1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy Orange Finanse- oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Orange Finanse- oprocentowanie, opinie, dokumenty

Ocena: 3.1 (ilość ocen: 122)

Orange Finanse kieruje swoje produkty zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Jest połączeniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych firmy telekomunikacyjnej Orange z usługami bankowymi dostarczanymi przez mBank. Kredyt gotówkowy w Orange Finanse to opcja dla osób, które cenią w takich produktach wygodę, prostotę oraz bezpieczeństwo zarządzania codziennymi finansami. Instytucja oferuje gamę mobilnych narzędzi i aplikacji.

Kredyt gotówkowy w Orange Finanse

O kredyt gotówkowy można wnioskować w salonie Orange, przez internet lub poprzez infolinię. Kredyt udzielany jest na kwoty od 500 zł do 150 000 zł brutto, na okres od 3 do 84 miesięcy. W czasie trwania zobowiązania kredytobiorca może ubiegać się o zawieszenie rat kapitałowych na maksymalnie trzy miesiące.

Kredyt w Orange Finanse opiera się na oprocentowaniu zmiennym, którego podstawę stanowią marża i zmienna stawka WIBOR 3M. Uzyskane środki można wypłacić z bankomatu za pomocą karty debetowej wydanej do rachunku, dokonać przelewu lub zapłacić kartą debetową w sklepie.

Oferty kredytów gotówkowych w Orange Finanse

Kredyt na Twoje potrzeby | Orange Finanse

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.466,25 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

473,64 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 4,98% | Prowizja banku: 10,99%, 1.099,00 zł | RRSO: 12,62%
Maksymalny okres kredytowania: 84 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 125.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Brak danych
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Prowizja kredytu może wynosić od 10,99% do 17,89%. Procedura starania się o kredyt jest uproszczona. Karencja spłaty nawet na 3 miesiące. Wniosek o kredyt możesz złożyć w placówce Orange, przez infolinię lub internet. Kredyt jest oprocentowany według stawki zmiennej, opartej o WIBOR 3M. Bank nie podaje marży.

Kredyty gotówkowe oprocentowane już od 4,98% w skali roku (oprocentowanie nominalne). Orange Finanse pobiera prowizję za udzielenie pożyczki w wysokości od 10,99% do 17,89%.

Zobacz, jak oferta Orange Finanse wypada na tle konkurencji i sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych.

Inne pożyczki i kredyty w Orange Finanse

Orange Finanse proponuje swoim klientom także kredyt odnawialny, w którym odsetki są naliczane od wykorzystanej kwoty. Jego spłata następuje automatycznie, po wpłynięciu środków na konto. Maksymalna kwota limitu to 100 000 zł. Jego oprocentowanie nominalne po 90 dniach od chwili uruchomienia wynosi 9,99% w skali roku. Karta debetowa NFC to sposób na wygodne i nowoczesne płatności zbliżeniowe bez konieczności noszenia przy sobie karty do konta. W Orange Finanse znajdziemy również kartę dedykowaną młodzieży poniżej 18 lat oraz karty do konta i kredytowe.

Koszty kredytu gotówkowego w Orange Finanse – przykładowe wyliczenia

Przy RRSO na poziomie 10,62% koszt kredytu, wziętego na 10 000 złotych na 24 miesiące, wyniesie 12 242,59 złotych. Koszt prowizji wyniesie 1 099,00 złotych, a miesięczna rata wyniesie 464,32 złotych. Kwoty te nie uwzględniają kosztów dodatkowego ubezpieczenia oraz produktów dodatkowych (np. konta bankowego).

Dokumenty do kredytu gotówkowego w Orange Finanse

Przy kredycie gotówkowym do 4 000 zł wystarczy aktualny dowód tożsamości. Dla wyższych sum będzie trzeba dodatkowo przedstawić zaświadczenie o źródłach i wysokości zarobków.

Podstawowe informacje o Orange Finanse

mBank to jeden z największych banków uniwersalnych w Polsce. Jako pierwszy w naszym kraju był w pełni internetowy. Jest to instytucja finansowa ceniąca nowatorskie rozwiązania, stawiająca na rozwój bankowości mobilnej i internetowej. Orange Polska S.A. należy do głównych dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce. Obsługuje już blisko 20 milionów użytkowników. Cechuje się innowacyjnością oraz skłonnością do wdrażania nowych rozwiązań w zakresie telekomunikacji.

W 2014 roku w ramach sojuszu pomiędzy Orange i mBank powstał nowy bank pod nazwą Orange Finanse. Orange Polska S.A. dostarcza sieć dystrybucji poprzez punkty obsługi klienta w całym kraju i dostęp do ponad 10-milionowej liczby klientów, natomiast mBank dzieli się technologią, licencją, bilansem oraz know-how. Stworzenie nowej instytucji finansowej kosztowało 15 mln złotych.

Od tamtego czasu Orange Finanse staje się marką coraz bardziej rozpoznawalną w Polsce. Zwiększa także swoją ofertę produktową oraz poszerza grono klientów. Zdobył także nagrody takie jak: pierwsze miejsce w rankingu TotalMoney w 2017 roku za najlepsze konto osobiste oraz wyróżnienie w kategorii „bankowość mobilna” konkursu Przyjazny Bank Newsweeka.

Kontakt z Orange Finanse

Infolinia dla telefonów komórkowych i stacjonarnych: +48 42 19 300

Centrala:

mBank S.A.

