1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Kredyt na Boże Narodzenie – pożyczka świąteczna

Kredyt na Boże Narodzenie – pożyczka świąteczna

 

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który spędzamy w gronie rodziny. Pysze łakocie, zapach choinki i wymarzone prezenty – wielu z nas czeka na ten moment cały rok. Szczególnie dzieci. Dla ich rodziców jednak często trudnym orzechem do zgryzienia jest sfinansowanie całego przedsięwzięcia, zwłaszcza, że przełom grudnia i stycznia obfituje w wydatki: przedłużanie polis ubezpieczeniowych, opłata podatku od nieruchomości itp. Jak pogodzić chęć świętowania ze zdrowym rozsądkiem? Jak stworzyć atmosferę magii, a jednocześnie mieć gotówkę na inne wydatki? Naturalnym rozwiązaniem wydaje się całoroczne budowanie oszczędności pod tym kątem. Nie dla każdego jest jednak ono osiągalne. Można jednak ten proces odwrócić – pożyczyć pieniądze, a później oddawać je w niewielkich ratach. Jak zrobić to mądrze i tanio? Zapraszamy do lektury.

W tym artykule znajdziesz podpowiedzi na następujące zagadnienia:

Ile kosztuje wyprawienie Bożego Narodzenia w Polsce?

Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż wiele zależy od tradycji, jakie panują w danej rodzinie, wielkości organizowanej wieczerzy czy uroczystego obiadu, tego, czy dania się zamawia czy robi samodzielnie.

Choinka, dekoracje, kartki itp.

Pierwsze wydatki pod kątem Bożego Narodzenia często mają miejsce już na początku grudnia. Kupujemy elementy dekoracyjne: lampki, stroiki oraz różnego rodzaju akcesoria. Wysyłamy też paczki z prezentami lub kartki pocztowe. Co bardziej zapobiegliwi świąteczne zakupy zaczynają od listopada, a nawet jeszcze szybciej, powoli kompletując potrzebne produkty.
Przedstawiamy zakres wydatków w tym temacie:

 • choinka – w zależności od wybranej opcji możemy zapłacić od 0 (korzystając z wieloletniego, sztucznego drzewka) do 150 złotych za jodłę lub dekoracyjny świerk o wysokości 2-2,5 metra. Średnia cena za  świerk pospolity w punkcie to ok. 25-30 złotych za metr, istnieje też możliwość kupna drzewka w doniczce – tu wydamy od 30 do 100 złotych,
 • dekoracje choinkowe – większość ma w domach komplety z poprzednich lat. Często jednak okazuje się, że trzeba coś dokupić. W zależności od opcji na komplet bombek wydać można od 10 do 50 złotych, choć są też modele ręcznie malowane w cenie 100 złotych za sztukę. Za komplet światełek wewnętrznych wydamy od 20 do 100 złotych. Łańcuch to koszt od 5 do 30 złotych,
 • stroiki, świece – sklepy kuszą nas bożonarodzeniowymi dekoracjami, aż trudno przejść obojętnie wobec wesołych poduszek z reniferami lub świeczek w kształcie Świętego Mikołaja. Nic więc dziwnego, że czasami takie towary trafiają do naszego koszyka. W zależności od rodzaju produktu zapłacić możemy od kilku do kilkuset złotych,
 • kartki świąteczne – zakup kartki i jej wysyłka to koszt ok. 4 złotych. Im więcej kartek planujemy posłać w świat, tym więcej wydamy,
 • papier pakowy, serwetki i akcesoria papiernicze – to kolejny wydatek. Prezenty trzeba przecież zapakować w papier lub torebki. Tu wydać możemy od 2 złotych za rolkę papieru pakowego po kilkanaście złotych za ozdobne pudełeczko. Wstążka to wydatek 4-10 złotych, ok. 2 złote przeznaczyć musimy na prezentowe adresatki. Możemy także kupić ozdobne wizytówki na stół oraz świąteczne serwetki. To także pochłonie z naszego budżetu od 10 do 50 złotych.

