1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy mBank- oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy mBank- oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy mBank- oprocentowanie, opinie, dokumenty
Ocena: 3.2 (ilość ocen: 159)

mBank jest kojarzony z innowacyjnymi rozwiązaniami. Stawia na rozwój szczególnie bankowości online i mobilnej. Zajmuje czwarte miejsce w Polsce pod względem wysokości aktywów. Instytucja finansowa obsługuje 21 tysięcy klientów korporacyjnych i ponad 5,3 mln klientów detalicznych.W jego ofercie znajdziemy szereg kredytów gotówkowych, które pomogły już niejednemu klientowi w realizacji planów. Klienci mBanku mogą uzyskać pieniądze na koncie nawet w kwadrans, pozostałe osoby również mogą liczyć na szybką decyzję kredytową.

Kredyt gotówkowy w mBanku

Kredyt gotówkowy w mBanku to produkt skonstruowany w taki sposób, aby kredytobiorca miał jasność warunków, na które się zgadza podpisując umowę. Umowa napisana jest zrozumiałym językiem, a jej podsumowanie otrzymamy na jednej stronie. Klienci mBanku mogą uzyskać kredyt online bez wychodzenia z domu. Okres spłaty dobierany jest indywidualnie i może wynosić nawet 96 miesięcy. Górna granica wartości zaciąganego zobowiązania to 180 000 zł brutto (150 000 zł netto).

Termin spłacania rat wskazywany jest przez kredytobiorcę, przy czym można dokonywać jego zmian bez konieczności uiszczania opłat i prowizji z tego tytułu. Wniosek o pożyczkę można złożyć na trzy sposoby: online (w razie pytań i wątpliwości dostępny jest czat), w placówce lub za pomocą mLini. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości, możemy liczyć na pomoc eksperta. Bank daje możliwość wydłużenia okresu kredytowania lub wcześniejszej spłaty za 0 zł.

Oferty kredytów gotówkowych w mBanku

Kredyt samochodowy | mBank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

11.614,85 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

454,79 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt samochodowy | Raty: równe Oprocentowanie: 5,39% | Prowizja banku: 7,00%, 700,00 zł | RRSO: 8,55%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 5.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 450.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
RRSO przygotowane zostało dla oferty reprezentatywnej. Kredyt samochodowy w mBanku udzielany jest bez konieczności posiadania wkładu własnego. Dodatkowo klient otrzyma do 19% zniżki na ubezpieczenie OC/AC zakupione przez internet. Ubezpieczając spłatę kredytu można obniżyć dodatkowo oprocentowanie. W ramach pożyczki kupimy motocykl, samochód, skuter, a także statek. Minimalny okres spłaty to pół roku, a maksymalny aż 10 lat.

Kredyt ma się rozumieć | mBank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

13.067,35 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

490,35 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 7,99% | Prowizja banku: 12,99%, 1.299,00 zł | RRSO: 16,15%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: 1M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak, dla klientów
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt Ma się rozumieć to jasna, zrozumiała umowa kredytowa oraz proste warunki. Kredyt można wziąć na maksymalnie 96 miesięcy. Plusem oferty są bezpłatne: karencja kredytu, sporządzenie aneksu, szybsza spłata lub nadpłata kredytu. Dotychczasowi klienci mBanku mogą całą procedurę uzyskania kredytu przeprowadzić przez internet.

Kredyt gotówkowy | mBank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

13.338,85 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

501,66 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 7,99% | Prowizja banku: 12,99%, 1.299,00 zł | RRSO: 18,50%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: 1M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
W mBanku uzyskać można aż 150 000 złotych, maksymalny okres kredytowania wynosi 96 miesięcy. Bank wymaga zaświadczenia o dochodach lub posiadania konta bankowego z regularnymi wpływami. Ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane.

