1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy Santander Consumer- oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Santander Consumer- oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy Santander Consumer- oprocentowanie, opinie, dokumenty
Ocena: 3.2 (ilość ocen: 70)

Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Na polskim rynku działa od 2001 roku, jednak pod obecną marką znany jest od 2006 roku. Klienci są obsługiwani w 605 placówkach. Kredyt ratalny dostępny jest bezpośrednio w 33 000 sklepach i marketach, a kredyt samochodowy w ponad 1 000 salonach i komisach samochodowych. Dla klientów indywidualnych Santander Consumer Bank przygotował wiele atrakcyjnych kredytów gotówkowych. Czasowe promocje to część strategii banku. Dzięki temu można skorzystać z oferty z zerową marżą lub obniżonym oprocentowaniem.

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku

Kredyt gotówkowy można otrzymać podczas wizyty w oddziale. Drugim sposobem jest wypełnienie formularza online. Po tej czynności skontaktuje się z nami doradca, który wskaże następne kroki jakie trzeba podjąć. Potwierdzenie tożsamości przy zaciąganiu zobowiązania online odbywa się na podstawie zwrotnego przelewu na symboliczną kwotę 1 zł. W razie wątpliwości możemy zadzwonić na infolinię. Wysokość kredytu gotówkowego to nawet 50 000 zł dla stałych klientów oraz 35 000 zł dla nowych.

Dostęp do środków możemy otrzymać w ciągu 24 godzin przy umowach online oraz w ciągu 15 minut przy umowach zawieranych w oddziale. Oprocentowanie jest stałe, a Bank daje gwarancję jego utrzymania na jednakowym poziomie. Zainteresowane osoby mogą ubezpieczyć kredyt gotówkowy oraz korzystać z pakietu „Pomoc na zawołanie”.

Oferty kredytów gotówkowych w Santander Consumer

Mistrzowski kredyt gotówkowy | Santander Consumer Bank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.253,97 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

468,92 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 3,99% | Prowizja banku: 10,00%, 1.000,00 zł | RRSO: 11,61%
Maksymalny okres kredytowania: 60 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 6.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 35.000,00 zł
Oprocentowanie: stałe
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Brak danych
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Tak, przy wyższej kwocie
Informacje:
Wysokość kredytu gotówkowego to nawet 50 000 zł dla stałych klientów oraz 35 000 zł dla nowych. Dostęp do środków możemy otrzymać w ciągu 24 godzin przy umowach online oraz w ciągu 15 minut przy umowach zawieranych w oddziale. Oprocentowanie jest stałe, a Bank daje gwarancję jego utrzymania na jednakowym poziomie. Zainteresowane osoby mogą ubezpieczyć kredyt gotówkowy oraz korzystać z Pakietu „Pomoc na zawołanie”. Oprocentowanie kredytu jest stałe; oprocentowanie od 3,99% dla nowych klientów i 4,99% dla obecnych; RSSO dla przykładu reprezentatywnego 11,61% oraz oprocentowanie 3,99%. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

Kredyt samochodowy | Santander Consumer Bank

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

12.257,44 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

477,39 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt samochodowy | Raty: równe Oprocentowanie: 2,99% | Prowizja banku: 8,00%, 800,00 zł | RRSO: 13,42%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 1.000.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Tak
Szybsza spłata: Tak
Kredyt na oświadczenie: Nie
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank można wziąć na samochód osobowy lub dostawczy, maksymalnie 12-letni. Kredyt można spłacać w ratach miesięcznych lub balonowych (raz do roku). Bank akceptuje różne źródła dochodu, także z zagranicy. Do kredytu wymagana jest cesja ubezpieczenia AC na zakupiony samochód oraz przewłaszczenie pojazdu. RRSO dla przykładu reprezentatywnego.

Oprocentowanie już od 3,99% dla nowych klientów, dla stałych od 4,99%. Bank nie ujawnia wysokości marży. Sprawdź także ranking kredytów gotówkowych, by na ich tle ocenić ofertę Santander Consumer Bank.