Oszczędnie gospodarując pieniędzmi w tym temacie zamkniemy się zapewne w kwocie 100 złotych, częściej jednak wydajemy ok. 200-300 złotych.

Prezenty dla najbliższych i tych dalszych

Średnia kwota, jaką przeznacza się w Polsce na prezent gwiazdkowy dla bliskiej rodziny, to 100 złotych. Można założyć rodzinny limit wydatków na prezent dla jednej rodziny i się go trzymać. W zależności od wielkości rodziny średnio wydajemy na prezenty od 200 do 1000 złotych.

O ile podarki dla rodziny zwykle uwzględniamy w budżecie, o tyle rzadko pamiętamy o tych, które także drenują nasz budżet – prezenty dla dalszych znajomych. Często składamy się na nie w pracy, dzieci robią sobie prezenty w szkole, wręczamy też drobne upominki sąsiadom i dalszym znajomym. Koszty w tym temacie mogą sięgnąć nawet 500 złotych, warto więc o nich pamiętać. Jeśli mamy napięty kosztorys – warto właśnie tu nieco przyhamować i podarować pomysłowe i oryginalne, ale niezbyt drogie prezenciki.

Jedzenie, alkohol, przysmaki i słodycze

W tym temacie można wydać zarówno bardzo mało, jak i bardzo dużo. Podstawowe produkty, potrzebne do przygotowania dań na Wigilię i Święta to około 200 złotych. Uwzględnić tu należy ryby, warzywa, suszone grzyby, mięso. Około 30-50 złotych wydamy na półprodukty do ciast, za gotowe zapłacimy ok. 50-200 złotych. Sporo osób zakupuje na święta także alkohol, tu należy przeznaczyć minimum 50-100 złotych.

Święta to także doskonała okazja do łasuchowania – słodycze często potrafią pochłonąć sporą część świątecznego budżetu. Wiele osób zakupuje także sporo owoców – dla tych, którzy pamiętają czasy komunizmu zapach pomarańczy nadal ma swój urok. Warto więc pamiętać o takich wydatkach i przeznaczyć na nie minimum 100 złotych.

Koszty jedzenia, w zależności od ilości osób i przyjętego sposobu budżetowania, mogą wynieść od 300 do 1000 złotych.

Ile więc kosztuje wyprawienie Świąt?

Podsumowując – na Święta można wydać bardzo dużo lub bardzo mało. Nawet jednak w bardzo oszczędnej wersji liczyć trzeba na wydatki rzędu około 1000 złotych. Im bardziej wystawne świętowanie planujemy, tym bardziej budżet będzie puchł, a ostateczne rachunki mogą wynieść nawet kilka tysięcy.

Jak sfinansować Święta Bożego Narodzenia?

Najlepszą opcją byłoby oszczędzenie odpowiedniej kwoty przez pozostałe miesiące roku. Nie zawsze jednak mamy taką możliwość. Wtedy trzeba skorzystać z kilku prostych sposobów. Należy do nich planowanie, konsekwencja oraz zasilenie domowego budżetu dodatkowymi środkami.

Przede wszystkim – pamiętajmy, że Święta to zaledwie kilka dni w roku, a magiczna atmosfera bardziej zależy od naszych starań i nastawienia, niż wydanych pieniędzy. Skromniejszą oprawę można wynagrodzić sobie miłym towarzystwem i rozrywkami, na które nie mamy czasu w codziennym zamieszaniu.

Jak w kilku krokach zorganizować finanse na Boże Narodzenie:

 • zaplanuj dokładnie wydatki, to bardzo ważne. Na liście umieść rzeczy obowiązkowe, ale też pamiętaj, by zostawić ze 100 złotych na nieprzewidziane wydatki w zapasie,
 • robiąc zakupy, trzymaj się listy, nie ulegaj pokusom i promocjom, zwłaszcza na ostatnim etapie przygotowań,
 • do budżetu dolicz premie świąteczne, bony zakupowe oraz dodatki – wiele firm oferuje swoim pracownikom bonusy z tej okazji,
 • jeśli potrzebujesz gotówki, zastanów się, skąd możesz ją pożyczyć: od banku, znajomych, a może skorzystasz z pożyczek społecznościowych? Unikaj chwilówek – ich koszty są bardzo wysokie. Tu przeczytasz, dlaczego nasi eksperci nie polecają szybkich pożyczek.

