1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku kredyt gotówkowy?
 4. >
 5. Kredyt gotówkowy T-Mobile Usługi Bankowe - oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy T-Mobile Usługi Bankowe – oprocentowanie, opinie, dokumenty

Kredyt gotówkowy T-Mobile Usługi Bankowe – oprocentowanie, opinie, dokumenty
Ocena: 3.4 (ilość ocen: 79)

T-Mobile Bank świadczy usługi bankowe dostarczane przez Alior Bank. Takie połączenie przyświeca stworzeniu innowacyjnej instytucji finansowej udostępniającej korzystne oferty. Wśród jej produktów znajdziemy również kredyty gotówkowe. Bank obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych. T-Mobile Usługi Bankowe oferuje uproszczoną procedurę badania zdolności kredytowej, ograniczającej się do sprawdzenia danej osoby w BIK oraz potwierdzenia regularnych wpływów na konto w formie oświadczenia, kopii wyciągu konta bankowego lub umowy o pracę.

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe to możliwość uzyskania środków do 200 000 zł. Bank nie wymaga zabezpieczenia do 150 000 zł. Kredyt udzielany jest jedynie w złotych polskich w placówkach T-Mobile Usługi Bankowe lub przez internet (bez konieczności wychodzenia z domu).

Najdłuższy okres spłaty wynosi 10 lat. Instytucja finansowa nie wymaga założenia konta osobistego do obsługi zobowiązania. Uzyskane środki przelewane są na wskazany rachunek bankowy lub wypłacane w gotówce (jeżeli umowa została zawarta w placówce). Kredyt można spłacać poprzez dokonywanie przelewów z konta w innym banku lub ustawienie automatycznej spłaty w koncie T-Mobile Usługi Bankowe. Instytucja finansowa nie wymaga zaświadczenia o dochodach.

Oferty kredytów gotówkowych w T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt gotówkowy z kieszonkową ratą | T-Mobile Usługi Bankowe

kwota
kredytu

10.000,00 zł
okres
kredytowania

24 miesięcy
całkowity
koszt

13.028,07 zł
Twoja rata kredytu
gotówkowego wyniesie:

494,09 zł
ZAMÓW KREDYT ZOBACZ SYMULACJĘ
Cel: kredyt gotówkowy | Raty: równe Oprocentowanie: 9,99% | Prowizja banku: 11,70%, 1.170,00 zł | RRSO: 16,93%
Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy
Minimalna kwota pożyczki: 1.000,00 złotych
Maksymalna kwota pożyczki: 200.000,00 zł
Oprocentowanie: 3M
Obowiązkowe ubezpieczenie: Nie
Szybsza spłata: Tak, bezpłatna
Kredyt na oświadczenie: Tak
Oferta tylko dla klientów banku: Nie
Informacje:
Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od ubezpieczenia. Ubezpieczenie nie jest obligatoryjne. Oprocentowanie kredytu do 60 miesięcy jest stałe, później oparte o zmienne stopy procentowe- WIBOR 3M. RRSO zostało podane dla przykładu reprezentatywnego. Do zaciągnięcia pożyczki w T-Mobile Usługi Bankowe nie jest wymagane posiadanie konta.

Bank nie podaje informacji odnośnie wysokości oprocentowania i marży. Ich wysokość ustalana jest indywidualnie. Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych, by zobaczyć jak oferta T-Mobile przedstawia się na tle konkurencji.

Inne pożyczki i kredyty w T-Mobile Usługi Bankowe

Bank oferuje także szybkie kredyty z oprocentowaniem od 0%. Klienci, którzy już wcześniej korzystali z T-Mobile Usługi Bankowe o pożyczkę mogą wnioskować bezpośrednio przez internet. Karty kredytowe Banku to wygoda i funkcjonalność. Ich użytkownicy zbierają na nich punkty oraz pomagają potrzebującym poprzez dokonywanie transakcji. To także sposób na zwiększenie dostępnych środków bez konieczności płacenia odsetek przez ponad 58 dni od dokonania płatności.

Dokumenty do kredytu gotówkowego w T-Mobile Usługi Bankowe

Podstawą zaciągania kredytu gotówkowego jest aktualny dowód tożsamości. W większości przypadków nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach, gdyż Bank weryfikuje historię kredytową w BIK. Dla wyższych kwot akceptowane jest wiele rodzajów źródeł osiąganych przychodów, takich jak umowa o pracę, dzieło czy zlecenie oraz wiele innych.

Koszty kredytu gotówkowego w T-Mobile Usługi Bankowe – przykładowe wyliczenia

Jeśli wybierzemy kredyt gotówkowy w T-Mobile na 24 miesiące na kwotę 10 000 zlotych, to musimy się liczyć z kosztem całkowitym wysokości 13 028,07 złotych, z czego 1 170,00 złotych to będzie prowizja. Miesięczna rata wyniesie 494,09 złotych. Dla tego przykładu RRSO to 16,93%.