Inne pożyczki i kredyty w Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank oferuje także kredyty samochodowe, ratalne, konsolidacyjne na spłatę wielu zobowiązań, a także pożyczkę udzielaną bez wychodzenia z domu i odwiedzania oddziału. Karty kredytowe dają szybki dostęp do dodatkowych środków oraz umożliwiają dokonywanie zakupów na raty. W ramach Visa Oferta będziemy mogli skorzystać z ofert promocyjnych. To także brak konieczności płacenia odsetek za wykorzystanie limitu na karcie w okresie wskazanym w umowie.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w Santander Consumer Banku

Podstawowe dokumenty wymagane przy zawieraniu kredytu gotówkowego:

 • dowód osobisty
 • zaświadczenie o dochodach (akceptacja wielu źródeł uzyskania dochodu).

Dla obcokrajowców także:

 • karta pobytu z wydanym zezwoleniem na osiedlenie się lub pobyt rezydenta długoterminowego,
 • dokument potwierdzający prawo stałego pobytu lub zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela,
 • karta pobytu lub karta stałego pobytu członka rodziny obywatela.

KOSZTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO W SANTANDER CONSUMER BANK – PRZYKŁADOWE WYLICZENIE

Wybierając kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank przy kwocie 10 000 zł, zaciągniętej na 24 miesiące zapłacimy łącznie 12 253,97 zł.  Budżet domowy zostanie obciążony co miesiąc kwotą 468,92 zł. Bank pobierze prowizję- 1 000 zł za udzielenie kredytu gotówkowego. RRSO wyniesie zatem 11,61%. Do powyższych wyliczeń nie są uwzględniane koszty ubezpieczeń oraz innych dodatkowych produktów warunkujących skorzystanie z promocji.

Zdolność kredytowa w Santander Consumer Bank

Wiarygodność kredytobiorcy jest niezwykle ważna dla banku przy udzielaniu kredytów. Analiza wysokości źródeł dochodu to podstawa, która daje obraz możliwości finansowych osoby wnioskującej. Santander Consumer oceniając zdolność kredytową klientów bierze pod uwagę także ich historię kredytową, rzetelność i systematyczność spłat oraz ewentualne zadłużenia. Dlatego osoby solidnie wywiązujące się z poprzednich zobowiązań mogą liczyć na uzyskanie wyższych kwot oraz z reguły na znacznie zmniejszenie ilości niezbędnych dokumentów.

Podstawowe informacje o Santander Consumer Banku

Poprzez nabycie w 2002 roku Bank of America Polska SA rozpoczęto wdrażanie planów działalności w Polsce. Przejmując instytucję finansową zmieniono nazwę na CC-Bank SA z siedzibą w Poznaniu. W 2004 roku przejęto Polskie Towarzystwo Finansowe i zmieniono nazwę na PTF Bank SA, a także po raz kolejny przeniesiono siedzibę, tym razem do Wrocławia. Obecna nazwa funkcjonuje od 2006 roku. Cztery lata później Santander Consumer przejął prawie cały AIG Bank Polska.
Połączenie obu instytucji pod nazwą Santander Consumer Bank SA nastąpiło 1 marca 2009 roku. Bank oferuje głównie kredyty gotówkowe, karty kredytowe oraz kredyty na zakup pojazdów mechanicznych. Instytucja finansowa doceniana jest w wielu kategoriach. W 2016 roku otrzymała 1. Miejsce dla Mistrzowskiego kredytu gotówkowego w rankingu TotalMoney oraz godło Banku Przyjaznego Klientowi. Na przestrzeni lat swej działalności Santander Consumer Bank otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Dane kontaktowe Santander Consumer Bank

telefonInfolinia: 195 00
Centrala:
Santander Consumer Bank S.A.
ul. Strzegomska 42c
53-611 Wrocław

Opinie o kredycie gotówkowym w Santander Consumer Banku

 • rubens

  Mam złe doświadczenia z tym bankiem. Kazali mi się ubezpieczyć do kredytu bez tego nie chcieli dać. Jak uległem wypadkowi okazało się, że nic nie dostanę. Jeszcze teraz mi ulotki przesyłają, żebym znowu u nich kredyt wziął. Żenada.

