1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbank - oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbank – oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbank – oprocentowanie, opinie, dokumenty
Ocena: 3.2 (ilość ocen: 138)

Raiffeisen Bank Polska S.A. działa na rynku polskim pod nazwą Raiffeisen Polbank. Jest to jedna z pierwszych instytucji finansowych z zagranicznym kapitałem, jaka pojawiła się w naszym kraju. Z usług Banku poprzez sieć 300 placówek korzysta już 700 tysięcy klientów.W ofercie Raiffeisen Polbank znaleźć można także kredyty gotówkowe, karty kredytowe, limity w koncie bankowym oraz celowe pożyczki (np. kredyt samochodowy). Przyznawane pożyczki pomogły spełnić niejedno marzenie. Zapoznaj się z produktami Raiffeisen Polbank i sprawdź, czy to oferta właśnie dla Ciebie.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank możemy spłacać nawet przez 8 lat. Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000 zł. Można go uzyskać przez telefon, internet lub w oddziale. Aby otrzymać kredyt gotówkowy poprzez internet wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie i poczekać na telefon od konsultanta, który przeprowadzi nas przez całą niezbędną procedurę. Bank oferuje także ubezpieczenie kredytu gotówkowego w różnych zakresach. Środki uzyskane w ramach pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel.

Raiffeisen Polbank akceptuje wiele źródeł dochodu. W przypadku problemów ze spłatą instytucja finansowa dopuszcza różne sposoby restrukturyzacji zadłużenia. Złożenie wniosku oraz podpisanie umowy o restrukturyzację jest bezpłatne.

Oferty kredytów gotówkowych w Raiffeisen Polbank

Kredyt gotówkowy bez odsetek | Raiffeisen Polbank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.010,04 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

475,42 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 0,00% | Prowizja banku: 6,00%, 600,00 zł | RRSO: 13,00%
Maksymalny okres kredytowania: 30 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 10.000,00 zł
Oprocentowanie: 1M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak, do 5 tyś zł.
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt gotówkowy bez odsetek to zobowiązanie, w którym nie płacisz odsetek od kredytu, jedynie prowizję za jego udzielenie. Kredyt można otrzymać na kwotę od 1 000 do 10 000 złotych. Prowizja pożyczki zaczyna się od 6% i zależy od ilości rat kredytu, minimalny okres kredytowania to 6 rat (6% prowizji), maksymalny to 30 (30% prowizji). Przy kredycie do 5 000 złotych nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach.

Kredyt na miarę | Raiffeisen Polbank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

13.075,32 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

482,30 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 4,99% | Prowizja banku: 15,00%, 1.500,00 zł | RRSO: 14,46%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 150.000,00 zł
Oprocentowanie: 1M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Tak, do 5 tyś zł.
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Prowizja kredytu może wynieść od 0% do 30%, ustalana jest indywidualnie. Kredyt na maksymalnie 8 lat na kwotę do 150 tysięcy złotych. Pożyczkę na oświadczenie o dochodach uzyskamy jedynie do 5 tysięcy złotych, powyżej tej kwoty należy dostarczyć zaświadczenie o zarobkach. RRSO dla przykładu reprezentatywnego.

Oprócz zwykłych kredytów i pożyczek gotówkowych w Raiffeisen otrzymamy także kredyty ratalne, konsolidacyjne i hipoteczne. Dla osób, które lubią mieć dostęp do dodatkowych środków instytucja finansowa przygotowała konto z limitem. Karta płatnicza związana z kontem osobistym, debetowa czy kredytowa to wygoda użytkowania i sposób na szybkie płatności. To także rozwiązanie na dopływ gotówki w trudnych sytuacjach.

Dokumenty do kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank

Do uzyskania kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbanku niezbędny będzie aktualny dowód tożsamości. Podstawa przy wyższych kwotach to zaświadczenie o źródłach oraz wysokości dochodów. Raiffeisen Polbank honoruje wiele rodzajów umów będących podstawą do obliczenia zdolności kredytowej wnioskodawcy: umowę o pracę, zlecenie, dzieło, samozatrudnienie, emeryturę, rentę oraz inne świadczenia socjalne.

Koszty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank – przykładowe wyliczenia

Decydując się na kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank na kwotę 10 000 złotych na 24 miesiące musimy liczyć się z całkowitym kosztem kredytu 12 625,81 złotych, z czego 1.500,00 złotych to prowizja za udzielenie kredytu. Miesięczna rata wyniesie 463,58 złotych. RRSO to 10,46%. Koszty nie uwzględniają ubezpieczenia kredytu.

Podstawowe informacje o Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Bank działa na rynku polskim od 1991 roku. Na początku skupiał się na obsłudze przedsiębiorstw i zamożnych klientów indywidualnych. Z czasem poszerzał grupy odbiorców. Następne lata jego działalności to okres dynamicznego rozwoju. W 2000 roku rozpoczął ekspansję w segmencie detalicznym oraz stał się liderem sektora MSP. Wprowadził karty kredytowe dla klientów indywidualnych oraz dostęp do konta przez telefon komórkowy.