Jak wybrać kredyt świąteczny?

Jeśli zdecydujesz się na kredyt świąteczny, przeczytaj koniecznie ten ustęp. Pozwoli Ci on wybrać pożyczkę na Boże Narodzenie bez narażania się na nadmierne koszty.

Czym kierować się w wyborze taniego kredytu na Boże Narodzenie?

Banki już zaczęły reklamować swoje usługi, a parabanki od dawna epatują choinkami i reniferami, kusząc ratami 0%. Co zrobić, by wybrać pożyczkę, której nie będzie spłacać do przyszłego Bożego Narodzenia i która niepotrzebnie nie wydrenuje nam kieszeni? Oto najważniejsze porady:

 • patrz na RRSO – to najważniejszy parametr kredytu, określający według jakiej dokładnie wartości będą naliczane odsetki. RRSO, w przeciwieństwie do oprocentowania nominalnego, uwzględnia inne koszty,
 • sprawdź, ile będziesz musiał oddać. Pomoże Ci w tym nasz symulator kredytu gotówkowego. Oddawanie niemal dwa razy tyle ile się pożyczyło to słabe posunięcie, które będzie Ci ciążyło potem przez kilka miesięcy,
 • zobacz, jakie są dodatkowe warunki – czy kredyt gotówkowy można spłacić szybciej? Czy bank wymaga założenia np płatnego konta bankowego, by móc skorzystać z promocji?
 • uwzględnij wszystkie koszty – często banki obniżają oprocentowanie, by lwią część zysku ukryć w prowizji,
 • nie pożyczaj za dużo – wylicz, jaka kwota będzie Ci potrzebna, nie pożyczaj więcej, bo „może się przyda”.

Ranking kredytów na Boże Narodzenie

Poniżej przygotowaliśmy ranking kredytów bankowych na Boże Narodzenie na kwotę 1600 tysięcy złotych na 9 miesięcy. Dzięki temu uzyskamy ratę, której spłata nie będzie obciążała nadmiernie budżetu. Zestawienie przygotowane jest dla rat równych.

Pierwsza pożyczka | Raiffeisen Polbank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.667,10 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

179,92 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 0,00% | Prowizja banku: 2,99%, 47,84 zł | RRSO: 2,88%
Maksymalny okres kredytowania: 24 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 4.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak, do 4 tys zł.
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Prowizja kredytu wynosi 2,99%. Środki można pożyczyć na maksymalnie 2 lata na kwotę do 4 tysięcy złotych. Oferta kierowana do osób, które na dzień składania wniosku o Pierwszą Pożyczkę nie posiadają aktywnego produktu kredytowego w Banku. RRSO dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt gotówkowy | BGŻ BNP Paribas

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.809,36 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

185,04 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 6,49% | Prowizja banku: 9,00%, 144,00 zł | RRSO: 9,70%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: 0 zł
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w banku BGŻ BNP Paribas wynosi 200 000 złotych, umowę można zawrzeć aż na 120 miesięcy. Bank jednak w przypadku większych kwot wymaga dostarczenia zaświadczenia o dochodach od pracodawcy lub uprawionej instytucji. W ramach kredytu można skorzystać z ubezpieczeń. Okres kredytowania od 85 do 120 miesięcy dostępny dla kredytów o wartości od 30 000 zł do 200 000 zł. Kredyt oprocentowany jest wg stałej stopy procentowej. RRSO podane dla przykładu reprezentatywnego.