Oprocentowanie nominalne zmienne w skali roku zaczyna się od 7,99%, a prowizja za udzielenie kredytu to 12,99% całkowitej jego kwoty. Sprawdź ofertę mBanku na tle innych instytucji w rankingu kredytów gotówkowych.
W mBanku uzyskać można aż 180 000 złotych brutto, maksymalny okres kredytowania wynosi 84 miesiące. Bank wymaga zaświadczenia o dochodach lub posiadania konta bankowego z regularnymi wpływami. Ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w mBanku

Podstawowym dokumentem przy wszystkich kredytach jest aktualny dowód tożsamości. Bank może wymagać od przyszłego kredytobiorcy zaświadczenia o dochodach. Akceptacja różnych źródeł dochodów to szansa dla wielu osób na pozytywne rozpatrzenie wniosku o udzielenie pożyczki. Dokumenty te będą różne, może to być np. zaświadczenie o zarobkach od pracodawcy lub zaświadczenie z ZUS o przyznanym świadczeniu emerytalnym i jego wysokości.

Zdolność kredytowa w mBank

mBank, udzielając pożyczki, potrzebuje potwierdzenia wiarygodności kredytobiorcy. W tym celu analizuje jego zdolność kredytową. Instytucja finansowa jako podstawę jej oceny uwzględnia historię spłacanych wcześniej kredytów, zadłużenia oraz źródła uzyskiwanych dochodów i ich wysokość. Zbyt niska zdolność kredytowa skutkuje odmową udzielenia pożyczki lub zmniejszeniem jej wysokości (proporcjonalnie do możliwości finansowych wnioskującego).

 

Inne pożyczki i kredyty w mBanku

Oferta mBanku obejmuje także kredyty i pożyczki konsolidacyjne, hipoteczne czy samochodowe. Kredyt odnawialny to możliwość korzystania z dodatkowych środków bez oprocentowania i prowizji do 30 dni od chwili wykorzystania całości bądź części limitu. Po tym czasie oprocentowanie naliczane jest zgodnie z postanowieniami umowy. Zwrot części wydatków na konto przy płatnościach kartami kredytowymi daje program mOkazje. W swojej ofercie mBank ma także karty kredytowe oraz karty do konta z serii MasterCard i Visa.

KOSZTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO W MBANKU – PRZYKŁADOWE WYLICZENIE

Zobowiązanie na kwotę 10 000 zł na okres dwóch lat pociąga konieczność zwrotu Bankowi 13 067,35 zł. RRSO wyniesie przy takich założeniach 16,15%. Miesięczna rata jest wydatkiem rzędu 490,35 zł. Za udzielenie kredytu gotówkowego mBank pobiera prowizję w wysokości 12,99%, która w tym wypadku będzie równa 1 299,00 zł.

Podstawowe informacje o mBanku

Rok 1986 to początek istnienia przyszłego mBanku. Powstał on pod nazwą Bank Rozwoju Eksportu i szybko przeszedł prywatyzację. Zaczęły powstawać spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej. W 1992 roku bank zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2000 roku BRE Bank otworzył bank internetowy- mBank, a także Multibank. Z czasem stał się on instytucją uniwersalną, obsługującą różne grupy klientów.

Barwy logo zmieniają się w zależności od obsługiwanej grupy. Od 2007 roku mBank ma swoje oddziały w Czechach i na Słowacji. W 2013 roku ujednolicono markę. Nazwa mBank zastąpiła nazwę firmy oraz marki BRE i Multibank. Przez cały czas działalności mBank otrzymał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. W 2017 roku private banking mBanku otrzymał szósty raz z rzędu najwyższą rekomendację magazynu Forbes. Natomiast w 2016 roku bankowość prywatna instytucji finansowej została uznana za najlepszą w Polsce.

Kontakt z mBank

phone mLinia Banku: 801 300 800
Centrala:
mBank S.A.
ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa
skrytka pocztowa 728


Opinie o kredycie gotówkowym w mBanku

 • Sonita

  Czyli ten kredyt nie jest powiązany z posiadaniem konta w mbanku? Konto akurat mam, więc się zastanawiam, czy nie szukać dalej, czy może jednak spróbować gdzieś indziej.