Dla wygody klientów poszerzył pakiet systemu bankowości internetowej i mobilnej udostępniając R-Online oraz R-Mobile. Zadbał także o firmy i przedsiębiorstwa oferując R-Online Biznes, R-Firmę oraz uruchamiając w 2006 roku Internetową Platformę Transakcyjną R-Dealer. Fuzja prawna Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG, mająca miejsce w 2012 roku doprowadziła do powstania rok później nowej marki finansowej na polskim rynku- Raiffeisen Polbank.

Instytucja finansowa ma charakter uniwersalny. Klientów o szczególnych wymaganiach obsługuje za pomocą bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen. W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska wchodzą: Raiffeisen Investment Polska Sp. ZO.O., Raiffeisen Solutions Sp. ZO.O. oraz Raiffeisen TFI S.A.

Kontakt z Raiffeisen Polbank

Infolinia dla klientów: 801 180 801 lub 22 549 99 99
Centrala:
Raiffeisen Bank Polska SA
ul. Grzybowska 78
00-844 Warszawa

Opinie o kredycie gotówkowym w Raiffeisen Polbank

 • slazak

  mialem tam konto w niemczech i to byla klasa, w polsce jest to rownie slabe, jak „niemieckie” proszki do prania. maja rozne standardy dla polakow i dla niemcow, to moim zdaniem ich skresla od razu

  • pol

   no tak, tylko tak jest przewaznie ze wszystkimi takimi produktami. czy to usługi czy towary lepiej korzystać za granicą!!

  • MotylekB

   Zgadzam się z tym całkowicie, też miałam tam konto i było ok. A tutaj, szkoda gadać. Ale tak już jest, Europa Środkowa i Wschodnia to dla nich śmietnik, myślą,że zadowolimy się jakimiś odpadkami, jedzenie gorszej jakości i usługi. Ale cena u nas wszystkiego wyższa.

 • losia

  Bardzo zawiodłam się na tym banku, a muszę zaznaczyć, że trudno mnie do czegoś zrazić. jestem od dawna klientką tego banku, niestety nagle okazało się, że mimo wieloletniego związania bank dał mi gorsze warunki niż nowo przychodzącemu z ulicy. gdybym wcześniej się rozejrzała się co się święci to na pewno nie podpisałabym z nimi umowy. to był pierwszy i ostatni raz.

 • Majka J

  0% dla nowych klientów? To na czym oni zarabiają, to oprocentowanie na pewno do jakiejś kwoty, z samej prowizji się utrzymują?jasne.

  • agi

   na pewno do jakichś 2 tysi albo coś koło tego. chyba że prowizja jest chorendalna.

  • olka_mala

   pewnie na innych kosztach w stylu ubezpieczenie, marża itp. to są znane bankowe sztuczki żeby klient cieszył się z promocji, której tak na

 • Maj-ka89

  zawiodłam się na tym banku. jak się przychodzi do oddziału to tak ładnie potrafią opowiadać o swojej ofercie. dlatego zupełny szok to ich propozycja po tym jak pani wprowadzi wszystkie dane do formularza. nagle się okazuje że jest dwa razy drożej niż przed chwilą mówiła. naprawdę trzeba uważać, a napewno już nie wierzyć tym wszystkim złudnym reklamom kture mają tylko przyciągnąć naiwnego klienta. nie ma nic za darmo, a jak bank daje ofertę niby promocyjną to wiadomo, że jest w tym jakis chaczyk

 • marcelona

  jestem od 3 lat klientkom tego banku i naprawdę do tej pory nie narzekałam, jednak kredyt u nich to nie był dobry pomysł. mogłam lepiej skorzystać z lini w rachunku ale cóż mondry Polak po szkodzie. mimo tego iż jestem ich klientkom naliczyli mi bardzo wysoką prowizję. do tego nie mogłam liczyć na żadne upusty obniżki itp. po prostu po mnie pojechali na całości. kredyt wzięlam jedynie dlatego że szybko kasy porzebowałam a nie dlatego że dali mi dobrą stawkę.

 • Remek

  ten bank ma fascynującą politykę sprzedażową – jak się do nich samodzielnie nie zadzwoni to o decyzji kredytowej się nie dowie. trzy razy składame wniosek online – nikt nie zadzwonił przez kilka dni, kompletna cisza. W końcu poszłem do bank u mnie w mieście, mówię o tym, że chcialem kredyt. Pani do mnie: jasne, jasne, proszę tylko o odpowidź na kilka pytań, potem wywiad o wynagrodzenie itp. a na koniec pani patrzy w komputer i mówi: ojej, ale pan ma u nas juz przyznnay kredyt. Ja mówię kiedy? ona; trzy dni temu. Bym się nie dowiedział chyba inaczej. Co prawda brałem małą kwotę, więc rozumiem, że wielkich formalności nie ma, ale chociażby mogli łaskawie powiadomić co tam zdecydowali

 • nycel

  tam gdzie wydaje się tanio upychają zawsze jakieś opłaty dodatkowe.

Facebook