Pożyczka dla Duetów | Alior Bank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.775,34 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

185,26 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 6,36% | Prowizja banku: 6,75%, 108,00 zł | RRSO: 9,99%
Maksymalny okres kredytowania: 36 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Brak danych
Szybsza spłata: 0 zł, dla pożyczki do 80 tysięcy zł
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: NIe
Informacje:
Produkt przeznaczony dla osób biorących kredyt wspólnie (nie musi być to małżeństwo). Pożyczkę dla Duetu można uzyskać przez internet, infolinię lub odwiedzając placówkę Alior Banku. Bank obniża dla kredytobiorców prowizję i oprocentowanie standardowe o 33%. Maksymalny okres kredytowania wynosi 5 lat. Prowizja dla kredytu ustalana jest indywidualnie. Oprocentowanie stałe dla okresu kredytowania do 3 lat i zmienne przy dłuższej spłacie. RRSO zostało wyliczone dla przykładu reprezentatywnego.

Pożyczka gotówkowa | Citi Handlowy

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.774,77 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

184,75 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 5,90% | Prowizja banku: 7,00%, 112,00 zł | RRSO: 9,32%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 3M. Maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy, a maksymalna kwota 150 000 złotych. Bank akceptuje różne źródła dochodu. Umowę o kredyt można zawrzeć przez internet, a decyzję uzyskać nawet w godzinę. Ubezpieczenie kredytu gotówkowego jest opcjonalne. Bank indywidualnie ustala oprocentowanie i prowizję udzielanego kredytu. Kredyt dostępny jest jedynie w formie rat równych. RRSO podane dla przykładu reprezentatywnego. Do 31 maja 2018 roku klienci mogą skorzystać z promocji i otrzymać 500 zł na zakupy w sklepie IKEA (przy kredytach od 10 000 zł).

db kredyt gotówkowy | Deutsche Bank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.727,32 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

184,81 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 6,85% | Prowizja banku: 4,00%, 64,00 zł | RRSO: 9,40%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, 1%
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
db kredyt gotówkowy w Deutsche Bank to decyzja nawet w 10 minut i pieniądze na koncie w ciągu jednego dnia. Bank udziela kredytu w oparciu o oświadczenie o dochodach, a formalności ograniczone są do minimum. Możemy starać się o kredyt maksymalnie na 10 lat. Do kredytu można dobrać ubezpieczenie, nie jest ono jednak obowiązkowe. Kredyt oparty jest o oprocentowanie zmienne. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt gotówkowy Bezpieczna gotówka | Bank BPS

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.895,83 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

186,65 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 7,49% | Prowizja banku: 13,50%, 216,00 zł | RRSO: 11,82%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 100.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Tak
Informacje:
W ramach kredytu gotówkowego w Banku BPS pożyczyć można aż 100 000 złotych na okres 96 miesięcy. Niewątpliwą zaletą kredytu jest atrakcyjne oprocentowanie oraz brak obowiązkowego ubezpieczenia, choć bank posiada także pakiety z ochroną standardową oraz poszerzoną. Oprocentowanie kredytu jest stałe, a spłatę rat można elastycznie dopasować do swoich możliwości finansowych. Wniosek o kredyt można złożyć poprzez internet, bank gwarantuje szybką decyzję. Kredyt dostępny jedynie dla osób, które na dzień składania wniosku posiadają w banku kredyt hipoteczny lub ROR z regularnymi wpływami od co najmniej sześciu miesięcy. *Oprocentowanie oraz prowizja kredytu gotówkowego „Bezpieczna pożyczka” jest ustalane indywidualnie. RRSO podane dla przykładu reprezentatywnego.

Brak ciążenia | Bank Zachodni WBK

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.684,21 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

187,13 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 8,00% | Prowizja banku: 0,00%, 0,00 zł | RRSO: 12,46%
Maksymalny okres kredytowania: 24 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Tak
Informacje:
Specjalna oferta kredytu gotówkowego. Bank nie pobiera prowizji za spłatę zobowiązania w innym banku.Oprocentowanie zaczyna się już od 4,99%. Dla pożyczki od 20 000 zł można uzyskać spłatę do 120 miesięcy. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego. Oferta specjalna trwa do 31.08.2018 roku.

