1. Gotowkowe.net
  2. >
  3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
  4. >
  5. Kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbank - oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbank – oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbank – oprocentowanie, opinie, dokumenty
Ocena: 3.3 (ilość ocen: 155)

Raiffeisen Bank Polska S.A. działa na rynku polskim pod nazwą Raiffeisen Polbank. Jest to jedna z pierwszych instytucji finansowych z zagranicznym kapitałem, jaka pojawiła się w naszym kraju. Z usług Banku poprzez sieć 300 placówek korzysta już 700 tysięcy klientów.W ofercie Raiffeisen Polbank znaleźć można także kredyty gotówkowe, karty kredytowe, limity w koncie bankowym oraz celowe pożyczki (np. kredyt samochodowy). Przyznawane pożyczki pomogły spełnić niejedno marzenie. Zapoznaj się z produktami Raiffeisen Polbank i sprawdź, czy to oferta właśnie dla Ciebie.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank możemy spłacać nawet przez 8 lat. Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000 zł. Można go uzyskać przez telefon, internet lub w oddziale. Aby otrzymać kredyt gotówkowy poprzez internet wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie i poczekać na telefon od konsultanta, który przeprowadzi nas przez całą niezbędną procedurę. Bank oferuje także ubezpieczenie kredytu gotówkowego w różnych zakresach. Środki uzyskane w ramach pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel.

Raiffeisen Polbank akceptuje wiele źródeł dochodu. W przypadku problemów ze spłatą instytucja finansowa dopuszcza różne sposoby restrukturyzacji zadłużenia. Złożenie wniosku oraz podpisanie umowy o restrukturyzację jest bezpłatne.

Oferty kredytów gotówkowych w Raiffeisen Polbank

Kredyt na miarę | Raiffeisen Polbank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

13.207,62 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

487,82 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 4,99% | Prowizja banku: 15,00%, 1.500,00 zł | RRSO: 15,62%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak, do 4 tys zł.
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Prowizja kredytu może wynieść od 0% do 30%, ustalana jest indywidualnie. Kredyt na maksymalnie 8 lat na kwotę do 150 tysięcy złotych. Pożyczkę na oświadczenie o dochodach uzyskamy jedynie do 4 tysięcy złotych, powyżej tej kwoty należy dostarczyć zaświadczenie o zarobkach. RRSO dla przykładu reprezentatywnego.

Kredyt gotówkowy bez odsetek | Raiffeisen Polbank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

15.059,14 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

527,46 zł
ZAMÓW KREDYT
ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 0,00% | Prowizja banku: 24,00%, 2.400,00 zł | RRSO: 23,75%
Maksymalny okres kredytowania: 30 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 10.000,00 zł
Oprocentowanie: 1M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak, do 4 tys zł.
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt gotówkowy bez odsetek to zobowiązanie, w którym nie płacisz odsetek od kredytu, jedynie prowizję za jego udzielenie. Kredyt można otrzymać na kwotę od 1 000 do 10 000 złotych. Prowizja pożyczki zaczyna się od 6% i zależy od ilości rat kredytu, minimalny okres kredytowania to 6 rat (6% prowizji), maksymalny to 30 (30% prowizji). Przy kredycie do 4 000 złotych nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. RRSO podane dla przykładu reprezentatywnego.

Oprócz zwykłych kredytów i pożyczek gotówkowych w Raiffeisen otrzymamy także kredyty ratalne, konsolidacyjne i hipoteczne. Dla osób, które lubią mieć dostęp do dodatkowych środków instytucja finansowa przygotowała konto z limitem. Karta płatnicza związana z kontem osobistym, debetowa czy kredytowa to wygoda użytkowania i sposób na szybkie płatności. To także rozwiązanie na dopływ gotówki w trudnych sytuacjach.

Dokumenty do kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank

Do uzyskania kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbanku niezbędny będzie aktualny dowód tożsamości. Podstawa przy wyższych kwotach to zaświadczenie o źródłach oraz wysokości dochodów. Raiffeisen Polbank honoruje wiele rodzajów umów będących podstawą do obliczenia zdolności kredytowej wnioskodawcy: umowę o pracę, zlecenie, dzieło, samozatrudnienie, emeryturę, rentę oraz inne świadczenia socjalne.

Koszty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank – przykładowe wyliczenia

Decydując się na kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank na kwotę 10 000 złotych na 24 miesiące musimy liczyć się z całkowitym kosztem kredytu 15 059,14 złotych, z czego 2 400,00 złotych to prowizja za udzielenie kredytu. Miesięczna rata wyniesie 527,46 złotych. RRSO to 23,75%. Koszty nie uwzględniają ubezpieczenia kredytu.

Podstawowe informacje o Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Bank działa na rynku polskim od 1991 roku. Na początku skupiał się na obsłudze przedsiębiorstw i zamożnych klientów indywidualnych. Z czasem poszerzał grupy odbiorców. Następne lata jego działalności to okres dynamicznego rozwoju. W 2000 roku rozpoczął ekspansję w segmencie detalicznym oraz stał się liderem sektora MSP. Wprowadził karty kredytowe dla klientów indywidualnych oraz dostęp do konta przez telefon komórkowy.

Dla wygody klientów poszerzył pakiet systemu bankowości internetowej i mobilnej udostępniając R-Online oraz R-Mobile. Zadbał także o firmy i przedsiębiorstwa oferując R-Online Biznes, R-Firmę oraz uruchamiając w 2006 roku Internetową Platformę Transakcyjną R-Dealer. Fuzja prawna Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG, mająca miejsce w 2012 roku doprowadziła do powstania rok później nowej marki finansowej na polskim rynku- Raiffeisen Polbank.

Instytucja finansowa ma charakter uniwersalny. Klientów o szczególnych wymaganiach obsługuje za pomocą bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen. W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska wchodzą: Raiffeisen Investment Polska Sp. ZO.O., Raiffeisen Solutions Sp. ZO.O. oraz Raiffeisen TFI S.A.

Kontakt z Raiffeisen Polbank

Infolinia dla klientów: 801 180 801 lub 22 549 99 99
Centrala:
Raiffeisen Bank Polska SA
ul. Grzybowska 78
00-844 Warszawa

Opinie o kredycie gotówkowym w Raiffeisen Polbank

Facebook