Podstawowe informacje o T-Mobile Usługi Bankowe

Alior Bank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Swą działalność rozpoczął w roku 2008. Należy do banków uniwersalnych i obsługuje wiele grup podmiotów. Z jego usług skorzystało już blisko 3 mln klientów, w tym ponad 130 tysięcy biznesowych. Największym akcjonariuszem Alior Banku jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń Społecznych Spółka Akcyjna.

T-Mobile to jedna z największych sieci telekomunikacyjnych w Polsce. Obsługuje ponad 10 mln osób. Świadczy usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki integracji z GTS Poland w 2015 roku stała się operatorem zintegrowanym świadczącym także pakiet usług ICT.

T-Mobile Usługi Bankowe powstał w 2014 roku w wyniku sojuszu pomiędzy T-Mobile i Alior Bankiem. Oferta T-Mobile Usługi Bankowe korzysta z rozwiązań Alior Sync. W Banku dodatkowo premiowani są klienci sieci telekomunikacyjnej, którzy mogą korzystać z nowych usług zwiększających ich profity ze współpracy ze swoim operatorem. Od czasu uruchomienia T-Mobile Usługi Bankowe z jego usług skorzystało już ponad 500 000 klientów.

Kontakt z T-Mobile Usługi Bankowe

Infolinia z telefonów stacjonarnych i komórkowych: 19 506 lub (12) 370 71 00

Infolinia z sieci Play: 12 19 506

Infolinia z zagranicy: +48 12 19 506 lub +48 (12) 370 71 00

 

Centrala:
Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe
ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa


Opinie o kredycie gotówkowym w T-Mobile Usługi Bankowe

 • Daniel

  masakryczni konsultanci, normalnie to oddzwaniają w innych bankach po kwadransie, a tu cisza… nie wiedzą, co oferują, nie widzą różnicy między limitem w koncie a kredytem gotówkowym, nie wiedzą czym się rsso różni od oprocentowania nominalnego i na pytanie o rrso podają właśnie nominalne. na najwaszniejsze pytania nie dowiedziałem się prawie nic, ani jaka prowizja, ani czy ubezpieczenie jest obowiązkowe. pan mnie pytał, czy jestem w bik trzy razy, jakby nie rozumiał pytania. w końcu udało się złożyć wniosek, mieli oddzwonić po 2-3 godzinach i miał to już być analityk. dzwonię trzy dni później, znowu odpytywanie, czy jestem w bik, że analityk zadzwoni itp. jak dla mnie to powinni najpierw kadrę nauczyć, a dopiero potem brać się za bankowość, ale widzę, że tu polityka:otworzymy nowy biznes i jakoś to będzie. masakrycznie nieprofesjonalne.

  • kasiulek

   tak to jest jak się bierze za wszystko na raz, byle tylko dorobić. bank powinien oferować tylko usługi bankowe. jak chcą zajmować się telefonami to niech przy tym zostaną!!!

 • morus

  co to za bank??? chciałem kredyt wziąć a oni mi też telefon wciskali!!! czy to som jakieś kpiny????!!! nie polecam. chyba że chcecie ciągle być nagabywani!!!!!

  • kiri

   haha piekna praktyka nie ma co. dwa w jednym i zysk większy. sprzedarz wiązana.weź kredyt dostanie abonament do opłacania co miesiąc

 • Gienek

  nie ufam im, albo sie sprzedaje telefony, albo kredyty. Dlaczego nie podają oprocentowania? co to za tajemnice?

 • mateosz

  kolejna wtopa t-mobile w moim życiu. najpierw telefonw abonamencie i niebotyczny rachunek sam nie wiem skąd, a teraz kredyt w kturym podobno chciałem ubezpieczyć się na wypadek utraty pracy (dodam że przy kredycie na 5 ty!!!)

 • Maryla-Pusinska

  t-mobile bierze się już chyba za wszystko począwszy od tel komórkowych a teraz konta pożyczki itd. byłam niedawno rozejrzeć się za kredytem i z ciekawości weszłam do tego „banku” . powiem jedno dali mi gorsze warunki niż santander, a oni naprawdę ździerają!!! zdecydowanie nie polecam! a do tego jeszcze pani zaczęła coś przebąkiwać o jakimś dodatkowym ubezpieczeniu, koszmar jakiś. ulotniłam się stamtąd najszybciej jak się dało.

 • korka

  kredyt gotówkowy u nich? nie rozśmieszajcie mnie. majom wysokie prowizje i niemiła obsługę! nie wyobrażam sobie kożystać z ich usług

 • klaudia

  prawdziwą zmorą są ich konsultanci. ja w końcu zablokowałem ich numery, bo dzwonili po 5 razy dzennie, nachalnie namawiając na pożyczkę, mam już jedną, mam tam też konto, mówię, że więcej nie chcę, a oni i tak namawiają. wycofałem kilak razy zgody na konta i przez bankowość internetową i przez call center, mówię, że mają nie dzwonić,a oni i tak dzwonią. raz mi koleś powiedział z cc, że oni nie mogą wycofać zgody, no śmiech na sali. ktoś powinien ich za to ukarać, nie przestrzegają własnych warunków umów z klientami. jakiś koszmar.

Facebook