MiniRatka pożyczka Konsolidacja | PKO Bank Polski

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.979,32 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

186,15 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 8,99% | Prowizja banku: 19,00%, 304,00 zł | RRSO: 11,16%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 120.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Brak danych
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: NIe
Informacje:
MiniRatka konsolidacja to oferta dla osób myślących o konsolidacji środków od 1 000 zł do 120 000 zł. Jej oprocentowanie jest zmienne i ustalane indywidualnie. Maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 120 miesięcy. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt gotówkowy | Bank Pocztowy

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.784,12 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

187,57 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,00% | Prowizja banku: 6,00%, 96,00 zł | RRSO: 13,03%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: 1M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym uzyskasz nie tylko przez internet, ale wniosek złożyć możesz także w okienku pocztowym. Przy wyższych kwotach wymagane jest zaświadczenie o dochodach. Maksymalna wartość kredytu to 200 000 złotych na 120 miesięcy. Do 30 czerwca Bank oferuje promocję z prowizją obniżoną o 30%. RRSO podano dla przykładu reprezentatywnego.

Pożyczka online | Alior Bank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.945,65 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

189,52 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,49% | Prowizja banku: 15,00%, 240,00 zł | RRSO: 15,58%
Maksymalny okres kredytowania: 35 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: 0 zł
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: NIe
Informacje:
Oferta dostępna jedynie online do 31.08.2018 roku. Alior Bank oferuje zwrot odsetek zapłaconych do co dwunastej raty kredytu. Wypłata środków możliwa jest już nawet w jeden dzień. Maksymalnie klient może wnioskować o 200 000 zł. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego. Oprocentowanie pożyczki jest stałe do 3 lat, przy dłuższych okresach oparte o WIBOR 3M.

Kredyt na miarę | Raiffeisen Polbank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.945,93 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

189,55 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 4,99% | Prowizja banku: 15,00%, 240,00 zł | RRSO: 15,62%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak, do 4 tys zł.
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Prowizja kredytu może wynieść od 0% do 30%, ustalana jest indywidualnie. Kredyt na maksymalnie 8 lat na kwotę do 150 tysięcy złotych. Pożyczkę na oświadczenie o dochodach uzyskamy jedynie do 4 tysięcy złotych, powyżej tej kwoty należy dostarczyć zaświadczenie o zarobkach. RRSO dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą | T-Mobile Usługi Bankowe

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.902,17 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

190,55 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 11,70%, 187,20 zł | RRSO: 16,93%
Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od ubezpieczenia. Ubezpieczenie nie jest obligatoryjne. Oprocentowanie kredytu do 60 miesięcy jest stałe, później oparte o zmienne stopy procentowe- WIBOR 3M. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego. Do zaciągnięcia pożyczki w T-Mobile Usługi Bankowe nie jest wymagane posiadanie konta.

Kredyt gotówkowy | Bank Zachodni WBK

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.864,87 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

189,45 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 9,99%, 159,84 zł | RRSO: 15,49%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak, dla stałych klientów
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Ubezpieczenie kredytu gotówkowego w BZ WBK nie jest obowiązkowe, a jego wysokość uzależniona jest od indywidualnej sytuacji klienta. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, a kwota sięga 150 000 złotych. By uzyskać kredyt, wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Maksymalna zdolność kredytowa to 20-krotność miesięcznej pensji. RRSO wyliczone dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt gotówkowy | mBank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.916,25 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

189,82 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 7,99% | Prowizja banku: 12,99%, 207,84 zł | RRSO: 15,98%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: 1M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
W mBanku uzyskać można aż 150 000 złotych, maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy. Bank wymaga zaświadczenia o dochodach lub posiadania konta bankowego z regularnymi wpływami. Ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane. RRSO podano dla przykładu reprezentatywnego.