 • Marek_S

  Prowizja prawie 10%. te banki to mnie powalają na kolana po prostu. weź teraz kredyt to z długów nie wyjdziesz. ile można żądać za zwykły kredyt!!

 • Aneta Jastrząb

  mam bardzo złą opinię o tym banku. brałam tam kredyt gotówkowy i zakładałam konto bankowe. Najpierw umowa jechała kurierem prawie 2 tygodnie… a mieszkam pod warszawą! a centrala w stolcy. potem dzwonili, że umowa zaginęła, choć odesłałam ją kurierem i miałąm potwierdzenie. po przsłaniu skanu potwierdzenia nagle umowa się znalazła „cudownie”, ale aktywnego konta i kredytu na nim – nadal niet. po prawie miesiącu i kilkudziesięcu telefonach na inflonię – wreszcie aktywowalo wszystko. takiego bajzlu w banku dawno nie widziałam, a korzystam z wielu różnych i sama i w imienu klientów (jestem księgową). nie wiem, czym to jest spowodowane, ale mnie osobiście odebrało pełną wiarygodość dla tego banku.

 • kaska

  najbardziej złodziejski bank w tym kraju nie odpowiadaja na pismo nie mozna sie dobic na infolinie pozyczyc pieniadze umieja ale potem obsluzyc klienta to juz ich nie ma

 • Karol

  nie polecam, zwłaszcza przy problemie ze spłatą kredytu. chciałem rozłorzyć na mniejsze raty, bo straciłem pracę, ale oni nie chcieli się dogadać. same oroblemy mam przez nich, wpisali mnie do bik, choć usiłowałem załatwić karęncję spłaty.

  • so

   banki to są bezwzględne. a niech oni tylko coś ci wiszą np z lokaty, to się nie doprosisz

 • Jula

  Obsługa jednoznacznie zła,choc warunki dobre. głupota, jak zresztą u wszystkich banków, większe oprocentowanie dla starych klientow ale co z tym zrobić wiecej niż wylać żale w internecie.

 • robin

  Wzięłam u nich kredyt z polecenia. znajoma mówiła mi że naprawdę bank jest solidny i rzetelny. niestety muszę jej powiedzieć jak ten bank działa naprawdę, bo może ona tego nie dostrzegła. po pirewsze wmuszają ubezpieczenia, bez nich ani rusz.niestety to nie są takie małe kwoty, po drugie trafiłam na doradcę , który nic mi nie umiał wytłumaczyć i jeszcze pluł się jakimiś procedurami. Co to zapodejście do klienta???

 • kinia

  Kiedyś spłaciłam kredyt wcześniej w tym banku, to jeszcze mi naliczyli karę za opóźnienie związane z jakąś wcześniejszą ratą, zalegałam 10 zł, a z odsetkami mi wyszło 50 zł. Naciągają ludzi ile się da.

 • marzycielka901

  moja mama u nich wzięła kredyt jak była pod ścianą. nigdzie indziej nie dawali jej zdolności tylko tutaj, dlatego u nich gdzieś wzięła. jednak jak potem przeliczyła to zamiast pożyczonych 6 tysięcy musiała oddać aż 9,5 tysiąca. to bank tylko dla tych co naprawdę nie dostaną gdzie indziej kasy.

 • zarka

  nigdy więcej santander! oni sa tak nachalni że głowa mała. nie dość że kredyty drogie to jeszcze ciągle wydzwaniają, listy wysyłajom! od nich to lepiej jak najdalej. jak podpisałam z nimi umowę i zaczęłam to wszystko spłacać to aż mi było żal że tak dałam się wrobić. kredyt był na laptop za 4 tysiące a oddałam prawie 7 tysięcy. to powinno samo mówić za siebie. dlatego mam na nich taką alergię!!! jak chcecie przepłacić i to sporo to santander będzie najlepszy! poza tym cały czas na infolini zaznaczam, że nie chce tych ulotek a oni i tak swoje, jak widze te uśmiechnięte buźki na ich reklamach to aż mnie na wymioty bierze!

