarto brac u nich kredytu

 • luciamarianna

  wziełam u nich kredyt na meble do salonu. raty spłacam już od trzech lat i zostało mi jeszcze pół roku. przez ten okres spotkałam się z wieloma problemami ze strony banku. o każdą niejasność musiałam walczyć jak lwica. bank miał wiecznie problemy z każdą reklamacją. panie w banku były wyraźnie niezadowolone że składam reklamacje, a przy tym mega niemiłe. dobrze że już kończę spłacać kredyt, bo jakby miało to dłużej potrwać to chyba przeniosłabym spłatę do innego banku.

 • marcella

  bank wogule niedocenia stałych klientów. nie warto się u nich starać. lepsze warunki daje ludziom z ulicy

  • Syryl

   to prawda. więcej dostają ci co nigdy u nich nie brali kredytu. u mnie robili problem przy 10 000 zł a mam u nich konto od prawie roku.

Facebook