Pożyczka internetowa z zerową prowizją | Alior Bank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.720,30 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

191,14 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 0,00%, 0,00 zł | RRSO: 17,70%
Maksymalny okres kredytowania: 35 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: 0 zł
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: NIe
Informacje:
Skorzystaj z oferty dostępnej jedynie przez internet i zyskaj zerową prowizję. Pieniądze z pożyczki uzyskać można nawet w jeden dzień - bank gwarantuje szybką decyzję kredytową na podstawie wniosku złożonego za pośrednictwem internetu. Oprocentowanie może być stałe (do 3 lat) lub zmiennie, oparte o WIBOR 3M.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie | Getin Bank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.922,33 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

190,84 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 8,79% | Prowizja banku: 12,80%, 204,80 zł | RRSO: 17,30%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Decyzję o kredycie otrzymasz nawet w 48 godzin. Do 40 tysięcy złotych nie musisz przystępować do kredytu ze współmałżonkiem. Twoim współkredytobiorcą może być osoba, która mieszka pod tym samym adresem i prowadzi z Tobą gospodarstwo domowe. Ubezpieczenie do kredytu nie jest obowiązkowe. Prowizja ustalana indywidualnie. RRSO wyliczone dla przykładu reprezentatywnego.

MiniRatka Szybka pożyczka przez internet | PKO Bank Polski

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.956,83 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

190,94 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 14,90%, 238,40 zł | RRSO: 17,43%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 120.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Brak danych
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak, do 24 tyś. zł
Oferta tylko dla klientów banku: Tak
Informacje:
MiniRatka to oferta dla osób myślących o konsolidacji środków od 1 000 zł do 120 000 zł. Jej oprocentowanie jest zmienne i ustalane indywidualnie, tak samo jak prowizja. Maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 96 miesięcy. Pożyczkę można uzyskać jedynie przez internet. Klient ma prawo do zawieszenia rat na nawet 3 miesiące. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt na Twoje potrzeby | Orange Finanse

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.895,59 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

191,08 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 4,98% | Prowizja banku: 10,99%, 175,84 zł | RRSO: 17,62%
Maksymalny okres kredytowania: 84 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 125.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Brak danych
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Prowizja kredytu może wynosić od 10,99% do 17,89%. Procedura starania się o kredyt jest uproszczona. Karencja spłaty nawet na 3 miesiące. Wniosek o kredyt możesz złożyć w placówce Orange, przez infolinię lub internet. Kredyt jest oprocentowany według stawki zmiennej, opartej o WIBOR 3M. Bank nie podaje marży. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego.

Pożyczka wiosenna | Alior Bank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.720,58 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

191,18 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 0,00%, 0,00 zł | RRSO: 17,74%
Maksymalny okres kredytowania: 48 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Alior Bank oferuje swoim klientom pożyczkę bez prowizji. Maksymalna kwota kredytu to 200 000 zł. Bank nie pobiera opłaty za przyznanie środków. Kredyt można wziąć w placówce Banku. Najdłuższy możliwy okres spłaty wynosi 4 lata. RRSO dla przykładu reprezentatywnego.

Pożyczka gotówkowa na dowolny cel | ING Bank Śląski

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.861,19 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

192,59 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 7,79% | Prowizja banku: 7,99%, 127,84 zł | RRSO: 19,58%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 160.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Dla kwoty kredytu powyżej 20 000 złotych do 60 tysięcy złotych prowizja wynosi 1%. W innej sytuacji sięga do 7,99%. Oprocentowanie od minimum 7,79% do maksimum 10% w stosunku rocznym. Pożyczka może być przyznana nawet w czasie 1 wizyty w Oddziale, o ile klient będzie posiadał przy sobie dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz nie będzie potrzebna dodatkowa ocena ryzyka i zdolności kredytowej. Oprocentowanie do 3 lat spłaty jest stałe, po tym okresie zmienne. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt gotówkowy | Credit Agricole