 • siwy

  jestem młody i to w sumie jedyny bank, ktory chcial mi udzielić pożyczki. chce kupić samochód, zanim odłoże z pensji to lata miną. jednak warunki mają koszmarne i zastanawiam się nad tym kredytem. niestety nie mam nikogo kto mugłby być moim żyrantem i chyba bedę zmuszony z nimi podpisać umowe.

 • Kazik

  a ja mam zastrzeżenie co do konsultantów, którzy są odpowiedzialni za
  procesowanie wniosku kredytowego w santanderze banku który ponoć żyje z kredytów., kzłożyłem wniosek online. Określić to można po prostu jako kompletną niewiedzę. Najpierw rano zadzwoniła do
  mnie Pani, która wypytywała o podstawowe rzeczy np. dochód
  netto, z jakiego tytułu jest ten dochód, od kiedy etc. Czyli taka wstępna weryfikacja zdolności kredytowej.. Po trzech godzinach
  po raz kolejny zadzwonił telefon z sandandera, tym razem
  jakiś Pan, który zadał taki sam zestaw pytań jak Pani, która dzwoniła
  wcześniej, po zakończonej rozmowie mówię sobie no okej, widocznie taka
  jest procedura weryfikacyjna etc. Dla mnie duży plus, że nie musiałem latać do punktu obsługi i dało się to zrobić telefonicznie ale… nie miałem zasięgu,
  a w tym czasie dzwonili znowu z banku więc ładnie oddzwoniłem z
  nadzieją, że podczas rozmowy przejdziemy do jakichś konkretów, że może z
  analitykiem będę rozmawiać czy coś, a tutaj TE SAME PYTANIA, dochód, z
  jakiego tytułu, od kiedy, czy jestem w BIK/BIG.
  Zapytałem się szanownego Pana czy w ogóle mi ten kredyt zostanie
  przyznany bo ile można odpowiadać na te pytania i w ogóle, a Pan do mnie
  wiecie co? Może nie słowo w słowo, ale coś takiego ‚Ojej, a je widzę,
  że Pan już ma u nas złożony wniosek i jest w trakcie procesowania, niech
  Pan w takim razie czeka na telefon od naszego analityka, który
  przedstawi Panu ofertę bla bla bla’ Pytam, serio? Takiego bałaganu to nigdzie nie ma. Co to ma być ja się pytam? Tysiąc pytań do… i nic.

 • mogli

  jedyny bank w kturym konsultanci na słowo rrso nabierają wody w usta i tylko muwią jakimiś ogulnikami! ja nie chce ogulników i zahwalania czegoś co nie jest tego warte. do klienta trzeba podhodzić rzetelnie i wszystko mu wytłumaczyć, a nie rzeby on musiał dopraszać sie o informacje na temat podstawy podstaw!!!!!!

 • Nark

  ile można od nich telefonów z propozycją kolejnej pożyczki odbierać? nie życzę sobie tego! jakby jeszcze dobre warunki dawali, to może bym pomyślał, a takto niech do kogoś innego wydzwaniajom!

 • Maria Mrozowska

  Już wiem dlaczego doradcy tam się aż tak śpieszą. Niby wszystko w porządku jak już wchodzisz i z nimi rozmawiasz, ale jak dostajesz umowę to taką presję robią żeby tylko szybko podpisać. Normalny stres na kliencie. Hasła w stylu wszystko już Pani powiedziałam, proszę tylko podpisać itp. Od razu mi to podpadło. W końcu to ja im mam płacić odsetki. Pani była bardzo niezadowolona jak zaczęłam umowę dokładnie czytać. Jej mina- myślałam że wzrokiem mnie zabije. Skończyło się na 30 minutowym czytaniu i braku podpisu z mojej strony. Chcieli mi prowizje 23% wcisnąć za samą umowę. Proszę litości!

 • Apolonia

  Kurcze, ciongle nierozumiem ludzi dlaczego dają się nabrać na te ich sztuczki???!!!! mają jedne z najdroższych kredytów, naliczają wysokie opłaty za jakieś konta, karty itd. Czy naprawdę nikt tego nie widzi?

 • Adikk

  MEGA DROGO!!!!!

Facebook