  • zawiedziona

   Lepiej próbuj gdzie indziej. Mam kredyt w mbanku i powiem, że tragedia. Strasznie przepłaciłam, moi znajomi wzięli w PKO taką samą kwotę i płacą zdecydowanie mniej!!!

 • Aśka1987

  skandal, jak oni traktują klientów

 • Aneta Jastrząb

  daję jedną gwiazdkę. mam tam konto osobiste, firmowe i kartę kredytową.ostatnio się okazało, że na karcie mam jakiś koszmarny debet. skąd? no nie wiadomo, bo transakcje robiłam kartą debetową, a bank sobie sam je „przeniósł”. odsetki rosną,sprawa nadal nie wyjaśniona, a ja już jestem w plecy na 250 złotych.

 • mosi

  takie prowizje jakich sobie zyczom to rozbój w biały dzień. nigdzie takich złych wyliczeń nie dostałam.

 • Jarek

  jedyną zaletą tego banku to kredyt online przez internet – cała reszta jest fatalna, ale jak ktoś chce szybko kredyt to mbank mu da

 • lala

  za potwierdzenie spłaty kredytu chcom aż 40 zł. ludzie kto to słyszał. opłata za świstek, jeden druczek. raczej nie wydam tyle kasy. obsługa miła, ale jak człowiek usłyszy te ceny to i tak krew go zalewa. niestety przeważnie pewnie kończy się na tym rze obrywa kasjerka albo doradca. a to wina polityki banku.

 • Jagoda

  WOOW. Spojrzałam w RRSO i mi wystarczy… Jak widzę ciągną opłaty wszędzie, od darmowych kont zaczynając. Nie polecam, stanowczo, prowizja, oprocentowanie i rata ponad tysiąc zł przy 30-tysięcznym kredycie… trochę poszaleli sobie…

 • wiesiek

  Nie rozumiem ile czasu może zająć przyznani kredytu gotówkowego w wysokości 20 tyś. Z moją żoną mieliśmy dobrą historię kredytową, ja obecnie pracuję i dobrze zarabiam, żona wychowuje troje dzieci. Zwodzona nas prawie 2 miesiące, ciągłe donoszenie dokumentów, zabawy z wnioskami, jakiś cyrk i kpina z ludzi, a do tego jeszcze ci analitycy. Nie wytrzymaliśmy tego niestety, znaleźliśmy nowy bank gdzie to wszystko odbyło się w ciągu 3 dni.

 • Mikel Nick

  Miałem kiedyś kredyt w mbanku i bardzo żle to wspominam. przez pół roku musiałem walczyć o swoje prawa, bo pani w banku zrobiła bubla i potem wmawiano mi że sam na to się zgodziłem. na szczęście udało mi się wszystko odkręcić, ale ile nerwów mnie to kosztowało to już moje! jak idziecie do tego banku (bo się uprzecie) to dokładnie sprawdzajcie pracowników!

 • Kasia z twojdoradcafinanswy.pl

  niby mało formalności, szybka decyzja, kasa na koncie po kwadransie, wysoka zdolność, ale mbank ma bardzo drogoe pożyczki w każdym wydaniu. jeśli ktos da się skusić na kredyt gotówkowy u nich – niech sobie dokładnie policzy koszty prowizji – często jest wyższa niż gdzie indziej nieco wyższe oprocentowanie. plusem mbanku jest to, że nie wymusza ubezpieczenia, ale i tak gdzie indziej można dostać lepsze warunki na starcie. tak więc, choć otoczka bardzo fajna, bo i wniosek prosty i procedura dobra, to jednak odradzam mbank zdecydowanie ze względu na spore koszty. jak macie tu kredyt – zastanówcie się nad szybszą spłatą albo przeniesiem kredytu gdzie indziej, jak kwota duza – możecie na tym tylko zyskać

 • Joanna Nyks

  Miałam u nich konto przez 3 lata i byłam zadowolona. jak chciałam kredyt to nagle okazało się, że jestem bardzo mało wiarygodna. Po tej akcji w ciągu 2 godzin zamknęłam konto i przeniosłam je do ing i powiem szczerze- nie żałuję.

Facebook