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

2.054,92 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

194,55 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 19,00%, 304,00 zł | RRSO: 22,10%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Decydują się na kredyt gotówkowy w Credit Agricole możemy liczyć na maksymalnie 150 000 złotych na okres 120 miesięcy. Klienci uzyskujący dochody w wysokości minimum 5 000 zł (z wyłączeniem rolników, producentów rolnych, a także osób prowadzących własną działalność gospodarczą) mogą wnioskować o wyższą kwotę- do 255 550 zł. Ich wnioski rozpatrywane będą w drodze indywidualnych decyzji instytucji finansowej. O kredyt możemy wnioskować, składając jedynie oświadczenie o posiadanych dochodach. Decyzję kredytową uzyskamy nawet w 15 minut, a wypłata środków może nastąpić już w dniu podpisania umowy. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt gotówkowy online | eurobank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.959,97 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

194,66 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 13,00%, 208,00 zł | RRSO: 22,25%
Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 4.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Pożyczka dostępna jedynie online. Minimalna jej kwota to 500 zł a maksymalna 4 000 zł. Bank deklaruje dostępność środków nawet w ciągu 15 minut od momentu zaakceptowania wniosku. RRSO zostało wyliczone dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt gotówkowy bez odsetek | Raiffeisen Polbank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

2.146,47 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

195,83 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 0,00% | Prowizja banku: 24,00%, 384,00 zł | RRSO: 23,75%
Maksymalny okres kredytowania: 30 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 10.000,00 zł
Oprocentowanie: 1M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak, do 4 tys zł.
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt gotówkowy bez odsetek to zobowiązanie, w którym nie płacisz odsetek od kredytu, jedynie prowizję za jego udzielenie. Kredyt można otrzymać na kwotę od 1 000 do 10 000 złotych. Prowizja pożyczki zaczyna się od 6% i zależy od ilości rat kredytu, minimalny okres kredytowania to 6 rat (6% prowizji), maksymalny to 30 (30% prowizji). Przy kredycie do 4 000 złotych nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. RRSO podane dla przykładu reprezentatywnego.

Tani kredyt gotówkowy | eurobank

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.950,83 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

197,20 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 10,00% | Prowizja banku: 11,00%, 176,00 zł | RRSO: 25,51%
Maksymalny okres kredytowania: 108 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 120.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
W eurobanku maksymalny okres kredytowania wynosi 108 miesięcy, wnioskować można o kwotę do 120 000 złotych. Kredytodawca nie wymaga ubezpieczenia pożyczki gotówkowej. Do wnioskowania o wyższe sumy wymagane jest zaświadczenie o dochodach. RRSO wyliczone dla przykładu reprezentatywnego. Prowizja ustalana jest indywidualnie. Bank nie podaje wysokości marży.

Kredyt MiniRatka na PIT | PKO Bank Polski

kwota
kredytu

1.600,00 zł
okres
kredytowania

9 miesięcy
całkowity
koszt

1.971,43 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

199,51 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 10,99%, 175,84 zł | RRSO: 28,45%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 30.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: NIe
Informacje:
MiniRatka to sztandarowy produkt kredytowy PKO. W ramach pożyczki można uzyskać od 1000 do 30 000 złotych (wliczając skredytowane koszty). Maksymalny czas kredytowania to 120 miesięcy. Produkt Mini Ratka na PIT oferowany jest dla klientów rozliczających się PIT-11, PIT-40 lub PIT- 40A/ 11A. Kredyt jest dostępny tylko w ratach równych. Możliwość wydłużenia czasu spłaty do 120 przy konsolidacji z innymi kredytami. Każdy klient może zawrzeć tylko jedną umowę o pożyczkę na PIT. Oprocentowanie ustalane indywidualnie. RRSO dla przykładu reprezentatywnego. Promocja obowiązuje do 31.05.2018 roku.

Jeśli chcemy, by pożyczka była jeszcze tańsza – możemy skorzystać z rat malejących. Dzięki nim, choć początkowa rata będzie wyższa, uzyskamy niższy koszt całkowity kredytu. W przypadku kredytu na 1600 tysiące złotych zaoszczędzić możemy około 150 złotych na dodatkowych kosztach pożyczki.

Facebook