Oddział Bankowości Mobilnej w Łodzi

Skrytka Pocztowa 2108

90-959 Łódź 2


Opinie o kredycie gotówkowym w Orange Finanse

 • rozsądny

  jak pewnie wszystkie te pseudobanki telekomów najpierw będzie za darmo, a potem wszystko dwukrotnie droższe

 • piotr

  nie tylko was zmuszajom. durzo instytucji ma taki nacisk. w końcu to żyła złota!!!!!!!!!!! przyjrzyj się marżom i tym moim „ukochanym” opłatom dodatkowym za hęć do życia i miłość do ojczyzny tam jest dodatkowe 30% zarobku

 • tropi

  to ciekawe co byś powiedziala o santander. orange ma milion razy lepsze warunki!!!

 • tubis

  nie dość, że na telefonach zdzierają, to teraz jeszcze na kredytach majom?? i to jeszcze z mbankiem.ludzie ostrzegam, nie dajcie się nabrać. to już z daleka razi w oczy i wygląda mega źle…

  • Baska

   nie ważne jak wygląda, ale raczej jak działa?! niedoszkolona kadra która nie powinna kredytów sprzedawać! niech ktoś się za to weźmie!

 • moll

  byłam w głebokim szoku jak okazało się, że u nich mozna tez kredyt załatwić. w sumie to rozsadne rozwiązanie bo maja ogromna siec placowek i zawsze do nich jest blisko. niestety tylko na tym ze zawsze blisko sie kończy. warunki co najmniej srednie. raczej nie skorzystam z tej oferty.

  • matias

   tak, jak zapytałem o kredyt to pani spojrzała na mnie z miną „boże tylko nie to”. w sumie to nic się od niej nie dowiedziałem. nawet podstawy okazały się zbyt trudne. nie wiem czy wszędzie tak jest, czy tylko ja mam takiego pecha?

 • leokadia

  bo orange finanse powstało z sojuszu orange i mbanku, dlatego to logo tam jest. jak dla mnie mbank szału nie robi, a już w duecie z orange to jakaś pomyłka ktura niepowinna mieć miejsca.

 • MatiG7

  miałem kiedyś telefon w tej sieci, rachunki były drogie jak nic. teraz miałbym płacić tyle kasy za kredyt? wole znaleźć ciekawszą ofertę. Pozdrawiam

 • mao

  takie miksy w stylu siec z telefonami + bank to nie jest dobre połaczenie. zawsze dla klientów kończy się brakiem profesjonalizmu sprzedawców oraz kłopotami w załatwieniu formalności. jednym słowem firma w której nikt nic nie wie.

  • Marek_S

   niestety tutaj tak właśnie jest. zero informacji, nikt nic nie wie. mam wrażenie, że sam bez żadnego doświadczenia lepiej się znam. aż przykro to pisać

 • Krzysiek

  generalnie kredyt w orange to porażka już na etapie zdobywania informacji – jak piszą inni niżej – straszna dezinformacja. dzwonię na infolinię, wybiram, że produkty bankowe, trafiam na jakiegoś zaspanego chłoptasia, który chyba nawet dobrze skryptu nie przeczytał. on nie wie, czy oprocentowanie jakie mi podaje to zwyczajne czy rrso. nie wie, czy można wybrać raty malejące, on mi bardzo chętnie pomoże, a jeszcze chętniej umówi z doradcą, ale nie wie, czy jest ubezpieczenie kredytu. pytam się w końcu zirytowany, co on wie, a on mi na to: yy, a może oprócz kredytu chciałby pan internet? no wymiękłem. jeśli ta firma nie jest w stanie kompetentnie przedstawić swojej oferty to szkoda gadać, wolę pko czy inny tradycyjny bank, gdzie w placówce nie sprzedają wszystkiego a w kolejce nie ma nastolaktów z zepsutym telefonem i rozhisteryzowanej pani zza wysokim rachunkiem męża, tylko spokój i szybka, miła obsługa. zwłaszcza, że choć zwykle banki otwierane przez telekomy mają dobre warunki, to jednak tmobile jest w aliorze, gdzie jest tanio, a orange pożeniło się z mbankiem, gdzie kredytu bez wysokiej prowizji nie dostaniesz…

 • Karola

  w naszej małej mieścince też jest orange. jednak nie mają zbyt dużo klientów. naprawdę drogie te ich kredyty. poza tym nie podoba mi się ich podejście do klienta! czasami mam wrażenie, że robią łaskę ludziom, że ich obsługują. szczerze powiem, że nie tylko ja tak myślę. zresztą po małych mieścinach to takie opinie szybko się rozchodzą, a odzyskać reputację jest bardzo ciężko.

 • suzi

  powiedzcie mi co z nimi aloe ze mną jest NIE TAK? bo ja czegoś tu nie rozumiem. pracuje na umowe o prace na czas nieokreślony. moj mąż też. zarabiamy po 3 tys zł. nie mamy dzieci. nigdy nie braliśmy kredytu. a orange zaproponował nam kredyt z oprocentowaniem 7,5% i prowizja 13%. i to pożyczkę na 15 tysięcy. poszliśmy do pko i dostaliśmy oprocentowanie o 3% niższe i prowizje 9%. bank ma jakieś nienormalne procedury skoro odstrasza takich klientów jak my. ja nie wiem jak oni wogóle funkcjonują i konkurują z innymi bankami, chyba na telefonach nieźle wychodzą tylko

 • guru

  najgorsze co może być to ich konsultanci siedzący na infolinii. niczego się od nich nie dowiesz. niewiem za co im płacą!

Facebook